قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی یکی از روش های تبلیغاتی محبوب است که هر ساله ادارات و کسب و کارهای بزرگ و کوچک اقدام به تهیه و توزیع آن در بین مشتریانشان می‌کنند. این نوع تقویم در انواع متفاوتی قابل تولید است. امروزه کمتر اداره‌ای را می‌توانید پیدا کنید که بر روی میزهای آن تقویم وجود نداشته باشد. دلیل این امر فضای تبلیغاتی زیادی‌ است که چاپ آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی در اختیار تبلیغ‌کننده می‌گذارد. اگر قصد چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ارزان را دارید، شرکت تبلیغاتی ما در اصفهان با داشتن طراحان و کادری حرفه‌ای این آمادگی را دارد که در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه این کار را برای شما انجام دهد. در ادامه به بررسی انواع تقویم رومیزی اختصاصی پرداخته‌ایم.

انواع دسته‌بندی‌ها برای تقویم رومیزی اختصاصی

اگر قصد دارید برای اداره یا شرکت خودتان تقویم رومیزی اختصاصی سفارش دهید، لازم است بدانید در طراحی می‌توانید بر روی پایه تقویم و برگه تقویم مانور دهید و نظر خودتان را بر روی آن‌ها اعمال کنید. طراحان شرکت ما در اصفهان همواره سعی دارند تا در زمینه چاپ انواع تقویم دیواری، سررسید و تقویم رومیزی بهترین مشاوره‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

طراحی برگه‌های تقویم

برگه‌های تقویم رومیزی همان مکانی است که بیشترین حجم تبلیغات شما را در خود می‌گنجاند. برگه‌های تقویم بسته به نوع انتخاب تقویم ماهانه و یا هفتگی سیزده برگه یا پنجاه و چهار برگه است. در نوع ماهانه هر ماه بر روی یک سمت برگه چاپ شده و شما برای تبلیغات شرکت یا کسب و کار خودتان می‌توانید از فضای پشت برگه‌ها استفاده کنید. در این نوع طراحی معمولاً از ذکر جزئیات محصولات خودداری می‌شود و تنها به معرفی کلیت کسب و کار و محصولات پرداخته می‌شود.

تقویم رومیزی هفتگی به این دلیل که تعداد برگه‌های بالایی دارد مورد استفاده شرکت‌ها و اداراتی است که محصولات زیادی را تولید می‌کنند و می‌خواهند به معرفی همه محصولات خود بپردازند. در این نوع طراحی شما می‌توانید محصولات خود را با ذکر جزئیات کامل معرفی کنید و نگران کمبود فضای تبلیغاتی نباشید. همچنین در طراحی به‌طور معمول حدود یک سوم صفحه رویی خالی خواهد ماند که در این فضا می‌توانید آرم شرکت خود را به‌صورت طلاکوب، نقره‌کوب و یا برجسته چاپ کنید.

در ادامه به موارد لازم برای طراحی پایه تقویم رومیزی اختصاصی خواهیم پرداخت:

تقویم رومیزی پایه سخت

در نوع تقویم پایه سخت اغلب از مقوای جلدسازی در وسط پایه استفاده می‌شود؛ که به تقویم پایداری خوبی می‌دهد. برگه‌ها با استفاده از یک فنر به پایه متصل می‌شوند. بر روی پایه از روکش‌های گلاسه یا گالینگور استفاده می‌شود که زیبایی لازم را به تقویم رومیزی خواهد داد. در سطح بازار مقواهای گالینگور در انواع طرح و رنگ موجود است؛ که رنگ مورد نظر می‌تواند توسط سفارش دهنده انتخاب شود. همچنین در صورت استفاده از روکش‌های گلاسه می‌توان از چاپ اختصاصی استفاده کرد و بسته به نظر مشتری طرحی اختصاصی را بر روی گلاسه چاپ کرد و بر روی آن سلفون کشید. این نوع پایه را اصطلاحاً پایه سلفونی نیز می‌گویند.

تقویم رومیزی پایه غیر سخت

در نوع پایه غیر سخت معمولاً از مقواهای سبک‌تر با حدود گرماژ سی صد تا چهارصد گرم استفاده می‌شود. به دلیل استفاده از مقوای سبک این نوع تقویم رومیزی پایداری لازم را ندارد. ولی اگر قصد داشته باشید در تیراژ بالا اقدام به چاپ تقویمی رومیزی اختصاصی کنید می‌تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد؛ زیرا هم ارزان‌تر خواهد بود، هم تولید گسترده آن آسان‌تر است.

چاپ و یا حک آرم بر روی پایه تقویم رومیزی اختصاصی

پایه تقویم رومیزی نیز مکانی مناسب و فوق‌العاده برای تبلیغات شرکت و یا کسب و کار شما به شمار می‌رود. بر روی پایه تقویم می‌شود از چاپ و یا حک آرم استفاده کرد. اگر در طراحی پایه قصد استفاده از گلاسه و یا پایه‌های غیر سخت دارید می‌توانید تبلیغات خودتان را در طرح دلخواه و به صورت رنگی بر روی آن‌ها چاپ کنید. در پایه‌های غیر سخت چاپ به صورت پشت و رو انجام می‌شود تا موقع نصب طراحی انجام شده بر روی جلد قرار بگیرد. همچنین در نوع گلاسه می‌توانید از چاپ آرم شرکت به صورت طلاکوب، نقره‌کوب و یا یو وی استفاده کنید.

اگر قصد استفاده از جلدهای گالینگور را دارید علاوه بر انواع چاپ می‌توانید از حک کردن لوگو و نام شرکت بر روی جلد نیز استفاده کنید. حک لوگو می‌تواند به روش‌های متفاوتی مثل چاپ طلاکوب، نقره‌کوب، چاپ سیلک و یا پلاک فلزی انجام شود؛ که انتخاب این روش نیز بر عهده مشتری است.

تقویم رومیزی اختصاصی برش دار

امروزه در کنار تقویم‌های رومیزی متداول استفاده از تقویم‌هایی که طراحی‌های خاص‌تری دارند نیز مورد توجه شرکت‌های بزرگ قرار دارد. تقویم‌های رومیزی اختصاصی برش دار یکی از انواع جدید این نوع تقویم‌هاست. برش برگه می‌تواند به صورت حیوان، خانه، یک شخصیت کارتونی و یا طرح‌های سفارش داده شده توسط مشتری باشد. در این نوع تقویم از پایه‌های شکیل و چوبی نیز می‌توان استفاده کرد که زیبایی دو چندانی به تقویم می‌دهد. بر روی پایه می‌توان از حک آرم به صورت چاپ و یا طراحی برجسته استفاده کرد. که این تقویم ها در بازار با نام تقویم رومیزی پایه چوبی ارائه می شوند

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.