سفارش تقویم رومیزی در اصفهان

سفارش تقویم رومیزی در اصفهان

سفارش تقویم رومیزی با کیفیت هر ساله دغدغه خیلی از مشاغل و شرکت است و سراغ اکثر شرکت ها می روند مجموعه چاپ، تبلیغات و صحافی مهرگرافیک امسال نیز به شما قول می دهد که کلیه محصولات خود را در خور شما با بهترین کیفیت چاپ و با گارانتی تولید کند. تقویم رومیزی همانطور که می دانید نمون های گوناگونی دارد که به بستگی به سایز و جنس قیمت آنها فرق می کند. پایه تقویم رومیزی نیز خود چند جنس دارد که در این مطلب برای شما نام می بریم.

1.تقویم رومیزی پایه سلفون سخت

منظور از تقویم رومیزی پایه سلفون سخت روکش، سلفونی است که روی کاغذ چاپ شده حالا یا بصورت تقویم رومیزی اختصاصی یا بصورت ساده کشیده شده است و روی مقوای پایه قرار میگیرد و صحافی می شود. چند سالی هست پایه های تقویم رومیزی را با رنگ های شاد صحافی می کنند.

2.تقویم رومیزی پایه گالینگور

تقویم رومیزی پایه گالینگور هم مثل تقویم رومیزی سلفون می باشد با این تفاوت که روکش پایه گالینگور می باشد که بستگی دارد تولید کننده از گالینگور ایرانی استفاده کند یا گالینگور خارجی گالینگور نمونه های بسیاری دارد که بزودی در مورد انواع جنس گالینگور یک مقاله برای شما عزیزان خواهیم نوشت.

با پیشرفت تبلیغات در کشور چند سالی است که تقویم رومیزی های برش خاص به بازار آمده است و طرفدار های خاص خود را دارد که هذسال این سبک تقویم را سفارش می دهند.

برای  ثبت سفارش می توانید با شمارهای زیر تماس حاصل فرمائید

09136913531 / 09031843531 / 03134657158

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

آنا ملکیان 24 آذر 1396 - 23:03

سلام
سایت بسیار عالی و پر محتوای دارین
ببخشید سفارش تقویم رومیزی از چه تعدادی شروع میشه.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.