سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی بهترین و ماندگار ترین روش تبلیغات در سال های جدید به حساب می آید که هرساله شرکت ها، ادارجات، دفاتر بیمه، رستوران ها، هتل ها، سنگبری ها، شرکت ها، مشاغل کوچک و بزرگ برای تبلیغات و تشکر از مخاطبان و مشتریان وفادارشان به آن ها هدیه می دهند. 

تقویم رومیزی اختصاصی 1399

تقویم رومیزی اختصاصی از نظر تبلیغات برای جذب مشتری یک هدایای تبلیغاتی مفید به حساب می آید، چون شما  می توانید کلیه محصولات و خدمات خود را با عکس های اختصاصی و یک توضیح مختصر و مفید به مشتری خود ارائه دهید و مخاطب مورد نظر بهتر با شغل شما آشنا شود که شما با یک تیر چند هدف رازده اید یک بازاریابی، دو جذب مشتری و در نتیجه فروش بیشتر اما در تقویم رومیزی عمومی شما فقط می توانید به روی پایه تقویم اسم دفتر،شرکت و آدرس شماره تلفن را چاپ کنید که گیرا ای کمتری نسبت به تقویم رومیزی اختصاصی خواهد داشت.

سفارش تقويم روميزي اختصاصي

چاپ اختصاصی تقویم رومیزی سه نوع دارد: در نوع اول شما میتوانید هم برگه های تقویم و پایه را بصورت اختصاصی چاپ کنید، در نوع دوم شما می توانید فقط برگه های تقویم را بصورت اختصاصی چاپ کنید و اما در نوع سوم شما برگه های تقویم را به صورت اختصاصی چاپ کنید و روی پایه تقویم را چاپ طلاکوب بزنید. شما می توانید نسبت به بودجه ای که برای تبلیغات خود در نظر گرفته  به چند طریق این کارا انجام دهید که در این مطلب چند روش را برای شما توضیح خواهم داد. روش اول: اگر نمی خواهید هزینه تبلیغاتان بالا برد پایه تقویم را مقوای بزنید و برگهای تقویم را بدون یووی و سلفون سفارش بدهید، روش دوم: در این روش اگر می خواهید در حد متوسط هزینه کنید می توانید پایه تقویم را سلفون سخت انتخاب کنید و برگه های تقویم را بدون روکش چاپ کنید، روش سوم: در این روش با هزینه کردن نسبتا مناسب می توانید بگهای تقویم را روکش سلفون، یووی یا طرح کتان بزندی و پایه سلفون سخت انتخاب کنید و اما در روش چهارم هم میتوانید برگه های تقویم  را روکش دار بزنید و هم پایه را بصورت اختصاصی یا پایه گالینگور بزنید البته شما می توانید در این چهار روش تقویم رومیزی خود را در سایز های مختلف و با تعداد برگه های مختلف چاپ کنید که در قیمت تقویم تاثییر گذار خواهد بود.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

برای دیدین تقویم رومیزی های مدیریتی میتوانید به صفحه فوق بروید

آیا یک تقویم رومیزی می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای تبلیغ و معرفی کالا و محصولی باشد که شما به بازار عرضه می‌کنید؟ و آیا این تقویم رومیزی اختصاصی که صرفاً برای معرفی کالای شما طراحی‌شده است به‌تنهایی می‌تواند محصول موردنظر شمارا به‌درستی معرفی کند؟

در دنیایی که هرروزه شاهد یک نوع ابداع و نوآوری درزمینه‌های مختلف ازجمله تبلیغات و معرفی کالاها و محصولات متفاوت هستیم برای اینکه درزمینه تبلیغات و معرفی محصول موردنظر موفق باشیم باید به دنبال روش‌های کارآمد و مؤثر در این زمینه باشیم. تبلیغی موفق و مؤثر است که علاوه بر معرفی کالا و محصول برای مردم و افرادی که آن را مشاهده می‌کنند نیز مؤثر و مفید باشد. و تنها در همان لحظه اولمشاهده و مطالعه مطلب در مورد معرفی کار و خدمات مورداستفاده قرار نگیرد بلکه در مدت‌زمان طولانی در دسترس باشد و به‌اصطلاح همیشه جلوی چشم باشد. 

