قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

قیمت تقویم رومیزی با توجه به نوع عمومی و سفارشی آن متفاوت خواهد بود. جنس به‌کاررفته در این دست از تقویم‌ها نیز می‌تواند در میزان قیمت آن‌ها تأثیرگذار باشد.

تقویم رومیزی اختصاصی یکی از روش های تبلیغاتی محبوب است که هر ساله ادارات و کسب و کارهای بزرگ و کوچک اقدام به تهیه و توزیع آن در بین مشتریانشان می‌کنند. این نوع تقویم در انواع متفاوتی قابل تولید است. امروزه کمتر اداره‌ای را می‌توانید پیدا کنید که بر روی میزهای آن تقویم وجود نداشته باشد. دلیل این امر فضای تبلیغاتی زیادی‌ است که چاپ آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی در اختیار تبلیغ‌کننده می‌گذارد. اگر قصد چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ارزان را دارید، شرکت تبلیغاتی ما در اصفهان با داشتن طراحان و کادری حرفه‌ای این آمادگی را دارد که در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه این کار را برای شما انجام دهد. در ادامه به بررسی انواع تقویم رومیزی اختصاصی پرداخته‌ایم.

 چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ارزان

قیمت تقویم رومیزی

تقویم رومیزی تبدیل به یکی از وسایل ضروری در محیط اداری و مسکونی شده است و افراد بسیاری بر روی میز تحریر خود چه در محیط خانه و یا محیط کار از این وسیله روزشمار استفاده می‌کنند. با توجه به این‌که این دست از تقویم‌ها در انواع و نمونه‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند از قیمت‌های متنوعی نیز برخوردار هستند. نمی‌توان بیان نمود که همه تقویم‌های رومیزی که در مکان‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند دارای ابعاد و طرح‌های یکسان در نتیجه میزان قیمت برابر هستند.

 این دست از تقویم‌ها با توجه به جنس به‌کاررفته در آن‌ها، میزان و تعداد برگه‌های آن‌ها و همچنین ابعادشان می‌توانند در قیمت های متفاوتی ارائه شوند. عوامل دیگری نیز در میزان قیمت تقویم‌های رومیزی تأثیرگذار است که می‌توان به چاپ نوع عمومی و یا اختصاصی آن اشاره نمود. درواقع تقویم‌های رومیزی عمومی به‌صورت چاپ‌شده به بازار عرضه می‌شوند، درصورتی‌که برای چاپ اختصاصی این دست از تقویم‌ها می‌بایست هزینه‌ای به‌مراتب بیشتری پرداخت نمود. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با میزان قیمت تقویم رومیزی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد، پس همچنان همراه ما باشید.

 

قیمت تقویم رومیزی عمومی

تقویم‌های رومیزی همان‌طور که در بحث قبلی به آن اشاره نمودیم دارای قیمت متفاوت هستند و شاید این میزان تفاوت در قیمت به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. یکی از این موارد نوع تقویم رومیزی مورداستفاده و خریداری‌شده است که می‌تواند در میزان هزینه آن تأثیرگذار باشد. به‌عنوان‌مثال تقویم‌های رومیزی عمومی از هزینه و قیمت مناسب‌تری برخوردار هستند و شاید دلیل این قیمت، طرح چاپ‌شده بر روی آن‌هاست که تنها تبلیغات برند محصولات در گوشه‌ای از آن به ثبت می‌رسد.

 برای خرید تقویم‌های رومیزی عمومی می‌توانید از میان طرح‌های متنوع آن به انتخاب طرح موردنظر خود بپردازید و هزینه به نسبت مناسبی را پرداخت نمایید. در رابطه با این دست از تقویم‌ها می‌بایست به این نکته اشاره‌کنیم که به دلیل طراحی و چاپ از قبل تعیین‌شده این نوع از تقویم رومیزی، تعداد تیراژ آن نیز محدود و مشخص‌شده می‌باشد و شما می‌توانید به خرید تعداد مشخص آن اقدام کنید، درصورتی‌که در رابطه با تقویم‌های رومیزی سفارشی این امر حاکم نیست.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1399

 

قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

یکی دیگر از تقویم‌های رومیزی که امروزه بسیار موردتوجه مسئولین سازمان و شرکت‌های مختلف قرارگرفته است، تقویم رومیزی سفارشی یا اختصاصی است. همان‌طور که در بخش قبلی در رابطه با قیمت تقویم‌های رومیزی عمومی نکاتی را ارائه کردیم به این موضوع پرداختیم که این دست از تقویم‌ها به دلیل طراحی از پیش تعیین‌شده که به مرحله چاپ و تکثیر رسیده‌اند دارای قیمت به نسبت ارزان‌تری نسبت به تقویم‌های رومیزی اختصاصی هستند؛ اما شاید این پرسش برای شما عزیزان پیش بیاید که چرا هزینه تقویم‌های اختصاصی به‌مراتب بیشتر است.

