سفارش تقویم تبلیغاتی

سفارش تقویم تبلیغاتی

سفارش تقویم تبلیغاتی یکی از مشغله های فکری، خیلی از شما هرساله نزدیک عید نوروز می باشد. برای سفارش تقویم باید چند نکته را مد نظر داشته باشیم. اول اینکه نوع تقویم خود را انتخاب کنیم دوم ببینیم چه مبلغی را برای سفارش تقویم خود کنار گذاشته ایم و سوم اینکه تقویم های تبلیغاتی خود را به چه کسانی می خواهیم هدیه بدهیم.

انواع تقویم تبلیغاتی چیست؟

تقویم رومیزی: تقویم رومیزی انواع و طرح های مختلفی دارد که چند نمونه از تقویم های رومیزی 97 این مجموعه را برای شما نام می بریم، تقویم رومیزی سیزده برگ طرح دیدنی ها، تقویم رومیزی هفت برگ طرح گل، تقویم سیزده برگ طرح طبیعت

تقویم حصیری : تقویم حصیری چینی که یک محصول وارداتی می باشد و یکی از پرفروش ترین محصولات این مجموعه می باشد که طرح های مختلفی دارد تقویم حصیری طرح گل، تقویم حصیری طرح باستانی، تقویم حصیری طرح چهار قل و...  تقویم حصیری ایرانی که یک محصول تولید داخلی می باشد و طرفداران ویژه خود را دارد.

تقویم دیواری : تقویم دیواری طرح های مختلفی دارد و نسبت به ما باقی تقویم هما از تنوع طرح بیشتری برخوردار است که همه روی مقوای گلاسه 200گرم چاپ می شوند که میتوان به تقویم دیواری طرح کلاسیک، تقویم دیواری طرح باستانی، تقویم دیواری طرح وان یکاد و تقویم دیواری طرح گل و... اشاره نمود.

تقویم اختصاصی : تقویم اختصاصی یک تقویم کاملا سفارشی به سفارش مشتری است یعنی اینکه مشتری می تواند با طرح دلخواه خود تقویم تبلیغاتی خود را سفارش دهد حتی می تواند گراماژ کاغذ و پایه تقویم را هم نیز عوض کند.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شراف گرافیک 22 دی 1396 - 20:36

سلام مهندس ، شفیعی هستم زاهدان باتون تماس گرفتم برای ارسال تقویم رومیزیا.جهت یاداوری.سپاسگزارم

annasalimy 11 دی 1396 - 11:53

باسلام میخاستم قیمتهای جدیدتونو تو وبلاگ چک کنم چه وقت اپ دیت میشن قیمتهاتون،از همکاریهای قبلیتون نهایت سپاسگزاری رو داریم

چاپ طباطبایی 09 دی 1396 - 13:07

با سلام
استعلام 5000 عدد تقویم دیواری اختصاصی گلاسه 200 گرم و
2000 عدد تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگ سایز 15*22 میخواستم لطف کنید اعلام فرمائید

مرجان دیده ور 19 آذر 1396 - 22:06

درود وقت بخیر
لیست قیمت تقویم 97 و سررسید 97 کی روی سایت و کانالتون قرار میگیرد

مهناز اکبری از تهران 04 آذر 1396 - 01:21

سلام خسته نباشید
مهناز اکبری هستم مدیریت کانون تبلیغاتی چاپ یاران
نمونه تقویم و سررسید 97 کی قابل دیدن هستن توی سایت و از چه تاریخی نمونه های تقویم و سررسید قابل ارسال هستن؟
با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.