5روش تبلیغات مفید و سودمند در جذب مشتری برای کسب کار شما

هرچه در این مقوله خلاق‌تر و هوشیارانه‌تر عمل کنیم بی‌شک موفق خواهیم بود. یکی از روش‌های تبلیغات که بسیار کارآمد و مؤثر بوده است استفاده از انواع تقویم برای این منظور است. استفاده از تقویم به دلیل کارایی و کاربرد آن در تمامی مکان‌ها مانند منازل، ادارات، شرکت‌ها، مغازه‌ها، مدارس، مطب دکترها، آژانس‌های هواپیمایی و بسیاری از اماکن دیگر برای معرفی ارائه خدمات و محصولات انتخابی هوشمندانه است. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

شفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 99

انواع تقویم:

اگر تصمیم به انتخاب تقویم برای معرفی محصولات و ارائه خدمات خود گرفتید، خوب است که اطلاعاتی در مورد انواع تقویم‌ها داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را برای معرفی فعالیت خود انتخاب کنید، ما قصد داریم در این مقاله همه‌چیز را در رابطه با تقویم رومیزی به شما بگوییم تا برای سفارش این نوع محصول دیگر نیازی به تحقیق نداشته باشید. تقویم‌ها شامل مدل‌های متنوعی مانند دیوارکوب، سررسید، تقویم جیبی و تقویم‌های رومیزی هستند که مدل رومیزی این تقویم‌ها گزینه مناسبی برای تبلیغات شما خواهد بود؛ چراکه شما با قرار دادن این تقویم‌ها بر روی میز نام برندتان را به‌صورت مداوم مقابل مخاطبان می‌گذارید که با این روش نام شما در ذهن مخاطب ثبت خواهد شد.

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی به‌واسطه کاربرد فراوانی که دارد، در بیشتر مکان‌ها گزینه مناسبی در عرصه تبلیغات است. با توجه به اینکه یک تقویم رومیزی قابلیت نمایش 365 روز سال را دارد به‌واسطه استفاده مستمر و همیشگی در این مدت‌زمان انتخابی آگاهانه و معقولانه می‌باشد. تقویم رومیزی انواع متفاوتی دارد که ما در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. تقویم رومیزی معمولاً به‌صورت مجموعه‌های چاپی به‌صورت ماه شمار چاپ می‌شود. یعنی شما می‌توانید تمام ایام و مناسبت‌های یک ماه را بر روی یک صفحه مشاهده کنید. و در پشت آن کالا و محصول و خدماتی که برای تبلیغ در نظر گرفته‌شده‌اند معرفی می‌شوند. شما با اندکی ابتکار در طراحی این تقویم‌ها می‌توانید آن‌ها را به یک کالای تبلیغاتی منحصربه‌فرد و چشمگیر تبدیل کنید.

انواع تقویم رومیزی

برای آن‌که بتوانید بهترین نوع تقویم رومیزی را برای تبلیغات انتخاب کنید باید انواع آن را بشناسید. شما برای آنکه از تقویم رومیزی به‌درستی استفاده کنید باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید که ما مرحله‌به‌مرحله تمامی این موارد را به شما توضیح خواهیم داد. انواع تقویم‌های رومیزی که برای تبلیغات مناسب‌اند عبارت‌اند از:

یکی از انواع تقویم رومیزی نوع اداری آن است، رایج است که این تقویم‌ها را به‌عنوان روزشمار چاپ می‌کنند. ابعاد مختلفی را نیز می‌توان برای این نوع تقویم رومیزی اداری در نظر گرفت. اما استاندارد این ابعاد سایز 8.5×12 سانتی‌متر می‌باشد و بهتر است که شما هم از همین ابعاد پیروی کنید. شما می‌توانید در هر صفحه اطلاعاتی را مانند؛ تاریخ‌های شمسی و قمری و میلادی و مناسب‌های روزانه را درج کنید علاوه بر این‌ها نام برند موردنظر نیز می‌تواند در این صفحه‌ها وجود داشته باشد تا هرروز مخاطبانتان با آن‌ها مواجه باشند.