تقویم‌های اختصاصی همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است به‌طور کاملاً سفارشی طراحی و تولید می‌شوند. از جنس برگه‌ها و پایه این دست از تقویم‌های رومیزی گرفته تا طرح‌های موجود بر روی آن‌ها همگی با توجه به سلایق و نظر سفارش‌دهنده و مشتری انتخاب می‌شوند و وقت و زمان بیشتری برای طراحی آن‌ها مدنظر قرار داده می‌شود، در نتیجه در میزان هزینه آن‌ها نیز تأثیرگذار خواهد بود. همچنین تعداد تیراژ نیز با توجه به درخواست‌ها انجام خواهد شد.

تأثیر جنس در قیمت تقویم رومیزی

یکی از مواردی که می‌تواند در میزان هزینه و قیمت تقویم رومیزی تأثیرگذار باشد، جنس به‌کاررفته در زمان تولید و چاپ این دست از تقویم‌ها می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید برگه‌ها و پایه تقویم رومیزی در زیبایی و چشم‌نوازی آن‌ها بسیار تأثیرگذار می‌باشند، بنابراین با انتخاب برگه‌های باکیفیت‌تر از جنس گلاسه با گرماژ مناسب می‌توان به برآورد قیمت این تقویم‌ها دست‌یافت.

چاپ تقویم اختصاصی ارزان 1399

در زمان سفارش تقویم‌های رومیزی می‌توانید اطلاعات کامل و جامع‌تری در رابطه با جنس برگه‌ها به دست آورید. با توجه به اینکه تقویم رومیزی شما به‌ صورت روزشمار، هفتگی و ماهانه به چاپ میرسد، می‌تواند در میزان قیمت آن نیز تأثیرگذار باشد، چراکه تعداد برگ‌های به‌کاررفته در هریک از انواع تقویم‌های ذکرشده متفاوت است.

قیمت تقویم رومیزی لایه باز

یکی از مواردی که امروزه بسیار موردتوجه افراد قرارگرفته است خرید فایل تقویم رومیزی لایه باز است که افراد می‌توانند این فایل را در برنامه‌های پرطرفداری مانند ایندیزاین و همچنین فتوشاپ اجرایی نموده و تغییرات لازم را در طراحی تقویم‌های رومیزی خود به انجام برسانند و خود برای چاپ و تکثیر آن‌ها اقدام نمایند. اما قیمت این دست از فایل‌ها با توجه به نوع برنامه و تعداد طرح‌های موجود در آن می‌تواند متفاوت باشد. شما عزیزان می‌توانید از طریق روش‌های مختلف برای سفارش و چاپ انواع تقویم‌های رومیزی اقدام نموده و با بررسی میزان قیمت این دست از تقویم‌ها سفارش چاپ آن‌ها را نهایی نمایید.

انواع دسته‌بندی‌ها برای تقویم رومیزی اختصاصی

اگر قصد دارید برای اداره یا شرکت خودتان تقویم رومیزی اختصاصی سفارش دهید، لازم است بدانید در طراحی می‌توانید بر روی پایه تقویم و برگه تقویم مانور دهید و نظر خودتان را بر روی آن‌ها اعمال کنید. طراحان شرکت ما در اصفهان همواره سعی دارند تا در زمینه چاپ انواع تقویم دیواری، سررسید و تقویم رومیزی بهترین مشاوره‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

طراحی برگه‌های تقویم

برگه‌های تقویم رومیزی همان مکانی است که بیشترین حجم تبلیغات شما را در خود می‌گنجاند. برگه‌های تقویم بسته به نوع انتخاب تقویم ماهانه و یا هفتگی سیزده برگه یا پنجاه و چهار برگه است. در نوع ماهانه هر ماه بر روی یک سمت برگه چاپ شده و شما برای تبلیغات شرکت یا کسب و کار خودتان می‌توانید از فضای پشت برگه‌ها استفاده کنید. در این نوع طراحی معمولاً از ذکر جزئیات محصولات خودداری می‌شود و تنها به معرفی کلیت کسب و کار و محصولات پرداخته می‌شود.

تقویم رومیزی هفتگی به این دلیل که تعداد برگه‌های بالایی دارد مورد استفاده شرکت‌ها و اداراتی است که محصولات زیادی را تولید می‌کنند و می‌خواهند به معرفی همه محصولات خود بپردازند. در این نوع طراحی شما می‌توانید محصولات خود را با ذکر جزئیات کامل معرفی کنید و نگران کمبود فضای تبلیغاتی نباشید. همچنین در طراحی به‌طور معمول حدود یک سوم صفحه رویی خالی خواهد ماند که در این فضا می‌توانید آرم شرکت خود را به‌صورت طلاکوب، نقره‌کوب و یا برجسته چاپ کنید.

