چاپ آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی

خرید تقویم اختصاصی به صورت آنلاین باعث می شود که شما ابتدا محصول را از بین تعداد انبوهی از تقویم ها ببینید و توضیحات آن را بخوانید. سپس پس از تماس با شرکت و واریز مبلغ، تقویم رومیزی اختصاصی را در منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید. هم چنین امکان طراحی و چاپ طرح های دیگر را نیز دارید. تقویم رومیزی اختصاصی یکی از روش های موثر در تبلیغات است که در آخر هر سال توسط شرکت های مختلف، سازمان ها و حرفه های مختلف به صورت اختصاصی سفارش داده می شوند و به کارکنان و مشتری ها اهدا می شوند.

چاپ آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی

همانطور که از اسم آن پیدا است در تقویم رومیزی اختصاصی، این نوع تقویم به صورت سفارشی و کاملا اختصاصی چاپ خواهد شد. مشتری می تواند طرح ها و رنگ های دلخواه، اندازه مورد نظر و پایه مورد نظر خود را انتخاب کند و از عکس های محصولات و برند خود برای چاپ آن استفاده کند. این اختصاصی بودن از آنجا که این تقویم روی میز اداره جات، شرکت ها و منازل قرار می گیرد اهمیت بالایی در تبلیغ برند شما خواهد داشت. در تقویم رومیزی اختصاصی می توانید از جنس هایی غیر از کاغذ برای برگه های تقویم به منظور متفاوت بودن استفاده کنید.

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی ارزان

اهمیت تقویم رومیزی اختصاصی

از آنجا که تقویم رومیزی کاربردهای فراوانی دارد همیشه در مقابل چشم هستند و برای دیدن تاریخ و مناسبت ها و دیدن روزهای تعطیل همیشه مورد استفاده افراد قرار می گیرند. از این نظر تقویم رومیزی می تواند نقش مهمی در تبلیغ محصول شما ایفا کند. با اختصاصی کردن تقویم رومیزی و هدیه دادن به مشتری ها و کارکنان باعث می شوید برند شما دائم در معرض دید آنها باشد و در خاطر آنها بماند و بدین ترتیب با هزینه ای کم تبلیغی روزانه تا پایان یک سال خواهید داشت. به ندرت پیش می آید که روی میز اداره ها تقویم رومیزی نبینید. پس این یک فرصت عالی برای تبلیغ شما می باشد که نباید آن را از دست بدهید.

تقویم رومیزی اختصاصی در اصفهان

طراحی آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی

نمونه های آماده ای از تقویم رومیزی در سایت موجود است. علاوه بر این ها این امکان برای شما فراهم شده است که به طراحی آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی بپردازید. شما می توانید تعداد برگه ها، ابعاد، جنس پایه تقویم، نوع کاغذ، تعداد سفارش و موارد دیگر را انتخاب کنید. ما برند و محصول شما را به صورت اختصاصی در تقویم رومیزی چاپ خواهیم کرد. هدف ما جلب رضایت شما مشتری های عزیز است.

چاپ تقویم رومیزی ارزان99

سفارش آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی

مدل های تقویم رومیزی برای شما در سایت به نمایش درآمده است. با تولید انبوه تقویم رومیزی و امکان ارسال به سراسر کشور، این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که سفارش آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی را انجام دهید. برای این منظور فرم سفارش آنلاین را پر کرده و یا اقدام به ثبت سفارش از طریق تلگرام، ایمیل و یا تماس تلفنی بنمایید. چاپ تقویم رومیزی شما در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

دانلود طرح تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ آنلاین تقویم رومیزی

چاپ آنلاین تقویم رومیزی به دو صورت انجام می گیرد:

در نوع عمومی تبلیغ مورد نظر توسط یک کلیشه فلزی در پایه تقویم حک می شود. طرح های این نوع تقویم می تواند دیدنی های جهان، طرح هخامنش، طرح ایران قدیم و ... باشد.

در نوع اختصاصی طرح برگه ها و پایه و تبلیغات برحسب سلیقه و نیاز مشتری چاپ می شود. شما می توانید به صورت آنلاین طرح درخواستی را بفرستید و مشخصات حرفه خود را در روی تقویم رومیزی چاپ کنید.

 روش های اختصاصی کردن تقویم رومیزی

• با روش های مختلف چاپ مثل طلاکوب، نقره کوب، لیزر و ... می توان نام و لوگو را روی پایه تقویم چاپ و حک کرد.

• چاپ برگه کاور به صورت اختصاصی که روی تمام برگه های تقویم قرار می گیرد.

• اختصاص صفحه ای از تقویم به درج مشخصات و معرفی محصول و خدمات حرفه خود

• چاپ و معرفی محصولات خود در پشت هر برگه از تقویم

• چاپ اطلاعات شرکت روی هر صفحه از تقویم در کنار جدول روزهای هر ماه

• تغییر اندازه تقویم به مقدار دلخواه

• انتخاب یک تصویر تخصصی برای هر برگه از تقویم به صورت کامل

تقویم اختصاصی ارزان قیمت

برگه های تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی به صورت 7 برگ، 12 برگ، 13 برگ و روزانه قابل چاپ خواهد بود. در نوع 7 برگ هر دو ماه به صورت پشت و رو چاپ می شود و در 12 برگ و 13 برگ هر ماه روی یک صفحه چاپ می شود که در نوع 13 برگ یک برگ اضافی برای تبلیغات درنظر گرفته می شود. کاغذ مورد استفاده نیز گلاسه و فانتزی یووی موضعی خواهد بود. در تقویم رومیزی اختصاصی انتخاب این موارد به شما بستگی خواهد داشت.

شماره چاپخانه چاپ تقویم

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.