چاپ کارت ویزیت انتخابات

چاپ کارت ویزیت انتخابات

با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات، درخواست ها برای سفارش کارت ویزیت انتخاباتی بالا رفته است. مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک با سابقه چندین ساله در این حیطه. میتواند به خوبی به تولید و چاپ کارت ویزیت انتخابات به شما کمک کند. جهت برقراری ارتباط و و سفارش کارت ویزیت انتخاباتی با شماره هایی که در پایان این مقاله نوشته شده است تماس حاصل کنید.

این 5روش پیشنهاد ما به شما برای تبلیغات مدرن انتخاباتی می باشد

چاپ کارت ویزت انتخابات

تفاوت کارت ویزیت معمولی و کارت ویزیت انتخاباتی

طراحان ما همیشه به نکات زیادی برای چاپ کارت ویزیت انتخاباتی اهمیت میدهند تا کاندیدا ها بتوانند بازخورد بالایی از این محصولات داشته باشند. چاپ این دونوع کارت ویزیت تفاوت های زیادی مخصوصا در طراحی آن باهم دیگر دارند. در چاپ کارت ویزیت های معمولی، اغلب به لوگو و برند سفارش دهنده پرداخته میشود. در صورتی که نکته مهم در کارت ویزیت انتخاباتی نام کاندید، عکس کاندید و شعار انتخاباتی آن است. بهتر است در چاپ کارت ویزیت برای کاندیداها، در گوشه ای از کارت ویزیت، نقشی از پرچم کشور عزیزمان را طراحی کنیم.  همینطور از نقش های مفهومی زیادی میتوان در چاپ و طراحی این نوع کارت ویزیت بهره گرفت، از جمله نقوش دفاع مقدس و ...

ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال چاپخانه ارزان برای چاپ انتخابات خود هستین به صفحه فوق مراجعه فرمائید

چاپ بنر انتخاباتی

جنس و شکل کارت ویزیت انتخابات

در هر محصولی مطمئنا زیبایی موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت است. اما در کارت ویزیت انتخابات، علاوه بر اهمیت به زیبایی کارت، باید به متون نوشته شده در کارت هم اهمیت فراوانی بدهیم. متن های تبلیغاتی در ذهن مخاطب تأثیر زیادی دارد و باعث ماندگاری در ناخوداگاه مخاطب می شود. پیشنهاد میشود برای نوشتن این متن ها حتما از تبلیغ نویس و کپی رایتر های حرفه ای کمک بگیرید و از نوشتن متن های کلیشه ای و تکراری خودداری کنید.

چاپ ارزان کارت ویزیت انتخابات

در مورد جنس این نوع کارت ویزیت تصمیم با خود سفارش دهندگان است اما پیشنهاد ما کارت ویزیت های لمینتی است. دلیل این پیشنهاد جنس مقاوم این نوع کارت ویزیت است که مطمئنا در کیفیت محصول و ارزشی که از سمت مخاطب برای آن در نظر گرفته می شود تأثیر گذار است.

چاپ پوستر انتخاباتی ارزان

محصولات تبلیغاتی جهت انتخابات

مجتمع مهرگرافیک علاوه بر کارت ویزیت برای انتخابات، محصولات دیگری نیز آماده کرده است که هر ساله از سمت کاندیدا ها مورد سفارش قرار میگیرد. از جمله این محصولات میتوان به محصولات زیر اشاره کرد:

بنر انتخاباتی

بنر های انتخاباتی در سایز های مختلفی تولید می شوند، این بنر ها باید جهت نصب در سطح شهر، دارای جنس خوب و مقاومی باشند.

 پوستر انتخاباتی

پوستر انتخاباتی پر فروش ترین نوع محصولات تبلیغاتی در زمان انتخابات است. پوستر ها نیز در سایز های مختلفی چاپ و در سطح شهر ها پخش می شود.

 

چاپ تراکت انتخاباتی

 

تراکت های انتخاباتی

برگه ها و تراکت های انتخاباتی اغلب در سایز های  A3 و A4  و به صورت یک رو یا تک رو به چاپ می رسند. در صورت وجود هرگونه سؤال، میتوانید از انتهای همین مقاله سؤال خودرا مطرح کنید یا پشتیبان آنلاین ما ارتباط برقرار کنید.

جهت سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان مهرگرافیک، با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

سفارش کارت ویزیت انتخاباتی

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

اشکان آسیابان 07 مرداد 1398 - 03:59

سلام
قیمت کارت ویزیت معمولی تیراژ 50000عدد
پوستر 50در70تیراژ 100000عدد
خودکار ارزان قیمت 50000عدد
برای کاندیدای انتخاباتی لطفا قیمت بدید
باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.