خودکار تبلیغاتی ارزان

خودکار تبلیغاتی ارزان

برای مقطع های طولانی یکی‌از دیرین ترین و شایسته ترین اشکال هدایای تبلیغاتی خودکارهای تبلیغاتی بوده و احتمالا عادی ترین و متداول ترین هدیه تبلیغاتی محسوب میگردد . تبلیغی ارزان و فراگیر با قابلیت اکران علامت و لوگو , شماره گوشی تلفن کمپانی و اداره و یا این که درج نشانی وب سایت یا این که هر داده ها دیگری که واجب به یاد آوری آن برای مخاطبین عمومی خویش داریم از این کادو تبلیغاتی ارزان و احتمالا کهن ترین هدیه تبلیغاتی چه میدانیم؟
از خودکارهای تبلیغاتی برای منظورهای زیاد متفاوتی هم استفاده می شود مانند تاثیر بر رای اشخاص در مبارزات انتخاباتی , سالگرد وصلت و یا این که سالگردها و تکریم اتفاقات یا این که رویدادهای اصلی دیگر . با دقت به ایجاد و ساخت گونه های خودکارهای تبلیغاتی باکیفیت های مختلف و مختلف از خودکارهای پلاستیکی ارزان ارزش تا خودکارهای سفارشی و گران‌قیمت خاص و گرانقیمت با جنسهای نقره و طلا جواهرات و یا این که استفاده از تکنیک های توسعه یافته در تولید آن نسبتاً همگی گستره های متبوع برای اشکال مخاطبین و یا این که کاربردهای پیشبردی یا این که تبلیغاتی یا این که ارتباط ها همگانی را با استفاده از اشکال خودکار می توان پوشش اعطا کرد و به این ترتیب نوعی از کادو تبلیغاتی با گستره بزرگ محسوب و به شمار می‌آید .
خودکارتبلیغاتی دو انگیزه را در تبلیغ و توزیع به وسیله کمپانی برآورده بوجود می‌آورد، ابتدا ساخت حسن نیت یا این که به عبارتی ساخت image یا این که تصویر فرضی مثبت در مخاطب با کمترین میزان هزینه و دوم یاداوری اسم و خصوصیات کمپانی مثل یک کارت ویزیت جهت سهولت در تولید تماس چرا‌که بیشتر اشخاص خودکار تبلیغاتی مطرح شده به آنها‌را نگه می دارا هستند و از آن استفاده می نمایند در حالی که کارت ویزیت شاید به راحتی مفقود و یا این که بدور انداخته شود .

مزایای استفاده خودکار تبلیغاتی ارزان

نکته دیگر درباره‌ی خودکارهای تبلیغاتی همگی گیر و فراگیر بودن مورد استفاده آن است و همگی اشخاص در هر شغل و منزلت و جايگاه ای از آن استفاده می نمایند و هم ارزان بودن آن این اذن را میدهد تا هر صنف و یا این که کمپانی و یا این که شخصی قدرت توصیه و توزیع آنرا داشته باشد . همه مزایای برشمرده شده خودکار تبلیغاتی را تبدیل به آیتم ای همواره موءثر و با عمر طولانی نموده به نحوی که امروزه نمیتوان تصوری از هدایای تبلیغاتی داشت فارغ از آنکه جایگاهی برای خودکارهای تبلیغاتی در لحاظ گرفته باشیم .
بعضی از مزایای استفاده از خودکارتبلیغاتی را درذیل می‌آوریم :
1- کم هزینه بودن : ارزان بودن این کادو اذن میدهد تا از آن در تیراژ و تعداد بالا استفاده کرد .
2- توزیع آسان : توزیع آن سهل است و دیگر نیازی به باکس و بسته بندی و . . . ندارد و همین مقاله مخارج جانبی نظیر هزینه بسته بندی و زمان را کاهش میدهد .
3- نمایش اسم و برندینگ : اسم و مارک شما‌را به راحتی و با گاز نمایش میدهند به دلیل آنکه بوسیله اشخاص مضاعف متعددی و در مکان ها و وضعیت های مختلف چشم می شوند و کمتر کادو تبلیغاتی دیگری را می توان پیدا کرد که با این معیار هزینه بیشترین تاثیر و مواجهه با مخاطبین را داشته باشد و به نسبت هزینه ای که برای آن پرداخت شده تاثیرگذاری بالایی داراست .
4- تمامی گیر بودن : با دقت به مخاطبین می توان از خودکارهای تبلیغاتی ارزان و یا این که زیاد گران استفاده کرد و به میزان تنوع و گوناگونی اشخاص شخصیت ها و خصوصیت های شغل ها گوناگون می توان خودکار تبلیغاتی پیدا کرد .
5- در اختیار بودن سهل : امروزه شما به راحتی میتوانید تولیدکنندگان و فروشندگان خودکارهای تبلیغاتی متعددی را با تنوع صورت و فرم و بها براحتی و یا این که یک جستجوی بی آلایش مهر گرافیک در اینترنت پیدا ، مقایسه و  انتخاب نمایید.

در آخر نکته بسیار مهمی که باید همیشه به خاطر داشته باشید آن است که تنها قیمت نباید ملاک انتخاب شما برای خودکارهای تبلیغاتی باشد چرا که کیفیت پایین این هدیه نیز می تواند آسیب جبران ناپذیری به نام و اعتبار و برند شرکت شما وارد کند و صحیح ترین انتخاب همیشه ارزانترین نیست.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مهسا راد 12 خرداد 1396 - 17:28

سلام
از کجا میتونمخودکارهای ارزان تونو ببینم و سفارش بدم
لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.