برای تهیه این نوع تقویم رومیزی بهترین نوع کاغذ 70 گرمی است، که به‌صورت پانچ شده روی میز قرار می‌گیرد. یکی از مزایای استفاده کردن از این نوع تقویم رومیزی امکان استفاده کردن از کاغذهای آن به‌عنوان برگه یادداشت می‌باشد، که به این وسیله نام برند شما دست‌به‌دست در میان مخاطبانتان می‌گردد. از معایب این نوع تقویم می‌توان به محدودیت در ابتکار اشاره کرد چراکه شیوه طراحی صفحات این نوع تقویم جایی را برای ابتکار باقی نمی‌گذارد، به همین دلیل است که بیشتر تقویم‌های رومیزی شکلی یکسان دارند.

خرید تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی پایه‌دار

 احتمالاً اولین تصویری که با شنیدن نام تقویم رومیزی به ذهن شما خطور می‌کند همین تقویم‌های پایه‌دار هستند چراکه اغلب مردم این نوع از تقویم‌ها را به‌تمامی انواع دیگر برای تبلیغات ترجیح می‌دهند. این نوع از تقویم رومیزی اغلب به‌صورت ماه شمار چاپ می‌شود اما شما می‌توانید 55 برگه آنکه هفته شمار می‌باشد را نیز سفارش دهید. کاغذهای گلاسه بهترین انتخاب برای صفحات تقویم پایه‌دار رومیزی می‌باشند. علاوه بر این می‌توانید از کاغذهای فانتزی و طرح دار نیز استفاده کنید. این نوع از تقویم‌ها نسبت به سایر تقویم‌های رومیزی رایج‌تر هستند. در ادامه همراه ما باشید تا دلایل استفاده بیشتر از این نوع تقویم را متوجه شوید.

مزایا و معایب تقویم پایه‌دار رومیزی

یکی از فواید استفاده از این نوع تقویم رومیزی آن است که امکان مانور دادن روی نوع کاغذ و طراحی صفحات آن بسیار است یعنی شما راه‌های بسیاری را برای تبلیغ کالا و برند خودخواهید داشت، شما می‌توانید روی یک صفحه تاریخ‌های مناسبات را بنویسید و در صفحه مقابل با عکس‌های زیبا کالا و برند خود را تبلیغ کنید. برای تأثیرگذاری هر چه بیشتر تبلیغات می‌توانید جنس کاغذی را که کالایتان را روی آن تبلیغ می‌کنید متفاوت با صفحه معمولی انتخاب کنید

جنس پایه‌های این نوع تقویم رومیزی نیز از گستردگی بسیاری برخوردار است که در ادامه به برسی آن‌ها می‌پردازیم. اما از معایب این نوع تقویم‌های پایه‌دار می‌توان به جاگیر بودن آن‌ها اشاره کرد و اینکه تبلیغات واضح و صریح به روی این نوع تقویم‌ها ممکن است مخاطب شمارا دل‌زده کنند

جنس پایه‌های تقویم پایه‌دار رومیزی

با توجه به این‌که این نوع تقویم‌ها نیاز دارند که مقاوم‌تر از سایر مدل‌ها باشند پایه‌های آن‌ها از جنس‌های متفاوتی ساخته می‌شود، که با توجه به جنس آن‌ها قیمت‌ها نیز متفاوت هستند. با استفاده از روکش چرم می‌توانید شکوه و ارزش را به این نوع تقویم‌ها ببخشید. مقوای گرجی، سلفون کشیدن روی کاغذها، پایه جلدسازی سخت، پایه‌های مقوایی و گالینور از دیگر انتخاب‌های شما برای پایه تقویم رومیزی می‌باشند. 

