چاپ کاتالوگ دراصفهان

صاحب هر کسب و کاری که هستید قطعا از مزایای تبلیغات و مزایای مربوط به آن مطلع اید. خوب است بدانید که چاپ کاتالوگ فوری نیز یکی از بخش های مربوط به راه اندازی یک کسب و کار حرفه ای می باشد.

چاپ کاتالوگ حرفه ای

کاتالوگ یک دفترچه ویژه است که محتویات آن شامل جزییات مرتبط با کسب و کار شما یا محصول ارائه شده توسط شخص سفارش دهنده می باشد. کیفیت و نوع طراحی به کار رفته در کاتالوگ بسیار مهم می باشد و میتواند تاثیری مستقیم بر روی نظر مشتری بر کسب و کار شما بگذارد. شرکت ما ارائه دهنده خدمات چاپ کاتالوگ فوری در اصفهان می باشد، در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با مشاورین ما در ارتباط باشید.ُ

 

تعیین قیمت چاپ کاتالوگ فوری در اصفهان

قیمت ها بسته به نوع سفارش متفاوت می باشد، عوامل مهمی که قیمت را تحت تاثیر قرار میدهند شامل نوع کاغذ بکار رفته در چاپ کاتالوگ فوری، سبک طراحی، سایز کاغذ ها، تیراژ و نوع چاپ می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید با خطوط ارتباطی درج شده تماس حاصل فرمایید. هزینه های مربوط به مراحل جانبی کار از جمله فنرزنی، روکش سلفون مات یا سلفون براق و ... نیز بصورت مجزا به شما اعلام خواهد شد.

چاپ کاتالوگ ارزان

هزینه های تعیین شده توسط شرکت چاپ و صحافی مهر گرافیک ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه است بطوری که سختی و نگرانی این مرحله از کسب و کار را از جلوی راه شما بر خواهد داشت. چاپ کاتالوگ فوری در مدت زمانی بسیار کم و با تراژ درخواستی شما انجام و به پایان خواهد رسید.

چاپ کاتالوگ دیجیتال

این روش از چاپ کاتالوگ امروزه مورد توجه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها قرار گرفته است. در کاتالوگ ها از تصاویر محصولات نیز در کنار شرح جزییات بهره گرفته میشود و این جزو نقاط قوت تبلیغات و کسب و کار شما به شمار می آید. سعی کنید زیباترین و مدرن ترین شیوه اتصال ورق ها به یکدیگر را انتخاب نمایید. یکی دیگر از نکات بسیار مهم در چاپ کاتالوگ فوری طراحی صفحات می باشد، سعی کنید در بحث طراحی از رنگ هایی استفاده کنید که بیشتر نظر کاربر را به خود جلب مینماید. زیبایی و کیفیت دو فاکتور اصلی و مهم در افزایش روند موفقیت و پیشرفت کار شما به حساب می آید.

قیمت چاپ کاتالوگ a3

یکی از خدمات چاپ کاتالوگ فوری ما در اصفهان چاپ کاتالوگ در ابعاد a4  و a5  می باشد. قیمت چاپ این ابعاد از کاتالوگ ها به موارد زیر بستگی دارد:

  1. انتخاب روکش: روکش یووی سیلندری براق، روکش یووی سیلک براق، روکش سلفون مات یا براق و روکش سلفون مات بعلاوه یووی موضعی از انواع روکش های منتخب برای چاپ کاتالوگ فوری می باشد که به همه مشتریان پیشنهاد خواهد شد. یکی از مواردی که بر روی قیمت تاثیرگذار است نوع روکش است به همین علت پس از ثبت سفارش و ذکر دقیق جزییات میتوانید از قیمت نهایی کاتالوگ نهایی مورد علاقه خود مطلع شوید. البته ناگفته نماند که نوع بدون روکش آن نیز موجود می باشد.
  2. تعداد تیراژ: باید تعیین کنید که چاپ کاتالوگ فوری در چه تعدادی باید صورت پذیرد.
  3. طراحی صفحات: طرح انتخابی شما در قیمت نهایی بسیار موثر خواهد بود.

ناگفته نماند که چاپ کاتالوگ فوری در ابعاد a5 نیز با تکیه بر همین موارد تعیین قیمت خواهد شد.

قیمت بروشور سه لت و چاپ کاتالوگ فوری

در کنارخدمات چاپ کاتالوگ فوری، خدمات چاپ بروشور سه لت نیز به همشهریان عزیز ارائه می گردد. ابعاد این بروشور به نسبت دیگر انواع بروشورها کوچک است. این نوع از بروشورها از پرطرفدارترین انواع موجود در بازار هستند چون به راحتی در پاکت های نامه جا می شوند و قابل حمل با همه نوع محصولات و خدماتی خواهند بود. سفارش های ثبت شده برای این نوع از بروشور طی سالهای اخیر رو به افزایش بوده است. چند نکته از مواردی که سبب افزایش طرفداران این نوع بروشور گردیده است در ادامه مطرح میشود:

  1. در سالهای قبل صاحبان کسب و کار گمان میکردند هر چه یک کاتالوگ شلوغ تر و پربرگ تر باشد تاثیر بیشتری روی مخاطب میگذارد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای آنلاین برای کسب و کارهای نوپا به مرور این افکار تغییر یافته و به سمت مدرن شدن میرود. در این میان شخص ترجیح میدهد یا یک بروشور هرچند کوچک خدمات کلی و وب سایت یا محصولات خود را به دیگران معرفی نماید.
  2. امروزه مسئله حفاظت از محیط زیست نیز از اهمیت بالایی برخوردار شده است، بنابراین این مدل از بروشور میتواند برای افراد حافظ محیط زیست گزینه بسیار مناسبی باشد.
  3. و مورد نهایی مربوط به هزینه مصرفی است، صاحبان کسب و کار باید بودجه تبلیغات و بازاریابی خود را به دقت مورد بررسی قرار دهند و سپس تصمیم به استفاده از روش های مقرون به صرفه و متناسب با بودجه خود بگیرند که این روش بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شرکت شاهین کاران آذر 13 بهمن 1398 - 21:43

سلام قیمت کاتالوگ 20برگ
گلاسه 200گرم سایز 20در20
جلد 200گرم دو رو با سلفون مات
صحافی فنر دوبل
تعداد 5000عدد کاتالوگ بهم قیمت بدین

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.