سفارش تقویم رومیزی در اصفهان

سفارش تقویم رومیزی در اصفهان

سفارش تقویم رومیزی با کیفیت هر ساله دغدغه خیلی از مشاغل و شرکت است و سراغ اکثر شرکت ها می روند مجموعه چاپ، تبلیغات و صحافی مهرگرافیک امسال نیز به شما قول می دهد که کلیه محصولات خود را در خور شما با بهترین کیفیت چاپ و با گارانتی تولید کند. تقویم رومیزی همانطور که می دانید نمون های گوناگونی دارد که به بستگی به سایز و جنس قیمت آنها فرق می کند. پایه تقویم رومیزی نیز خود چند جنس دارد که در این مطلب برای شما نام می بریم.

تقویم رومیزی دیدینی های جهان

تقویم رومیزی ارزان در اصفهان

فروش ویژه پایه تقویم رومیزی جنس سلفون سخت و گالینگور  با قیمت باور نکردنی.

1. سفارش تقویم رومیزی در اصفهان (پایه سلفون سخت)

منظور از تقویم رومیزی پایه سلفون سخت روکش، سلفونی است که روی کاغذ چاپ شده حالا یا بصورت تقویم رومیزی اختصاصی یا بصورت ساده کشیده شده است و روی مقوای پایه قرار میگیرد و صحافی می شود. چند سالی هست پایه های تقویم رومیزی را با رنگ های شاد صحافی می کنند.

چاپ تقویم رومیزی 1399

تقویم ایرانگردی ارزان

اما دلیل استفاده از رنگ های شاد، در پایه های تقویم رومیزی چیست؟

هنوز هم به وفور پایه های تقویم رومیزی با رنگ های سنتی و رنگ های قدیمی چاپ میشوند اما چند سالی است که اغلب شرکت ها و مجتمع های چاپ و تبلیغات از این رنگ ها کمتر استفاده میکنند و بیشتر به سمت استفاده از رنگ های رفته اند. دلیل این موضوع انجام تست های روانشناسی در خارج از کشور و انتشار آن ها در مورد روانشانسی رنگ ها بود.

تقویم رومیزی چوبی 99

تقویم رومیزی چوبی هخامنشی

برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی میتوانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

چند سال پیش، نتایج تست هایی که در تبلیغات مختلف و با رنگ های مختلف انجام شده بود منتشر شد. این نتایج حاکی از این موضوع بودند که در تبلیغات، رنگ های شاد باعث افزایش میل خرید در مشتریان میشوند. اغلب تبلیغاتی که در آن از رنگ های آبی، زرد، نارنجی و ... استفاده شده بود دارای بازخورد بسیار بهتری نسبت به تبلیغاتی بود که در آن ها از رنگ هایی چون قهوهی ای تیره، سرمه ای و... استفاده شد.

تقویم رومیزی مدل خاص

با انتشار این نتایج چند مجتمع چاپ و تبلیغات از جمله مجتمع مهرگرافیک در اصفهان، اقدام به چاپ تعداد محدودی سفارش تقویم رومیزی در اصفهان کردند و پس از آن که این تقویم ها با استقبال عمومی رو به رو شد، استفاده از این رنگ ها چاپ، در اقصی نقاط کشور رواج پیدا کرد.

تقویم رومیزی مدل خاصتقویم رومیزی یادداشت دار نقاشی

2. سفارش تقویم رومیزی (پایه گالینگور)

تقویم رومیزی پایه گالینگور هم مثل تقویم رومیزی سلفون می باشد با این تفاوت که روکش پایه گالینگور می باشد که بستگی دارد تولید کننده از گالینگور ایرانی استفاده کند یا گالینگور خارجی.

گالینگور نمونه های بسیاری دارد که بزودی در مورد انواع جنس گالینگور یک مقاله برای شما عزیزان خواهیم نوشت.


تقویم رومیزی 13 برگ

تقویم رومیزی یادداشت داری جهانگردی
با پیشرفت تبلیغات در کشور چند سالی است که تقویم رومیزی های برش خاص به بازار آمده است و طرفدار های خاص خود را دارد که هذسال این سبک تقویم را سفارش می دهند.

امیدواریم که این متن برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با شماره تلفن های پایین تماس حاصل کنید و به صورت رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید. 

شماره تلفن تولیدی تقویم

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

آنا ملکیان 24 آذر 1396 - 23:03

سلام
سایت بسیار عالی و پر محتوای دارین
ببخشید سفارش تقویم رومیزی از چه تعدادی شروع میشه.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.