شما همواره باید مدنظر داشته باشید که برای استفاده از این نوع تقویم‌ها باید از بهترین متر یال موجود در بازار استفاده کنید تا ظاهر تقویم رومیزی شما با گذر زمان تغییر نکند و همچنان به خوبی کالا و برند شمارا تبلیغ کند. پایه‌های مختلف و خاص بسیاری هم وجود دارند که از جنس ام دی اف، فلز و ورق‌های گلاسه به‌طور اختصاصی برای شما طراحی می‌شوند

لیست قیمت تقویم رومیزی اختصاصی 99

شخصی‌سازی تقویم رومیزی

حالا که شما تقویم رومیزی را به‌عنوان ابزاری برای تبلیغات در نظر گرفته‌اید موارد بسیاری هستند که می‌توانند کاری کنند تا این تقویم منحصر به شخص و برند شما شود. اگر شما تعداد بالایی را از تقویم رومیزی سفارش دهید، می‌توانید ابعاد آن را تغییر بدهید و جزئیاتی را به تقویم اضافه کنید که منحصر به شما شود، برای مثال می‌توانید ابعادی را که همه در نظر می‌گیرند تغییر دهید و سایزهایی را که دوست دارید به طراح ارائه بدهید،

می‌توانید صفحه کاور را با تزئیناتی که دوست دارید سفارش بدهید جنس این صفحه و رنگش می‌تواند متمایز از تمامی تقویم‌های موجود در بازار باشد، در پایان نیز می‌توانید جنس پایه‌ای را که برای تقویم در نظر می‌گیرید متفاوت با تمامی طرح‌ها باشد تا به نمادی برای شرکت و برند شما تبدیل شود. شما به کمک ابتکار و شخصی‌سازی تقویم‌ها می‌توانید کاری کنید تا در ذهن مردم ماندگار شوید و مردم در رابطه با محصولات شما کنجکاوی بیشتری نشان دهند. برای تمامی این کارها یک طراح ماهر می‌تواند بیشترین کمک را به شما بکند.

تقویم زیردستی

 تقویم زیردستی رومیزی که به دلیل قیمت بالا کمتر مورداستفاده قرار می‌گیرد معمولاً در سایز A5 طراحی و چاپ می‌شود. ایام سال در این مدل تقویم رومیزی به‌صورت هفته شمار است و دارای 54 برگه می‌باشد. روی برگه‌های این نوع تقویم طلاکوبی گرم و یا لیزر انجام می‌شود که ظاهر متفاوت و البته لوکس به این مدل تقویم می‌بخشد.

امکاناتی که سایت ما برای خرید تقویم برای شما در نظر گرفته

برای تهیه تقویم رومیزی شما راه‌های بسیاری را پیش رودارید، ممکن است اولین راهی که به ذهن شما می‌رسد مراجعه به یکی از دفاتر چاپ معروف در سطح شهر باشد. برای کمک گرفتن از چنین دفاتری شما باید وقت و هزینه بسیاری را صرف کنید تا شاید کاری را که مدنظرتان است تولید شود. اما ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم شما می‌توانید باصرفه جویی در وقت و هزینه‌هایتان کاری را به‌مراتب باکیفیت‌تر دریافت کنید و به‌آسانی و راحتی تقویم رومیزی را که دوست دارید تولید کنید. با توجه به پیشرفت روزانه تکنولوژی علم و تأثیراتی که بر تمامی صنایع دارد کار شما بسیار راحت‌تر خواهد بود. چه طور؟ همراه ما باشید تا با صرف کمترین وقت و هزینه بهترین تقویم رومیزی را دریافت کنید.

