چاپ تقویم دیواری 99

چاپ تقویم دیواری 99

هرساله نزدیک عید نوروز که می شود شرکت های بیمه، آژانس ها، شرکت های باربری و مشاغل کوچک برای تبلیغات عید نوروز خود هدیه تبلیغاتی را انتخاب می کنند که قیمت مناسبی داشته باشد و هم بتوانند تبلیغ خود را به افراد بیشتری بدهند، که از تبلیغات خود بازدهی بهتری بگیرند. 

برای دیدن نمونه های سررسید ارزان به صفحه فوق بروید

 تقویم دیواری هخامنشی 99

تقویم دیواری

تقویم دیواری یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب و نسبتا ارزان است که هرساله مورد توجه خیلی از مشاغل کم درآمد قرار میگیرد. تقویم دیواری طرح های گوناگونی دارد که عبارتند از: تقویم دیواری طرح مینیاتور، تقویم دیواری طرح گل، تقویم دیواری طرح منشور کوروش، تقویم دیواری طرح هخامنش، تقویم دیواری طرح چهار قل، تقویم دیواری طرح وان یکاد، تقویم دیواری آیت الکرسی، تقویم دیواری طرح ماشین، تقویم دیواری طرح منظره، تقویم دیواری طرح ایران سرای مهر، تقویم دیواری طرح امام رضا و..

 تقویم دیواری ارزان

تقویم دیواری شعر گل

تقویم های ذکر شده هم بصورت ساده و هم بصورت طلاکوب به شما عزیزان ارائه می شود. در سال 1399 مجتمع چاپ و تبلیغات مهر گرافیک همانند سال های گذشته با طرح های تقویم دیواری جدید و برش های خاص به شما عزیزان تحویل می دهد که یک کار بسیار جدید و نو می باشد که توسط تیم طراحی مهرگرافیک برای زیبای بیشتر و بازدهی بهتر شما از تبلیغات انجام شده است.

 چاپ تقویم دیواری 99

تقویم تک برگ طلاکوب

چاپ ارزان تقویم دیواری 99

تقویم اختصاصی مزیت های که نسبت به تقویم های عمومی دارد این است که طرح تقویم دیواری به سلیقه شما و عکس خدمات شغل شما در آن چاپ می شود و از نظر قیمت خیلی به صرفه تر است و در زمان کمتری تقویم شما آماده میشود و دیگر احتیاج به شابلون و چاپ سیلک نمی باشد و تقویم شما بوسیله دستگاه چاپ افست چاپ می شود. تقویم دیواری و تقویم رومیزی 1399 محصولات پرفروش مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک می باشند که هرسال مورد توجه خیلی از مشاغل بزرگ و کوچک قرار می گیرد. تقویم دیواری در گراماژ و جنس های مختلف چاپ می شود که نسبت به سلیقه شما در چاپ تقویم اختصاصی متغیر می باشد گراماژ تقویم دیواری اختصاصی عبارتند از: تقویم دیواری مقوای گلاسه 150گرم، تقویم دیواری مقوای گلاسه 170گرم، تقویم دیواری مقوای گلاسه 200گرم، تقویم دیواری مقوای گلاسه 250گرم، تقویم دیواری مقوای گلاسه 300گرم. تقویم دیواری اختصاصی را روی دو نوع مقوا گلاسه پشت سفید و پشت طوسی چاپ میکنند که این نیز بستگی به سلیقه انتخابی شما دارد. مقوای گلاسه پشت طوسی ارزانتر است نسبت مقوا گلاسه پشت سفید. بزودی طرح های لایه باز تقویم دیواری سال 1399 بروی سایت قرار میگیرد.

 تقویم دیواری کوروش 1399

چاپ تقویم دیواری ارزان 99

چرا خرید تقویم دیواری برای سال 99

تقویم دیواری سالیان درازی است که در ایران جزو محبوب ترین هدایای تبلیغاتی محسوب میشود. دلیل آن را ابتدا میتوان در قیمت پایین این محصول نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر دانست. تقویم دیواری در سال 99 با وجود قیمت بالای محصولاتی و همینطور افزایش قیمت بی رویه دلار، هنوز هم یک هدیه مناسب با قیمت پایین و بازخورد بالا است. موارد گفته شده در بالا بهترین دلایل برای خرید و سفارش تقویم دیواری در سال 99 و حتی سال 1399 است.

تقویم دیواری کامیون 99

تقویم دیواری صلوات

دیگر دیلی که میتواند برای موجه کردن این خرید شمرده شود، مورد استفاده بودن تقویم دیواری است. تقویم های دیواری از جمله محصولات و هدایای پرکاربر محسوب میشوند. تقویم های دیواری در طول یکسال در مقابل چشمان مخاطبان قرار دارند و خوشبختانه این مخاطبان، صرفا ی ک نفر یا یک خانواده نیستند بلکه در طول سال افراد زیادی چه در منازل و چه محل کار، فروشگاه ها و... تقویم های دیواری و در اصل نام کسب و کار شما را میبینند.

تقویم دیواری شعر 99

تقویم های دیواری یکی از محصولات مناسب برای افزایش برند سازی شما و کسب و کارتان است و برای این موضوع به خوبی میتوانید روی این محصول حساب کنید. همینطور با نوشتن صحیح متن های تبلیغاتی روی آن میتوانید به شدت به افزایش فروش و درآمد کسب و کار خود کمک کنید.

تقویم دیواری کلاسیک

تقویم های دیواری99 این مجموعه در بیش از100 مدل طرح برای شما عزیزان چاپ و صحافی شد است. همچنین برای شما تقویم دیواری فنری و تقویم دیواری 5 برگ را نیز به مجموعه خود در سال 99 اضافه نموده ایم.

در سال 99 منتظر محصولات جدید ما در مهرگرافیک مخصوصا در دسته تقویم های دیواری باشید.

با آرزوی موفقیت

شما همکاران و مشتریان عزیز میتوانید برای استعلام قیمت و اطلاعت بیشتر با شمارهای زیر تماس حاصل فرمائید یا عضو کانال تلگرام ما شوید

سفارش تقویم دیواری 98

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.