هدایای تبلیغاتی مدیریتی

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

هدایای مدیریتی می تواند بهترین گزینه برای تبلیغات گسترده در سمینارها، کنفرانس ها و شرکت های مختلف باشد. از جمله هدایای تبلیغاتی مدیریتی می توان به جاکلیدی مدیریتی، خودکار مدیریتی، کیف مدیریتی (کیف اداری، کیف پول) سررسید مدیریتی، تقویم مدیریتی اشاره نمود.

ست هدایای مدیریتی

با رسیدن آخرین روزهای سال بسیاری از نهادها، سازمان ها و شرکت های تولیدی و خدماتی به دنبال تهیه هدایای تبلیغاتی لوکس و شیک برای مخاطبانشان هستند. در بسیاری موارد در نظر گرفتن هدایای مدیریتی برای مدیران شرکت های مختلف می تواند بهترین راه کاربردی برای ارائه دادن هدیه ای لوکس و در عین حال تبلیغاتی باشد. ست هدایای مدیریتی یکی از بهترین گزینه ها برای این کار است. در این ست می توان با توجه به سلیقه مشتری از کالاهای مختلفی استفاده کرد.

به طور مثال ست هدایای مدیریتی که شامل جاکلیدی، خودکار یا روان نویس، کیف پول و یا تقویم جیبی باشد می تواند ایده ای لوکس و خوب در این زمینه به حساب بیاید. علاوه بر ست هدایا می توان از سررسید نیز استفاده کرد. در این صورت زمینه تبلیغات شما بسیار گسترده تر خواهد بود.

چاپ روی هدایای تبلیغاتی مدیریتی

با توجه به ارزش هدایای تبلیغاتی مدیریتی در جامعه، این اقلام از تنوع بسیاری در بازار برخوردار هستند. از طرفی دیگر نیز مشتریان بسیاری از این هدایای مدیریتی استقبال می کنند. چاپ اختصاصی لوگو، آرم و نام شرکت به همراه دیگر موارد تبلیغاتی می تواند از طریق هدایای تبلیغاتی مدیریتی در بسیاری از موارد بسیار کاربردی باشد. از طرفی دیگر با وجود ست هدایای تبلیغاتی مدیریتی و قرار دادن آن روی میزکار و در محیط های اداری می تواند بستر بسیار خوبی را برای تبلیغات هدفمند شما فراهم آورد.

قیمت هدایای تبلیغاتی مدیریتی

قیمت چاپ روی هدایای تبلیغاتی نیز می تواند با توجه به نوع کالاهای انتخابی و همچنین جنس به کار رفته در آن ها متفاوت باشد. از طرفی انتخاب طرح و ایده مورد نظر برای چاپ بر روی هدایای مدیریتی نیز می تواند بر قیمت آن ها مؤثر باشد. اگر بخواهید هدایای خود را در نمایشگاه ها ارائه دهید بهتر است از اجناس قیمت مناسب تری استفاده کنید اما برای دادن هدایای تبلیغاتی مدیریتی به مدیرانی که از کلاس کاری بالاتری برخوردار هستند، خرید و چاپ ست اداری می تواند گزینه بهتری باشد، هر چند که قیمت بیشتری را باید برای این گزینه پرداخت.

البته باید این موضوع را در نظر داشت که هدایای تبلیغاتی مدیریتی مورد نیاز برای هر کسب و کار میتواند متفاوت باشد. به طور مثال هدایای تبلیغاتی برای یک دفتر بیمه میتواند قیمت بسیار کمتری از هدایای تبلیغاتی مورد نیاز برای یک اداره دولتی یا خصوصی داشته باشد. 

ما در مشاوره قبل از خرید تمامی این نکات را در نظر میگیریم و با توجه به نوع و اندازه کسب و کار مورد نظر هدیه های تبلیغاتی مدیریتی مناسب را به آنها پیشنهاد میدهیم. در مورد قیمت تمام شده محصولات با توجه به اینکه نوسانات بازار بسیار شدید است نمیتوان یک قیمت ثابت در اختیار مشتریان عزیز قرار داد اما با اطمینان خاطر این موضوع را به شما عرض میکنیم که ما پایین ترین قیمت برای هدایای تبلیغاتی مدیریتی را به شما پیشنهاد میدهیم.

با آرزوی موفقیت.

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.