سفارش تقویم رومیزی در اصفهان

سفارش تقویم رومیزی در اصفهان

سفارش تقویم رومیزی با کیفیت هر ساله دغدغه خیلی از مشاغل و شرکت است و سراغ اکثر شرکت ها می روند مجموعه چاپ، تبلیغات و صحافی مهرگرافیک امسال نیز به شما قول می دهد که کلیه محصولات خود را در خور شما با بهترین کیفیت چاپ و با گارانتی تولید کند. تقویم رومیزی همانطور که می دانید نمون های گوناگونی دارد که به بستگی به سایز و جنس قیمت آنها فرق می کند. پایه تقویم رومیزی نیز خود چند جنس دارد که در این مطلب برای شما نام می بریم.

1. سفارش تقویم رومیزی در اصفهان (پایه سلفون سخت)

منظور از تقویم رومیزی پایه سلفون سخت روکش، سلفونی است که روی کاغذ چاپ شده حالا یا بصورت تقویم رومیزی اختصاصی یا بصورت ساده کشیده شده است و روی مقوای پایه قرار میگیرد و صحافی می شود. چند سالی هست پایه های تقویم رومیزی را با رنگ های شاد صحافی می کنند.

اما دلیل استفاده از رنگ های شاد، در پایه های تقویم رومیزی چیست؟

هنوز هم به وفور پایه های تقویم رومیزی با رنگ های سنتی و رنگ های قدیمی چاپ میشوند اما چند سالی است که اغلب شرکت ها و مجتمع های چاپ و تبلیغات از این رنگ ها کمتر استفاده میکنند و بیشتر به سمت استفاده از رنگ های رفته اند. دلیل این موضوع انجام تست های روانشناسی در خارج از کشور و انتشار آن ها در مورد روانشانسی رنگ ها بود.

چند سال پیش، نتایج تست هایی که در تبلیغات مختلف و با رنگ های مختلف انجام شده بود منتشر شد. این نتایج حاکی از این موضوع بودند که در تبلیغات، رنگ های شاد باعث افزایش میل خرید در مشتریان میشوند. اغلب تبلیغاتی که در آن از رنگ های آبی، زرد، نارنجی و ... استفاده شده بود دارای بازخورد بسیار بهتری نسبت به تبلیغاتی بود که در آن ها از رنگ هایی چون قهوهی ای تیره، سرمه ای و... استفاده شد.

با انتشار این نتایج چند مجتمع چاپ و تبلیغات از جمله مجتمع مهرگرافیک در اصفهان، اقدام به چاپ تعداد محدودی سفارش تقویم رومیزی در اصفهان کردند و پس از آن که این تقویم ها با استقبال عمومی رو به رو شد، استفاده از این رنگ ها چاپ، در اقصی نقاط کشور رواج پیدا کرد.

2. سفارش تقویم رومیزی (پایه گالینگور)

تقویم رومیزی پایه گالینگور هم مثل تقویم رومیزی سلفون می باشد با این تفاوت که روکش پایه گالینگور می باشد که بستگی دارد تولید کننده از گالینگور ایرانی استفاده کند یا گالینگور خارجی.

گالینگور نمونه های بسیاری دارد که بزودی در مورد انواع جنس گالینگور یک مقاله برای شما عزیزان خواهیم نوشت.

با پیشرفت تبلیغات در کشور چند سالی است که تقویم رومیزی های برش خاص به بازار آمده است و طرفدار های خاص خود را دارد که هذسال این سبک تقویم را سفارش می دهند.

امیدواریم که این متن برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با شماره تلفن های پایین تماس حاصل کنید و به صورت رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید.

برای  ثبت سفارش می توانید با شمارهای زیر تماس حاصل فرمائید

09136913531 / 09031843531 / 03134657158

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

آنا ملکیان 24 آذر 1396 - 23:03

سلام
سایت بسیار عالی و پر محتوای دارین
ببخشید سفارش تقویم رومیزی از چه تعدادی شروع میشه.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.