چاپ ساک دستی اختصاصی

چاپ ساک دستی اختصاصی

امروزه ساک دستی توانسته است جایگزین کیسه های نایلونی طرح و نقش دار شود. ساک دستی یکی از بهترین ابزار برای جایگزینی کیسه های پلاستیکی است. شما حتی می توانید برای فروشگاه خود چاپ ساک دستی اختصاصی را در نظر بگیرید تا مشتریان پس از خرید لوازم خود را درون آن بگذارند.

ساک دستی سوزنی

انواع ساک دستی

ساک های دستی که امروزه خیلی رایج شده اند و تنوع بسیاری دارند و بیشتر به منظور تبلیغ نام فروشگاه یا شرکت به کار می روند و معمولاً به انواع متفاوتی تقسیم می شوند. برخی از آن ها ممکن است پارچه ای، کاغذی و فانتزی باشند. استفاده از نوع ساک دستی پارچه ای به علت با دوامی زیادش بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

چاپ ساک دستی اختصاصی به چه صورت است؟

اگر شما دارای فروشگاه یا شرکتی بزرگ و یا کوچک هستید و محصولاتی را به مشتریان خود عرضه می دارید، می توانید برند، لوگو، نام شرکت و یا آدرس و دیگر موارد را بر روی انواع ساک دستی چاپ کرده و در معرض دید مخاطبانتان قرار دهید. شما می توانید با سفارش چاپ ساک دستی اختصاصی بر روی ساک های خود توجه مشتریان زیادی را به فروشگاهتان جلب کنید. البته این موضوع خود باعث معروف شدن فروشگاه و فروش بیشتر محصولات شما می شود.

ساک دستی کرافت

ساک دستی اختصاصی همانطور که از نامش پیداست فقط می تواند مختص به شرکت یا فروشگاه شما باشد و بدین صورت است که از اسم شرکت یا علامت تجاری آن بر روی ساک دستی استفاده می کنند یا حتی این امکان وجود دارد که شعار خاصی را که شما برای فروش محصولات خود انتخاب نموده اید به عنوان چاپ ساک دستی اختصاصی در نظر گرفته شود. تولید ساک دستی در اصفهان که مرکز تولید ساک دستی می باشد با بهترین امکانات و همچنین چاپ ساک دستی اختصاصی به صورت عمودی، لوزی، ذوزنقه ای و افقی امکانپذیر است. چاپ ساک دستی اختصاصی برای کسانی است که می خواهند بهتر دیده شوند.

ساک دستی سایز بزرگجنس ساک دستی سوزنی

ساک های دستی پارچه ای که اکنون در تمامی فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند مناسب تر از نایلون است که دوامی هم ندارند. ساک دستی سوزنی در واقع جنسش از پارچه می باشد. از این نوع ساک دستی بیشتر برای حمل کاتالوگ یا هدیه های تبلیغاتی نیز استفاده می شود. رایج ترین اندازه ای که ساک دستی سوزنی در بازار دارد 35 در 45 و 25 در 35 می باشد. بهترین مزایایی که این نوع ساک دستی دارد ماندگاری چاپ ساک دستی اختصاصی بر روی آن است که می تواند تا دوره ای طولانی تبلیغات شما را به اجرا بگذارد و همچنین ماندگاری جنس آن نیز قابل توجه است. حتی ساک دستی سوزنی قابل بازیافت نیز می باشد. یکی دیگر از ویژگی های ساک دستی سوزنی ارزان بودن آن است. در نهایت می توانید چاپ ساک دستی اختصاصی را با طرحی جالب و خاص زیباتر کنید.

تفاوت رنگ در چاپ ساک دستی اختصاصی

زمانی که قصد دارید برای فروشگاه خود ساک خرید اختصاص دهید و چاپ ساک دستی اختصاصی برای آن در نظر گرفته اید؛ علاوه بر آن می توانید تنوع رنگ ها را برای زیبایی هرچه بیشتر آن در نظر بگیرید. جنس ساک خرید می تواند از نوع سوزنی، برزنتی یا واتر پروف باشد که دو نوع آخر ضد آب هستند و نسبت به سوزنی دوام بیشتری دارند. یک ایدهٔ جالبی که می توان برای ساک خرید اختصاصی و تنوع رنگی آن در نظر گرفت این است که هر رنگی را که برای خود ساک خرید انتخاب کردید رنگی مکمل یا متضاد آن را برای چاپ ساک دستی اختصاصی در نظر بگیرید. این عمل نه تنها باعث جلب توجه به طرح چاپ شده روی ساک دستی می شود بلکه زیبایی ساک خرید را نیز دو چندان می کند.

انواع مختلفی از ساک دستی سلفون

در ساخت برخی از ساک های دستی مرحله ای را به سلفون کشی اختصاص می دهند که باعث مستحکم شدن کار و جلوه بخشیدن به چاپ ساک دستی اختصاصی می شود. چاپ ساک دستی اختصاصی سلفونی طرح ها و مدل های مختلفی دارد که معمولاً قیمت آن ها نیز با توجه به این موضوع تغییر می یابد. ساک دستی سلفون به انواع متفاوت و زیبایی از جمله براق، براق طرح دار، مات، مات طرح دار و مات موضعی تقسیم می شود که در واقع زمان سفارش چاپ روی ساک دستی مشتری بنابر سلیقه شخصی خود و در برخی موارد با توجه به شرایط مالی خود و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته است یکی از مدل ها و جنس ها را انتخاب می کند.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.