سفارش هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی

سفارش هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی

آیا می دانید تأثیر هدایای تبلیغاتی در کسب و کار شما چقدر است؟ آیا از روش سفارش هدایای تبلیغاتی مطلع هستید؟ سفارش هدایای تبلیغاتی مفید گامی نو در شهرت و محبوبیت شما خواهد بود و می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماید. بهترین هدایای تبلیغاتی دارای ویژگی هایی خاص بوده که امروز قصد داریم در این خصوص صحبت نماییم.

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی چیست؟

چند صباحی است که هدایای تبلیغاتی دارای بازار داغ و پر سود می باشد. در واقع هدایای تبلیغاتی یک نوع معرف است، معرف فرد، شرکت، محصول و یا یک خدمت.

اجازه دهید بحث را با یک مثال ساده دنبال نماییم. فرض کنید شما یک شغل جدید به راه انداخته اید و هنوز به میزان کافی به شهرت و معروفیت نرسیده اید. در واقع در این بین شما نیاز به تبلیغات در حد گسترده دارید و قطعاً هزینه های زیادی برای شما فراهم خواهد شد. هدایای تبلیغاتی یک روش تبلیغ ارزان و قابل قبول است. به این معنی که شما نام محصول و یا شرکت و خدمت خود را بر روی محصولی حک نموده و به عنوان هدایای تبلیغاتی روانه جامعه آماری کوچک و بزرگ می نمایید به این ترتیب روزانه میلیون ها آدم با محصول شما به صورت ناخواسته روبرو می شوند. حال بهتر است کمی در خصوص انواع هدایای تبلیغاتی بپردازیم.

سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان

 

هدایای تبلیغاتی مفید

اگر به دنبال سفارش هدایای تبلیغاتی مفید هستید چندین گزینه را مد نظر قرار دهید. هدایای تبلیغاتی شما می بایست مفید باشد. این عبارت در ابتدا کمی مبهم است. هدایای تبلیغاتی می بایست در ابتدا هدف گذاری شود به این معنی که این هدیه قرار است چقدر برای مشتری کاربردی باشد؟ آیا هدف از عرضه این هدیه تنها تبلیغ است و یا مشتری واقعاً می بایست از آن بهره ای ببرد. زمانی که هدف از تبلیغ و هدایای تبلیغاتی مشخص شد می بایست میزان بودجه مشخص شود، هدایای تبلیغاتی یک روش ارزان است و فرد قرار است با هزینه ای مناسب محصول خود را عرضه نماید.

پخش هدایای تبلیغاتی

در گام سوم می بایست پیام تبلیغ به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد و در واقع قرار است که چه متنی از محصول به چشم مشتری آمده و آن را جذب نماید، رسانه ای که می خواهید استفاده نمایید بسیار مهم است، اگر دارای یک شرکت بزرگ خدمات هستید استفاده از رسانه های فانتزی و کم ارزش برای شرکت شما یک زنگ خطر خواهد بود. وقتی این مراحل به نوبت موجب اثر بخش بودن تبلیغات است می بایست مدتی پس از سفارش هدایای تبلیغاتی و عرضه آن حسابرسی دقیقی داشته باشید تا مشخص شود که راه تبلیغاتی که انتخاب نموده اید چقدر نتیجه بخش بوده است. با سفارش هدایای تبلیغاتی مفید قطعاً می توانید به سود چشم گیری دست یابید.

ست هدیه مدیریتی

 

انتخاب درست هدایای تبلیغاتی

تا به اینجا یک دید کلی از هدایای تبلیغاتی و تاکید بر سفارش هدایای تبلیغاتی مفید داشتیم. حال می خواهیم در خصوص انواع هدایای تبلیغاتی بر اساس کابرد صحبت نمایید. به طور کلی در هنگام سفارش هدایای تبلیغاتی می بایست به مسائل مختلفی دقت نمایید. در ابتدا نوع محصول خود را مشخص کنید و تیم های مشتری که خواهان محصول خود هستند را بشناسید. به عنوان مثال اگر دارای مغازه لوازم التحریر هستید و می خواهید محصولات شما کمی زبانزد شود می بایست از هدایای تبلیغاتی استفاده نمایید که کودک پسند باشد این موضوع در رنگ بندی و نوع کاربرد نیز تأثیر گذار است.