چاپ تقویم اختصاصی اصفهان

سایت مهر گرافیک این امکان را برای شما فراهم کرده است تا وقتی‌که در ترافیک هستید، در منزل نشسته‌اید، یا وقت کارتان است به‌آسانی و تنها با چند کلیک سررسید و تقویم‌هایتان را سفارش بدهید. تنها کافی است وارد قسمت سفارش آنلاین شوید و تمامی مواردی را که در بالا به شما آموزش دادیم در نظر بگیرید و در قسمت سفارش وارد کنید تا سفارش تقویم رومیزی شما ثبت شود. اگر نیاز به راهنمایی و کمک داشتید متخصصین گروه مهر گرافیک هرلحظه آمادگی پاسخگویی به سؤالات و حل مشکلات شمارا دارند

راه‌های تهیه تقویم رومیزی

حالا که همه‌چیز را در رابطه با تقویم‌های رومیزی می‌دانید و تصمیم گرفته‌اید که برای تبلیغات و معرفی کالاهای خود از تقویم رومیزی استفاده کنید، باید اطلاعات کافی در رابطه با نحوه سفارش و انتخاب این کالا داشته باشید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای تهیه و خرید تقویم رومیزی از عکس‌هایی استفاده کنید که مربوط به کسب‌وکار خودتان هستند و ترجیحاً از محیط کاری و نمونه کالاهای خودتان گرفته‌شده‌اند، چراکه این کار تأثیر بیشتری را بر مشتری‌ها خواهد گذاشت و آن‌ها را از کیفیت کار شما مطمئن خواهد کرد.

نکته دیگری که در زمان سفارش تقویم رومیزی باید به آن توجه کنید این است که رنگ‌ها همان‌طور که در سیستم طراح و یا دوربین خودتان می‌بینید، به روی کاغذها چاپ نخواهند شد و بهتر است پیش از هرگونه ثبت سفارش با طراحان ما در رابطه با این مسئله مشورت کنید تا به مشکلی برنخورید، چراکه کیفیت رنگ‌ها به جنس کاغذی که انتخاب می‌کنید، وضوح عکس‌های شما و موارد زیاد دیگری بستگی دارد.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

برای آنکه یک تقویم زیبا و اختصاصی داشته باشید باید علاوه بر تکمیل کردن اطلاعاتتان در رابطه با انواع تقویم از یک گروه ماهر نیز کمک بگیرید. گروه طراحی مهر گرافیک با طراحانی باتجربه و کار بلد در خدمت شما است تا به شما در هر چه زیباتر کردن تقویم‌هایتان کمک کند؛ در ادامه ما به شما خدماتی را که گروه حرفه‌ای و کار بلد ما درزمینه طراحی تقویم انجام می‌دهند معرفی خواهیم کرد. در انتها توجه کنید که محصولات تبلیغاتی که شما به مخاطبانتان هدیه می‌دهید معرفی کننده شرکت و برند شما خواهد بود و تأثیر بسیاری بر شیوه تفکر آن‌ها در رابطه با شما دارد.

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

همان‌طور که گفتیم تقویم‌های رومیزی انواع مختلفی دارند و شما با توجه به نیازهای خود می‌توانید هرکدام را که مایل بودید تهیه کنید. البته باید به مقوله قیمت که از اهمیت بسیاری هم برخوردار است دقت کنید تا تبلیغات برای شما بیش‌ازاندازه گران نشود و به‌صرفه باشد. برای آنکه تقویم‌های شما موردتوجه مشتریانتان قرار گیرد، باید ابتکار زیادی به خرج بدهید و اگر ایده‌ای برای این کار ندارید می‌توانید سفارش‌هایتان را به شرکت ما بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بیشترین کیفیت تقویم منحصربه‌فرد خودتان را داشته باشید

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی

همان‌طور که در پاراگراف قبلی گفتیم برای اختصاصی بودن تقویم، به ایده نیاز دارید. برای مثال اگر یک برند مرتبط با محصولات چوبی دارید بهترین کار این است که پایه تقویمتان را از جنس چوب و یا ام دیاف سفارش بدهید و از پس‌زمینه‌های مرتبط برای صفحه‌های تقویم خود استفاده کنید. تمامی این کارها را به گروه طراحان ما بسپارید تا با بهترین کیفیت ممکن نیازهای شمارا برآورده کنند.