در ادامه به موارد لازم برای طراحی پایه تقویم رومیزی اختصاصی خواهیم پرداخت:

تقویم رومیزی پایه سخت

در نوع تقویم پایه سخت اغلب از مقوای جلدسازی در وسط پایه استفاده می‌شود؛ که به تقویم پایداری خوبی می‌دهد. برگه‌ها با استفاده از یک فنر به پایه متصل می‌شوند. بر روی پایه از روکش‌های گلاسه یا گالینگور استفاده می‌شود که زیبایی لازم را به تقویم رومیزی خواهد داد. در سطح بازار مقواهای گالینگور در انواع طرح و رنگ موجود است؛ که رنگ مورد نظر می‌تواند توسط سفارش دهنده انتخاب شود. همچنین در صورت استفاده از روکش‌های گلاسه می‌توان از چاپ اختصاصی استفاده کرد و بسته به نظر مشتری طرحی اختصاصی را بر روی گلاسه چاپ کرد و بر روی آن سلفون کشید. این نوع پایه را اصطلاحاً پایه سلفونی نیز می‌گویند.

تقویم رومیزی پایه غیر سخت

در نوع پایه غیر سخت معمولاً از مقواهای سبک‌تر با حدود گرماژ سی صد تا چهارصد گرم استفاده می‌شود. به دلیل استفاده از مقوای سبک این نوع تقویم رومیزی پایداری لازم را ندارد. ولی اگر قصد داشته باشید در تیراژ بالا اقدام به چاپ تقویمی رومیزی اختصاصی کنید می‌تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد؛ زیرا هم ارزان‌تر خواهد بود، هم تولید گسترده آن آسان‌تر است.

چاپ و یا حک آرم بر روی پایه تقویم رومیزی اختصاصی

پایه تقویم رومیزی نیز مکانی مناسب و فوق‌العاده برای تبلیغات شرکت و یا کسب و کار شما به شمار می‌رود. بر روی پایه تقویم می‌شود از چاپ و یا حک آرم استفاده کرد. اگر در طراحی پایه قصد استفاده از گلاسه و یا پایه‌های غیر سخت دارید می‌توانید تبلیغات خودتان را در طرح دلخواه و به صورت رنگی بر روی آن‌ها چاپ کنید. در پایه‌های غیر سخت چاپ به صورت پشت و رو انجام می‌شود تا موقع نصب طراحی انجام شده بر روی جلد قرار بگیرد. همچنین در نوع گلاسه می‌توانید از چاپ آرم شرکت به صورت طلاکوب، نقره‌کوب و یا یو وی استفاده کنید.

اگر قصد استفاده از جلدهای گالینگور را دارید علاوه بر انواع چاپ می‌توانید از حک کردن لوگو و نام شرکت بر روی جلد نیز استفاده کنید. حک لوگو می‌تواند به روش‌های متفاوتی مثل چاپ طلاکوب، نقره‌کوب، چاپ سیلک و یا پلاک فلزی انجام شود؛ که انتخاب این روش نیز بر عهده مشتری است.

تقویم رومیزی اختصاصی برش دار

امروزه در کنار تقویم‌های رومیزی متداول استفاده از تقویم‌هایی که طراحی‌های خاص‌تری دارند نیز مورد توجه شرکت‌های بزرگ قرار دارد. تقویم‌های رومیزی اختصاصی برش دار یکی از انواع جدید این نوع تقویم‌هاست. برش برگه می‌تواند به صورت حیوان، خانه، یک شخصیت کارتونی و یا طرح‌های سفارش داده شده توسط مشتری باشد. در این نوع تقویم از پایه‌های شکیل و چوبی نیز می‌توان استفاده کرد که زیبایی دو چندانی به تقویم می‌دهد. بر روی پایه می‌توان از حک آرم به صورت چاپ و یا طراحی برجسته استفاده کرد. که این تقویم ها در بازار با نام تقویم رومیزی پایه چوبی ارائه می شوند

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شرکت شاهین کاران آذر 13 بهمن 1398 - 21:55

سلام قیمت تقویم رومیزی اختصاصی
تقویم رومیزی سایز 15*23
سایز برگه های تقویم رومیزی 15*22
پایه رنگ مشکی تعداد 3000

فضایلی 05 دی 1397 - 02:39

با عرض ادب احترام
فضایلی هستم از چاپ گلدچری ارومیه
قیمت تقویم رومیزی اختصاصی میخواستم با مشخصات زیر
تقویم رومیزی ۱۲برگ سایز۲۲در۱۵
پایه چوبی با پلاک اختصاصی
هزینه طراحی تقویم اختصاصی چند میگیرد

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.