سفارش هدایای تبلیغاتی

سفارش هدایای تبلیغاتی

شما برای معرفی محصول خود به عموم مردم از چه روشی استفاده می نمایید؟ آیا روش های تبلیغاتی و بازاریابی برای شما پر هزینه است؟ امروز قصد داریم در خصوص هدایای تبلیغاتی و کاربرد آن صحبت نماییم. هدایای تبلیغاتی روشی ارزان و مناسب برای مطرح شدن یک محصول می باشد.

هدایای تبلیغاتی چیست؟

در واقع هدایای تبلیغاتی به محصولاتی گفته می شود که با آرم و یا نوشته ای خاص در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. هدایای تبلیغاتی می تواند شامل هر وسیله ای باشد و این محصول هرچه پر کاربردتر باشد قطعاً می تواند تأثیر بهتری بر روی مخاطب بگذارد.

سؤالات مختلفی در خصوص سفارش هدایای تبلیغاتی پرسیده می شود و اکثر افراد در خصوص هزینه این محصول نگران هستند. توجه کنید که در حال حاضر هدایای تبلیغاتی یکی از ارزان ترین روش های بازاریابی می باشد و همیشه ماندگار و پر کاربرد خواهد بود. در خصوص کیفیت این محصولات نیز می توانید با خیالی جمع سفارش خود را ثبت نمایید زیرا دسته بندی های مختلفی از لحاظ قیمت و کیفیت برای این محصولات دیده می شود.

سفارش خودکار تبلیغاتی

یکی از ارزان ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی خودکارهایی است که علاوه بر قیمت بسیار مناسبی که دارد می تواند برای عموم مردم بسیار پرکاربرد باشد. اگر می خواهید محصول و یا خدمت خود را به معروفیت برسانید بهترین گزینه برای شما سفارش خودکار تبلیغاتی است. در واقع چنین روالی سبب می شود که شما از دید عموم مردم مشهور باشید. خودکار نیاز روز بوده و در جیب، کیف و ... افراد دیده می شود. وقتی فردی از خودکار شما استفاده می نماید خودبه خود جذب نوشته روی آن خواهد شد.

خودکارهای تبلیغاتی در مدل های متنوعی عرضه می شود. به عنوان مثال شما دارای آموزشگاه زبان انگلیسی هستید و می خواهید طرح تخفیف خود را به گوش عموم مردم برسانید، بهترین روش سفارش خودکار تبلیغاتی کودکانه با رنگ های شاد و جذاب می باشد به این ترتیب قطعاً تمامی دانش آموزان و کودکان علاقمند به مراجعه به آموزشگاه شما خواهند شد. هدایای تبلیغاتی ارزان بهترین انتخاب ها هستند.

ساعت دیواری تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

یکی از گزینه های بسیار پر کاربرد در هدایای تبلیغاتی ساعت های رومیزی و دیواری می باشد. ساعت یکی از عمومی ترین نیازی های روز است و اگر کمی دقت نمایید در تمامی مطب ها، شرکت ها و ادارات، منزل، محل کار و ... ساعت دیواری به چشم می خورد. این سبک از هدایای تبلیغاتی اغلب برای افرادی مناسب است که می خواهند از اهمیت محصول و خدمت خود کمی بیشتر صحبت نمایند، مبرهن است که هزینه سفارش ساعت تبلیغاتی به نسبت خودکار گران تر خواهد بود. رنگ بندی کامل و طرح های بسیار زیبا و جذاب سبب می شود که مخاطب تأمل خاصی بر متن ساعت نموده و به این ترتیب می تواند در زمانی کم شما را به مرحله شهرت برساند.

ساعت دیواری و یا رومیزی؟

موضوعی که همیشه سؤال بر انگیز است انتخاب در بین دو مدل ساعت دیواری و ساعت رومیزی خواهد بود. توجه نمایید که این موضوع کاملاً سلیقه ای می باشد.

به عنوان مثال در مطب یک پزشک عمومی افراد ساعت ها در اتاق انتظار منتظر نوبت خود خواهند ماند، در چنین شرایطی ساعت دیواری گزینه ای مناسب تر برای تبلیغات می باشد، زیرا از ابعاد بزرگتری برخوردار است و از دید روانشناسی فرد منتظر به بازدیدهای پی در پی از ساعت دیواری گرایش بیشتری دارد. این موضوع در خصوص ادارات کمی برعکس است. در ادارات اتاق های متعددی وجود دارد و در هر اتاق میزکار دیده می شود. به این ترتیب فرد مراجعه کننده به ساعت رومیزی توجه بیشتری خواهد داشت و البته این موضوع از دید کارمندان و سایر پرسنل نیز پرکاربرد خواهد بود.

لیوان تبلیغاتی هدیه ای بی نظیر!

از دیگر هدایای تبلیغاتی مناسب برای شرکت ها لیوان های تبلیغاتی است. مصرف مایعات در روز از روال های بسیار روتین شرکت های مختلف می باشد، شما می توانید محصول مورد نظر را در قالب یک لیوان تبلیغاتی معرفی نمایید.

فرض می کنیم شما واردکننده یک محصول هستید و شرکت های مختلفی نیازمند محصول شما هستند، در صورتی که بخواهید از بازاریاب های مختلف استفاده نمایید قطعاً زمان و هزینه زیادی پرداخت خواهید نمود به این ترتیب می توانید از هدایای تبلیغاتی استفاده نمایید. نام محصول و کیفیت آن را بر روی هدایای تبلیغاتی حک خواهید نمود و مدیر و یا مسئولان در شرکت به طور ناخودآگاه تحت تأثیر لیوان و به اصطلاح محصول شما قرار می گیرند. این موضوع سبب می شود که شما بهترین نتایج را کسب نمایید.