تقویم رومیزی اختصاصی ارزان

با توجه به اینکه تقویم رومیزی  تبلیغاتی رومیزی اغلب در آغاز سال وارد بازار می‌شوند در نیمه پایانی ماه اسفند هزینه این تقویم‌ها بسیار بیشتر از شرایط دیگر است شما می‌توانید پیش از آغاز سال نسبت به تهیه این تقویم‌ها اقدام کنید. هزینه سفارش تقویم‌های رومیزی به موارد بسیاری بستگی دارد که یکی دیگر از این موارد تیراژ و تعدادی است که قصد دارید سفارش بدهید. جنس کاغذها و پایه و تعداد صفحاتی که سفارش می‌دهید نیز از عوامل تأثیرگذار بر قیمت تقویم تبلیغاتی هستند.

نکاتی در رابطه با سفارش تقویم تبلیغاتی

1- برای آن که سفارش تقویم رومیزی شما با مشکلی مواجه نشود می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی آن‌ها بهره‌مند شوید.

2- توجه داشته باشید که شرکت مهر گرافیک از بهترین متریال برای تقویم های رومیزی شما استفاده می‌کند که جنس این تقویم‌ها هرگز خراب نخواهد شد حتی اگر میزان استفاده از آن‌ها زیاد باشد..

3- در انتها توجه کنید که کار تبلیغات کار خطیری است و نباید در آن افراط‌و تفریط کنید و دقت داشته باشید که مشتریان بتوانند از بخش تقویمی کار شما نیز استفاده کنند و تمام تقویم را تبلیغات پر نکرده باشد.

تقویم رومیزی اداری

مجتمع چاپ و صحافی مهر گرافیک با اختیار داشتن و مجهز ترین دستگاه های چاپ و صحافی و نیرو های متخصص و تحصیل کرده در رشته طراحی و چاپ می تواند در خدمت شما همکاران و مشتریان عزیز باشد و شما با خیال راحت کلیه خدمات چاپ و صحافی خود را در این مجموعه به صورت کامل انجام دهید و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارش خود از طریق صفحه سفارش آنلاین اقدام کنید و یا با شمارهای زیر تماس بگیرد و برای دیدن نمونه کارها قبل از در سایت به کانال این مجموعه به آدرس mehrgrphic_ir@ مراجعه فرمائید.

شماره چاپخانه چاپ تقویم اختصاصی

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

میرلوحی 13 دی 1397 - 01:47

سلام جناب غلامپور تقویم رومیزی اختصاصی بصورت دایره و برش پایه برش دار طبق طرحی که براتون ارسال میکنم و چند روزه بم تحویل میدید. با زمان ارسالش بم بگید. ممنون.تعداد ۲۰۰۰ عدد

مهرگرافیک 10 دی 1397 - 02:58

با عرض سلام خدمت جناب آقای خلیفه سلطانی
هر تقویم رومیزی اختصاصی برای شما
به قیمت:4500 چاپ میشه

رضا خلیفه سلطانی 10 دی 1397 - 00:40

سلام
وقت بخیر
خلیفه سلطانی هستم ازشرکت صالحان ایمنی گستر
طبق سفارش هرساله
۱۰۰۰عدد تقویم رومیزی۱۲برگی
پایه سلفون سایز
۲۲در۱۵
را قیمت بدین ؟
از همکاری شما سپاس گذارم

محسن خان احمدیان 25 شهریور 1397 - 12:42

سلام خان احمدیان هستم از گنبد.لطفا لیست قیمت به همراه کاتالوگ شرکتتون و رو داخل تلگرام برام ارسال کنید که ان شاالله همکاری خوبی باهم داشته باشیم

ناهید عزیزپور 25 شهریور 1397 - 11:41

موفق باشید .

آرش بختیاری 22 مرداد 1397 - 17:49

سلام خسته نباشید قیمت تقویم رومیزی اختصاصی از چه تاریخی مشخص میشه

مرضیه سلیمانی چاپ مددی اهواز 06 دی 1396 - 02:19

سلام خسته نباشید
استعلام قیمت 1000 عدد تقدیم رومیزی 22 در 14 پایه گالینگور
با چاپ طلاکوب روی پایه
و 500عدد تقویم رومیزی اختصاصی و پایه اختصاصی سایز 21 در 15میخواستم
با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.