پاور بانک تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی

پاور بانک و پاور بانک تبلیغاتی چه می باشد و چرا مور نیاز شما قرار می گیرد؟ ترقی دانش و تکنولوژی در دنیای امروز استفاده از تلفن همراه و گوشی تلفن های هوشمند، لب تاب و تبلت های هوشمند دارنده صفحه لمسی، استفاده از نرم افزار های گوناگون و نصب و فعال سازی آنان تمامی نیاز به انرژی دائم و در دسترسی را می طلبد و همین مسایل خلل بخش اعظم ی باتری و انرژی باتری همراه و دردسترس را برای یوزرها بوجود آورده است. به همین علت اشکال پاور بانک ها در گونه های و حجم های متعدد جهت این نیاز کلیدی و روزانه وارد معاش روزانه ما گردیده اند. در‌این بخش در رابطه پاور بانک، اشکال پاور بانک و ویژگیهای پاور بانک ها مطالبی را تقدیم حضورتان می نماییم.

برای دیدین و سفارش  هدایای تبلیغاتی  میتوانید به صفحه فوق مراجعه  فرمائیدپاوربانک تبلیغاتی
احتمال دارد بسیار برای شما اتفاق افتاده که شارژ موبایل , تبلت یا این که لپتاپ در اواسط روز و صحیح در وقتی که نیاز مبرمی به انجام کاری دارید تمام شده و قابلیت و امکان دسترسی به منبع انرژی برای شما میسر وجود ندارد و شاید در حرکت یا این که وسیله نقلیه یا این که فضای نامناسبی باشید . بی آلایش ترین شایسته ترین و سریعترین راه‌حل استفاده از دستگاهی قابل حمل و پرتابل است که در صورت نیاز، شارژ و انرژی مایحتاج دستگاه شما‌را تامین نماید.

ساخت و چاپ انواع جعبه قطعات با بهترین قیمت و کیفیت برای دیدین به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

پاور بانک تبلیغاتی ارزان

پاور بانک یک  هدیه تبلیغاتی مفید


پاور بانک یا این که شارژر همراه وسیله ای است که با داشتن یک یا این که چندین باتری غیروابسته انرژی برق مایحتاج را در خویش ذخیره می نماید تا در مواقع موردنیاز بتواند دستگاه شما‌را شارژ کند. این دستگاه در مقدار ها گونه های و گنجایش های زیاد متنوع و گوناگونی برای کاربردها و مصارف گوناگون ساخته میگردند. برای شارژ پاور بانک نیازی به شارژر منحصر و متفاوتی نمی‌باشد و از گونه های شارژر تلفن همراه و تبلت می توان جهت شارژ خویش پاور بانک استفاده کرد.

برای دیدین نمونه های و قیمت کیف اداری می توانبد به صفحه فوق مراجعه فرمائید

طول عمر و اندازه گنجایش پاوربانک ها بسته به مدل باتری های مورد استفادهمختلف است . پاوربانک های تبلیغاتی هم با در در نظر گرفتن تصاحب کردن همین موردها و نیاز مخاطب و استقبال آنان از این قابلیت و امکان می‌تواند مورد دوچندان مطلوب و به یاد ماندنی و عملکرد در میان هدایای تبلیغاتی داشته باشد. زیبایی و تنوع دوچندان بسیار پاور بانک های تبلیغاتی هم قابلیت گزینش زیاد متعددی را برای کمپانی ارایه دهنده کادو تبلیغاتی محیا میکنند.

پاور بانک ارزان

اشکال باتری پاور بانک

1 - باتری نیکل کادمیوم : این باتریها چگالی انرژی پایینی دارا‌هستند و گنجایش آنان در صورت اتصال به برق گذشته از تخلیه بدون نقص به مرور معدود می‌شود که بدین خواص مموری افکت گفته می گردد.

2 - باتری لیتیوم یونی : چگالی انرژی آن ها دو برابر باتریهای نیکل کادمیومی است و اثر مموری افکت را نیز ندارند .
3 - باتری لیتیوم پلیمری  : چگالی انرژی در‌این جور باتری ذیل تر است.
گنجایش و حجم پاور بانک
گنجایش پاور بانک، اندازه و مقدار شارژی که در باتری پاور بانک قرار داردرا نشان می دهد که با واحد mAh میلی آمپر در هر ساعت ) معقول میگردد. مثلا گنجایش حقیقی وواقعی یک پاور بانک احتمال دارد 90 % گنجایش اعلام شده باشد . چون کمی انرژی صرف نقل و انتقال شارژ از پاور بانک به گوشی می شود .
گنجایش پاور بانک روی زمان شارژدهی تاثیرگذار است؟ جواب بی آلایش ای که به‌این پرسش می توان اعطا کرد، نه است. دلیل تاثیرگذار روی سرعت شارژدهی با جریان خروجی معقول می شود خیر گنجایش. جریان خروجی از ۵۰۰mA تا ۱۰۰۰mA است. جریان خروجی دو پاور بانک با گنجایش های مختلف یکی باشند را در نظر بگیرید. از نگاه تئوری در بازده زمان برای مثال یک ساعت یک گوشی می بایست به یک اندازه شارژ نمایند

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.