تولید جعبه پیتزا

تولید جعبه پیتزا

نکته ای که امروزه در فروش مواد غذایی چون فست فود بسیار اهمیت دارد بسته بندی و جعبه آن است. مجموعه مهر گرافیک با تولید جعبه پیتزا در اصفهان و با رعایت اصول بهداشتی و مقاومت مناسب ساخته می شود. یک جعبه پیتزا که زیبایی داشته باشد و اصول بهداشتی در تولید آن رعایت شده باشد به فروش محصولاتتان کمک بسیاری می کند. جعبه پیتزا در اصفهان معمولا از مقوای دوبلکسی است که سه لایه دارد و این لایه ها با نوعی چسب به هم متصل شده اند. در این مقاله به بررسی تولید جعبه پیتزا در اصفهان خواهیم پرداخت.

درصورت نیاز و اطلاع بیشتر می توانید به صفحه بسته بندی محصولات مراجعه فرمائید

چاپ جعبه پیتزا ارزان

جعبه پیتزا در اصفهان

تولید جعبه پیتزا مهر گرافیک در اصفهان توانسته است نیاز های مشتریان را در نظر بگیرد و پاسخگوی آن ها باشد. این شرکت برندهای معتبر برای جعبه پیتزا و دیگر محصولات فست فودی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. جعبه پیتزا در اصفهان بدون واسطه و به صورت مستقیم جعبه های زیبا و با کیفیت را در اختیار مشتری قرار می دهد. جعبه پیتزا در حفظ سلامت آن کمک بسیاری می کند و کالایی برای معرفی محصول و نگهداری آن به شمار می آید. هر چه بسته بندی پیتزا شکیل تر باشد و در برابر حرارت مقاومت بیشتری داشته باشد مشتری اعتماد بیشتری به محصولاتتان پیدا می کند و نوعی تبلیغ برایتان محسوب خواهد شد. جعبه پیتزا در اصفهان پس از طراحی، ارزیابی شده و در مرحله تولید قرار می گیرد.

چاپ جعبه پیتزا در اصفهان

 درصورت نیاز و اطلاع بیشتر می توانید به صفحه جعبه فست فود مراجعه فرمائید

قیمت جعبه پیتزا در اصفهان

عوامل مختلفی بر قیمت جعبه پیتزا در اصفهان تاثیرگذار هستند که یکی از آن ها جنس جعبه می باشد که قسمت اعظم آن را تشکیل می دهد. از سه لایه موجود در جعبه پیتزا لایه بیرونی آن از جنس کرافت، گلاسه، کاغذ تحریر و یا سوپر می باشد و لایه وسطی اغلب ثابت است. از سلفون داخلی نیز برای اینکه جعبه بهداشتی باشد استفاده می شود. سه موردی که بیان شد ممکن است تفاوت داشته باشد که در قیمت آن تاثیر بگذارد. عامل دیگری که بر قیمت جعبه پیتزا در اصفهان تاثیرگذار است طرح آن است که به ماشین چاپ نیز بستگی دارد. اینکه چه رنگی و چه نوعی از آن استفاده شود بر قیمت جعبه پیتزا تاثیرگذار است، مثلا چاپ تک رنگ و یا چاپ دو رنگ جعبه پیتزا در اصفهان قیمت متفاوتی دارند و اگر قرار باشد کل جعبه رنگ شود نیز قیمت متفاوتی خواهد داشت. اینکه جعبه پیتزا 8 ضلعی باشد و یا 6 ضلعی و یا هر نوع بسته بندی دیگری در قیمت آن اثر خواهد گذاشت. متناسب با سایزی که جعبه پیتزا در اصفهان تولید می شود قیمت آن فرق خواهد کرد که طبیعتا هر چه بزرگ تر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت.

جعبه پیتزا شش ضلعی

نکات قابل توجه در جعبه پیتزا در اصفهان

• در تولید جعبه پیتزا مقوای بهداشتی که پروانه بهداشتی دارد و به تایید سازمان غذا و دارو رسیده است به کار گرفته می شود.

• این جعبه مقاومت لازم برای نگهداری پیتزا را دارا است.

• در برابر حرارت مقاومت دارد

• در کل پروسه تولید موارد بهداشتی مقوا رعایت شده است.