بهترین هدایای تبلیغاتی

برای انتخاب هدایای تبلیغاتی در ابتدا می بایست هدف مشخص شود و جامعه اماری در خصوص هدف شما به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. در واقع محصول مورد نظر می بایست دارای کاربرد باشد و فرد به صورت روزانه از آن استفاده نماید، همیشه این موضوع دیده شده است که محصولات تبلیغاتی که کاربرد کمتری دارند جنبه بازاریابی ضعیفتری داشته و این موضوع در نهایت به نفع شما نخواهد بود.

با مثالی این موضوع را روشن می نماییم. به عنوان مثال شما مشغول به فروش لپ تاپ و گوشی موبایل و .. هستید در چنین حالتی بهتر است بجای سفارش ساعت تبلیغاتی به سراغ فلش تبلیغاتی رفته و نتیجه سریعتری بگیرید. در نظر داشته باشید که فلش از دسته نیازهای روز برای جوانان می باشد و در راستای چنین موضوعی استفاده از لپ تاپ و گوشی موبایل نیز از دسته نیازهای روز خواهد بود، این دو گزینه ارتباط بسیار مستقیمی با هم داشته و مخاطب از حسن نیت شما مطلع خواهد شد.

نوروز 97 با تقویم تبلیغاتی

با شروع سال جدید عموم مردم نیازمند به تعویض تقویم های قدیمی هستند و این زمان فرصت بسیار عالی برای معروف شدن شما می باشد. شما می توانید با سفارش تقویم تبلیغاتی محصول و خدمت خود را وارد منزل و محل کار هر فردی نمایید. اگر کمی دقت نمایید در ایام عید نوروز دید و بازدید بسیار گسترده می شود و نیاز به تاکسی تلفنی بیش از سایر ایام سال است، این موضوع سبب شده است که بسیار از آژانس های مسافربری به تبلیغ خود از طریق سفارش تقویم تبلیغاتی بپردازند. بازاریابی های چریکی دقیقاً به همین موضوع اشاره می نماید شما یک تیر و چند نشان زده اید و به همین ترتیب به سادگی در خاطر مردم خواهید ماند.

تقویم رومیزی، تقویم دیواری، تقویم های جیبی و کیفی از نمونه هدایای تبلیغاتی هستند که می توانید با قیمت بسیار مناسب سفارش دهید.

ست های تبلیغاتی شیک

کمی خلاقیت در سفارش هدایای تبلیغاتی بی تأثیر نخواهد بود. به عنوان مثال می توانید از ست های تبلیغاتی استفاده نمایید. در این ست ها اغلب سررسید، خودکار و همینطور جاکلیدی عرضه می شود این ست ها بیشتر از جنس چرم تولید می شوند و یک هدیه بسیار زیاد هستند. شاید در نگاه اول سفارش ست تبلیغاتی بسیار پرهزینه به نظر برسد اما چنین نیست شما می توانید با انتخاب روش های صحیح سفارش با کمترین هزینه این محصولات را تهیه نمایید.

قیمت های تعیین شده برای هدایای تبلیغاتی بر اساس مد، جنس و همینطور ابعاد برآورد می شود و انتخاب برای شما بسیار آسان خواهد بود. ست های تبلیغاتی یک هدیه بسیار شیک بوده و قطعاً تاثیرگذار تر هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت می باشد.

دستبندهای تبلیغاتی

اگر محصول شما بیشترین مخاطب خود را روی بانوان دارد می توانید به سراغ دستبند تبلیغاتی بروید. دختران در سنین کم و حتی در دوران جوانی علاقمند به استفاده از دستبند هستند و بهترین راه برای جذب مشتری عرضه دستبندهای تبلیغاتی می باشد. این دستبندها در مدل های چرمی و پلاستیکی عرضه می شوند که رنگ بندی کاملی داشته و می توانند طبق سلیقه شما تولید شوند. این دستبندها در مدل های دولاینه و یک لاینه عرضه می شوند.

روش سفارش هدایای تبلیغاتی

برای خرید هدایای تبلیغاتی می توانید از روش های اینترنتی استفاده نمایید. در این روش شما در ابتدا با نمونه های مختلفی از هدایای تبلیغاتی آشنا شده و سپس بهترین مدل مناسب با محصول و یا خدمت خود را انتخاب می نمایید. هدایای تبلیغاتی دارای تنوع رنگی و مدل بندی های بسیار متفاوتی است و این موضوع انتخاب را بسیار راحت تر می نماید. در روش های اینترنتی می توانید مدل مورد نظر خود را مطرح نموده و تیم های طراحی به سادگی شما را به مدلتان برسانند. در این روش هیچ گونه هزینه بالایی از طرف شما صرف نخواهد شد و در کمترین زمان می توانید به محصول مورد نظر دسترسی داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت هدایای تبلیغاتی می توانید از جداول تعرفه بندی و یا از مشاوره تیم های مشاور در این زمینه بهرمند شوید. دقت کنید که هدایای تبلیغاتی مرغوب نشان اعتبار شما خواهد بود و این موضوع می بایست به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. طراحی هدایای تبلیغاتی توسط تیم های بسیار متخصصی صورت می پذیرد و به این ترتیب شما می توانید به سادگی به طرح مورد نظر دست یابید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.