به موازات این موضوع اگر حرفه و یا محصولی دارید که با مدیران و رئیسان در ارتباط هستید می بایست به سراغ هدایای تبلیغاتی لوکس و البته کارآمد بروید و رنگ و لعاب های بی مورد تنها ارزش کار شما را پایین می آورد. شما از هر محصولی می توانید هدایای تبلیغاتی بسازید و تنها نکته مهم انتخاب صحیح و کاربردی است.

 

 فلش مموری تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی در مدل های پلاستیکی، فلزی، چوبی، چرمی و یا هر جنس دیگری عرضه می شود. جنس بکار برده شده در سفارش هدایای تبلیغاتی بستگی به نوع سلیقه و البته کاربرد محصول شما دارد. ساعت، لیوان، خودکار، ست های اداری، هدایای تبلیغاتی مدیریتی، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، بادکنک، ظروف مختلف، شکلات، سالنامه های سنتی و مدرن، تقویم های تبلیغاتی، جاکلیدی، فلش تبلیغاتی، پاکت نامه هایی با ابعاد مختلف و .... همگی از دسته هدایای تبلیغاتی هستند که می توانند در سبک و مدل های متنوعی عرضه شوند.

دقت نمایید که در سفارش هدایای تبلیغاتی می بایست دقیق باشید استفاده از یک جنس نامرغوب قطعاً محصول شما را زیر سؤال می برد. به عنوان مثال شما در خصوص محصول خود به سراغ سفارش لیوان تبلیغاتی رفته اید و قرار است لیوان شما بر روی میز کارمندان و مدیران قرار بگیرد اگر از جنس پلاستیکی استفاده نمایید نوشیدن چای داغ در آن اغلب ناپسند خواهد و این موضوع خود یک باگ بزرگ در تبلیغات شما می باشد. اگر از جنسی استفاده نمایید که با حرارت بشکند و یا در یک لحظه لباس و مدارک مهم فرد بر روی میز خیس شود دیگر محصول شما برای همیشه از چشم آن شرکت خواهد افتاد بنابراین در انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی کمی منطقی تر باشید.

 هدایای تبلیغاتی مدرن

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

نگاه ویژه ای به هدایای تبلیغاتی خلاقانه تری داشته باشید و از محصولاتی تکراری دوری نمایید. روزانه میلیون ها خودکار تبلیغاتی عرضه می شود و شاید دیگر عموم مردم حوصله ای برای نوشته های زیر بر روی خودکار نداشته باشند بنابراین کمی خلاقیت سبب می شود به زودی به برندسازی محصول خود نزدیک شوید. در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه، دقت نمایید.

در ابتدا بگویید که قرار است هدایای تبلیغاتی من به دست چه افرادی برسد به طور کلی بیشترین حجم از هدایای تبلیغاتی به دست مشتریان دائمی رسیده و به موازات آن نوبت به کارفرما و در نهاین نوبت مشتریان موفق است. قطعاً متن به کار برده شما می بایست با توجه به روحیات افراد تعیین شود.

به عنوان مثال ذهن افراد را درگیر نمایید شما می توانید سقف خرید مشخص و البته معقول مشخص نمایید و سپس اعلام کنید که در صورت رسیدن خرید به چنین سقفی، ستی از هدایای تبلیغاتی محصول ما برای فرزندان شما ارسال خواهد شد در چنین حالتی اگر رنگ و لعاب مناسبی به محصول خود ارائه نموده باشید قطعاً به بهترین نتایج دست خواهید یافت. عموم مردم علاقمند به هدیه گرفتن هستند و این موضوع در ذهن عموم مردم با نگرش بازتری دیده می شود.

هدایای تبلیغاتی مدیریتی خاص

 

هدایای تبلیغاتی نوروزی

بهترین فرصت برای مطرح شدن شروع سال جدید است. سیاست های اعمال شده برای هر سال با سال قبل متفاوت بوده و این موضوع سبب می شود که محصولات قبلی کنار رفته و افراد به سراغ محصولات جدید تری بروند. سفارش هدایای تبلیغاتی در نوروز را به نوعی ایده آل تر دنبال نمایید. بهترین گزینه برای سفارش هدایای تبلیغاتی در این زمان سررسید های تبلیغاتی، تقویم ها و سالنامه های متفاوت با طرح و جنس خاص است. تمامی ادارات در سال جدید نیاز به تقویم رومیزی دارند و اگر بتوانید یک تقویم تبلیغاتی با قسمت یادداشت دقیق و مناسب تهیه نمایید قطعاً بهترین گزینه را انتخاب نموده اید.