طراحی جعبع پیتزا

برای اطلاع از تولید انواع جعبه قطعات در اصفهان با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت به صفحه فوق مراجعه فرمائید

مراحل تولید جعبه پیتزا در اصفهان

برای تولید جعبه پیتزا در مهرگرافیک اصفهان ابتدا مقوای تولیدی را به شکل  لوله شده توسط یک دستگاه به اندازه های دلخواه برش می دهند. زینک طرح چاپی را از قبل تهیه می کنند و آن را روی دستگاه چاپ افست می بندند که این دستگاه مخصوص چاپ این نوع جعبه پیتزا است. این دستگاه طرح مورد نظر را روی مقوای تولیدی چاپ می کند. بعد از اینکه مرحله چاپ تمام شد آن را برشکاری می دهند و جعبه را فرم می دهند که این کار را توسط قالب هایی که مخصوص ساخت جعبه پبتزا و دستگاهی که برای ضرب قالب است انجام می دهند. جعبه پیتزا در اصفهان مفتخر است که برای این منظور تجهیزات حرفه ای را برای تولید و چاپ جعبه پیتزا، جعبه سیب زمینی، جعبه قارج، جعبه فلافل و دیگر محصولات فست فودی دارا است.طراحی جعبه پیتزا

سایزهای مختلف جعبه پیتزا در اصفهان

جعبه پیتزا در سه سایز مینی یا کوچک، متوسط که یک نفره و یا دونفره است و سایز بزرگ تولید می شود که تولید آن به صورت های یک تکه، 2 تکه و یا کشویی می باشد. مقواهای استفاده شده دارای مهر بهداشتی هستند و جنس های مختلفی برای آن به کار رفته است. جعبه پیتزا در اصفهان به صورت تک رنگ، دو رنگ و ... تولید می شود.

چاپ چهار رنگ جعبه پیتزا

جعبه محصولات فست فودی

علاوه بر جعبه پیتزا دیگر محصولات فست فودی نیز به بسته بندی و جعبه ای برای نگهداری نیاز دارند. جعبه سیب زمینی در اصفهان به صورت های مختلفی چون لیوانی، جعبه ای، فانتزی و ... تولید می شود و قابلبت چاپ اختصاصی را دارا است. جعبه قارچ به صورت دردار و بدون در در سایزهای مختلفی نیز تولید می گردد. جعبه فلافل هم به صورت دردار و هم بدون در عرضه می شود. هر کدام از این ها با توجه به سلیقه و بودجه مشتری جنس متفاوتی خواهند داشت.جعبه پیتزای باکیفیت

مزیت کار با جعبه پیتزا تولیدی مهر گرافیک اصفهان

جعبه پیتزا در مهر گرافیک اصفهان با حداقل قیمت برای مشتری تمام خواهد شد و مهر بهداشتی را نیز دارا است. معروفیت و اعتباری که برند جعبه ها دارند از مزایای کار با این تولیدی است. این شرکت با حذف دلالی در صنعت مقوا و سودجویی های نادرست در این زمینه قیمت تمام شده را پایین آورده است. در هر کجای ایران که باشید جعبه پیتزا در اصفهان برایتان ارسال خواهد شد و خدمات ارسال به هر نقطه از کشور وجود دارد. این شرکت برای سفارش های اختصاصی نیز به تهیه قالب می پردازد. این امکان وجود دارد که طرح اختصاصی روی جعبه پیتزا با برند خودتان درج شود که در تبلیغ مجموعه ای که دارید موثر خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی با شماره تماس درج شده در سایت می توانید تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

شماره تولیدی و چاپ جعبه پیتزا

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

پیتزا مرو اهواز 12 اسفند 1398 - 13:51

سلام
شما تولید جعبه پیتزا در اصفهان دارید؟؟؟؟ نمایندگی جعبه پیتزا در اهواز ندارید؟؟؟
لطفا جعبه پیتزا مینی، جعبه پیتزا یک نفره، و جعبه پیتزا خانواده روی تعداد 5000 از هرکدام

سهیلا بیات 25 دی 1398 - 19:47

با سلام
از فست فود خانه کنتاکی مزاحمتون میشم لطفا
جعبه پیتزا یکنفره
جعبه پیتزا دونفر
جعبه پیتزا مینی
جعبه پیتزا خانواده
هرکدام 4000 بهم بدید
ببخشید اسم چاپخونتون جعبه پیتزا اصفهان هست یا منظورتون اینه جعبه در اصفهان تولید میکنید

فست فود پیتزا پیتزا 31 شهریور 1398 - 22:50

با سلام
قیمت چاپ جعبه پیتزا سینگل، جعبه پیتزا دو نفره و جعبه پیتزا خانواده رو میخواستم از هر کدام تعداد 3000عدد
چاپ افست روی جعبه پیتزا میزنید یا چاپ سیلک؟؟ قیمت هردورو اگه امکان داره بهم بدید

حسین بیدرام 05 شهریور 1398 - 19:11

سلام
قیمت جعبه پیتزا در یکنفره و جعبه پیتزا دو نفره رو میخواستم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.