چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی

یکی از محصولاتی که مجتمع چاپ،تبلیغات و صحافی مهر گرافیک هرساله نزدیک سال جدید اقدام به تولید و واردات آن میکند انواع تقویم رومیزی، تقویم دیواری، تقویم حصیری، تقویم سه بعدی و تقویم پنج بعدی است. تقویم حصیری، سه بعدی و پنج بعدی نمونه های وارداتی این مجتمع میباشد. تمام تلاش مجموعه مهرگرافیک ارائه بهترین و زیباترین طراحی های گرافیکی در این زمینه بوده است. امیدواریم که با رونمایی از تقویم رومیزی 1396 بیش از پیش رضایت خاطر شما مدیران عزیز و شما مشتریان گرامی، مهرگرافیک رافراهم سازیم.

درطراحی سررسید96، تقویم دیواری96 و تقویم رومیزی96 تمام سعی پرسنل مهرگرافیک بر این بوده که تمام سلایق را در نظر گرفته شود و علاوه بر کیفیت طراحی اصول و قواعد تولید تقویم رومیزی96 رعایت شود و محصولی در خور شما با بهترین کیفیت طراحی، چاپ و صحافی تحویل شما عزیزان گردد.

چاپ تقويم روميزي اختصاصي

مجتمع مهر گرافیک دارای یکی از مجهز ترین کارگاه های صحافی در منطقه می باشد که هرسال با پشتیبانی و حمایت شما سروران عزیز برای راحتی شما، این مجموعه دستگاه های خود را افزایش و ارتقا داده است که جواب اعتماد و حمایت های شما را با محصولات با کیفیت و قیمت ارزان در زمینه چاپ و تولید تقویم و سررسید داده باشد. تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی پرفروش آخر هر سال می باشد که شرکت ها، کارخانجات، دفاتر بیمه، تاکسی سرویس ها، تالارها، رستوران ها و مشاغل کوچک و بزرگ برای هدیه دادن و تبلیغات عید نوروز خود از آن استفاده میکنند. تقویم رومیزی جنس های مختلفی دارد که ما چند نمونه از تقویم ها طرح عمومی را برای نام می بریم:

 

 

تقویم رومیزی پایه مقوایی برگه های تقویم گلاسه 200 گرم

تقویم رومیزی پایه مقوایی برگه های تقویم گلاسه 170 گرم

تقویم رومیزی پایه مقوایی برگه های تقویم کتان 200 گرم

تقویم رومیزی پایه سلفون سخت برگه های تقویم گلاسه 200 گرم

تقویم رومیزی پایه سلفون سخت برگه های تقویم کتان 200 گرم

تقویم رومیزی پایه سلفون سخت برگه های تقویم گلاسه 200 گرم برش خاص

تقویم رومیزی پایه سلفون سخت برگه های تقویم گلاسه 200 گرم یووی برجسته

تقویم رومیزی پایه سلفون سخت برگه های تقویم گلاسه 200 گرم برش خاص، یووی برجسته و طلاکوب

تقویم رومیزی پایه گالینگور برگه های تقویم گلاسه 200 گرم

تقویم رومیزی پایه گالینگور برگه های تقویم کتان 200 گرم

تقویم رومیزی پایه گالینگور برگه های تقویم گلاسه 200 گرم برش خاص

تقویم رومیزی پایه گالینگور برگه های تقویم گلاسه 200 گرم یووی برجسته

تقویم رومیزی پایه گالینگور برگه های تقویم گلاسه 200 گرم برش خاص، یووی برجسته و طلاکوب

تقویم رومیزی پایه چرم برگه های تقویم گلاسه 200 گرم یووی برجسته

تقویم رومیزی پایه چرم برگه های تقویم گلاسه 200 گرم برش خاص، یووی برجسته و طلاکوب 

 تقویم های که در بالا نام برده شد تقویم های رومیزی مدل طرح های  عمومی می باشند که هر کدام با یک موضوع که تبلیغ شما فقط بروی پایه تقویم رومیزی چاپ طلاکوب میشود که پیشنهاد کارشناسان تبلیغات مهرگرافیک به شما همکار و مشتری عزیزچاپ تقویم رومیزی اختصاصی میباشد، اما چرا تقویم رومیزی اختصاصی؟ به چند دلیل که ما آنها را به شما عزیزان بیان میکنیم: 1.بهتر دیده شدن حرفه شما 2.برندینگ شدن اسم بیزینس شما 3.آشنای بیشتر مخاطبان شما با محصولات تولیدی شرکت شما 4.طراحی تمام 12ماه تقویم و پایه تقویم رومیزی به اسم بیزینس شما 5. طراحی به سلیقه شما 6. بازدهی بهتر شما از تبلیغات. تیراژ چاپ و صحافی تقویم رومیزی اختصاصی از 500 عدد شروع میشود به بالا که هرچی تیراژ بالاتر باشد قیمت تقویم کم تر میشود نه تقویم رومیزی بلکه هرکار چاپی که تعدادش بیشتر شود قیمتش کمتر میشود.

مجتمع چاپ، تبلیغات و صحافی مجهز به چاپخانه افست و کارگاه صحافی مجهز به  پیشرفته ترین دستگاه های در سال 1396 نیز مثل سال های گذشته چاپ تقویم و سالنامه و همچنین هدایای تبلیغاتی در خدمت شما عزیزان میباشد.

شماره های استعلام قیمت:

09136459300 - 09399509300 - 03133453652

برای دیدن نمونه های بیشتر به صفحه نمونه کارها مراجعه فرمایید 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.