 ساعت تبلیغاتی

بهترین هدایای تبلیغاتی کدام است؟

عده ای در انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی کمی سر درگم هستند و نمی دانند کدام محصول می تواند طرح بهتری برای تبلیغشان باشد. در این خصوص می توانید از تیم های مشاور در این زمینه استفاده نمایید به سادگی تمامی مشاوره های لازم در خصوص هدف شما داده خواهد شد و بهترین هدایای تبلیغاتی برای شما به ثبت خواهد رسید. یکی از موضوعات مهم در هدایای تبلیغاتی چاپ لوگو و مارک های مختلفی ست که قرار است بر روی محصول حک شود.

اگر برند خاصی هستید از شیک بودن افراطی دوری نمایید. قرار است افراد با سطح سواد و البته سطح حوصله مختلف از هدایای تبلیغاتی شما استفاده نمایند و اگر نتوانند نوشته های تبلیغی شما و به طبع برند شما را به دقت بخوانند قطعاً شما ضرر نموده اید برای معرفی برند و مارک خود از رنگی مشخص و متفاوت از متن استفاده نمایید و در این حالت برجسته سازی اهمیت ویژه ای دارد.

 هدایایی تبلیغاتی لوکس

فروش هدایای تبلیغاتی لوکس

برای سفارش هدایای تبلیغاتی عالی و لوکس به سراغ مراکز فروش معتبر بروید. دقت نمایید که نمایندگی که خود به واردات هدایای تبلیغاتی مشغول است قطعاً بهترین گزینه برای شما خواهد بود. توجه نمایید که شما می بایست به سراغ بهترین گزینه از بین انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی بروید و این موضوع ارتباط مستقیمی با هزینه های شما دارد. سفارش هدایای تبلیغاتی به صورت اینترنتی نیز دیده می شود و گزینه ای بسیار مناسب برای افراد مختلف است. سفارش هدایای تبلیغاتی به صورت ست یکی از گزینه های لوکس و شیک محسوب می شود. در سفارش هدایای تبلیغاتی ست می توانید از محصولات مختلف بهرمند شوید.

هدایای تبلیغاتی مدیزیتی لوکس و نفیس

 

روش سفارش هدایای تبلیغاتی

شما برای سفارش هدایای تبلیغاتی روش های مختلفی را می توانید انتخاب نمایید، در روش های حضوری اگر دارای زمان کافی هستید می توانید مراجعه نموده و هدف و تصمیم خود را عنوان نمایید اما روش بهتر استفاده از گزینه های سفارش اینترنتی هدایای تبلیغاتی می باشد که به شما اجازه می دهد در کمترین زمان به انتخابی ایده آل دست یابید. در این روش قطعاً می توانید از مشاوره های لازم در خصوص سفارش هدایای تبلیغاتی برخوردار شوید. سفارش هدایای تبلیغاتی به صورت پستی نیز سبب می شود که هزینه های شما محدودتر شود.

پاور بانک تبلیغاتی

 

جمع بندی هدایای تبلیغاتی خوب

خوب و بد بودن هدایای تبلیغاتی به مسائل مختلفی از جمله نوع محصول انتخابی، جنس محصول، طرح به کار برده، تیم های طراح حرفه ای و هزینه ای که می نمایید بستگی دارد. این موضوع گاه کمی دشوار می شود و می بایست به دقت برای سفارش هدایای تبلیغاتی خوبی وقت بگذارید. عموماً سفارش شما می بایست در راستای هدفی مشخص باشد و در واقع کاربردی صحیح را به مشتریان منتقل نماید، این موضوع سبب می شود که مشتری با دید دقیقتری به سمت محصول و برند شما برود. واضح است که اگر موفق شوید توانسته از هدایای تبلیغاتی در برندسازی سود بالایی را برای خود کسب نمایید. دقت کنید که همیشه سفارش هدایای تبلیغاتی گران نخواهد بود کافیست کمی خلاق باشید و نیاز و سلیقه بازار را به دقت شناسایی نمایید.

شماره تولید کننده هدایای تبلیغاتی

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

اشرفی دری 07 خرداد 1397 - 18:45

سلام خسته نباشید لطفا لیست قیمت بروزتون و برام ارسال کنید لطفا قیمت های همکاریتون و برام بفرستید سپاس از سایت کامل و مفیدتون امیدوارم بتونیم باهم همکاری مفیدی داشته باشیم. اشرفی دری هستم از اراک

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.