هدایای تبلیغاتی مفید

انواع هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که میتوانند نسبت به کسب و کار شما انتخاب و سفارش داده شوند. اما در بین این محصولات بعضی از آنهارا به نام هدایای تبلیغاتی مفید میشناسند. دلیل آن را میتوان پرفروش و تأثیر گذار بودن این نوع هدایای تبلیغاتی دانست. به طور کلی هرساله صاحبان مشاغل از هدایا و محصولات زیادی برای مصارف تبلیغاتی خود استفاده میکنند.

شرکت فروش هدایای تبلیغاتی

آیا چاپ سابلیمیشن فقط برای چاپ روی تیشرت است؟ برای دیدین پاسخ این سوال به صفحه فوق بروید.


پیشنهاد ما این است که قبل از انتخاب محصول خود، هدف خود از تبلیغاتتان را مشخص کنید، به طور کلی هدف اکثر تبلیغات ها دو چیز است. یکی "افزایش فروش و خدمات لحظه ای" و دیگری "افزایش برند سازی" که آن نیز در نهایت به افزایش فروش و خدمات منتهی می شود.
 شما باید با توجه به این موضوع در انتخاب محصول تبلیغاتی خود وسواس لازم را به خرج دهید و هدایای تبلیغاتی مفید برای کسب و کار خود را سفارش دهید تا در آخر به نتیجه دلخواه و مد نظر خود برسید.

هدایای تبلیغاتی چرمی ارزان

 

هدایای تبلیغاتی مفید چه هستند؟

هدایای تبلیغاتی مفید هدایایی هستند که بتوانند در مرحله اول شمارا به هدف نهاییتان که افزایش فروش یا برند سازی است برسانند و در عین حال دارای بهترین قیمت نسبت به بودجه شما باشد.
علاوه بر این شما میتوانید با هوشمندی در انتخاب هدایای تبلیغاتی، به هردوی این اهداف یعنی هم افزایش فروش و هم برند سازی برسید، برای این هدف شما باید یک محصول از بین هدایای تبلیغاتی مفید انتخاب کنید.


از این رو شما باید بتوانید هدیه ای سفارش دهید که واقعا کاربردی باشد و زمان زیادی در طول روز در جلوی چشم مخاطبان شما باشد. کاربردی بودن هدیه موردنظر باعث ایجاد حس خوب نسبت به برند شما در ذهن مشتری میشود.  از طرفی اینکه محصولی کاربردی و رضایت بخش، با وجود نام و لوگوی برند شما مدت زمانی در جلو چشم مخاطب باشد، باعث ایجاد برند سازی میشود.

هدف از برند سازی چیست؟

مهم ترین هدف برند سازی، تأثیر بر انتخاب مشتری در بین رقبا است. به طور مثال : یک فرد نیاز به انتخاب یک بانک برای افتتاح حساب دارد، در پیش روی این مخاطب نام 4 بانک وجود دارد. در این لحظه که این هیچ شناختی نسبت به هیچ کدام از این بانک ها ندارد، نکته تاثیر گذار بر روی انتخاب مشتری، برند است.
یعنی این مشتری به صورت ناخودآگاه به بانکی اعتماد میکند که قبلا در یک تبلیغ تلویزیونی، رادیویی یا محیطی و فیزیکی نام آن بانک را شنیده باشد.

 

فلش تبلیغاتی چرم


این تاثیر برند سازی در انتخاب مشتری نه فقط در دنیای فیزیکی بلکه در دنیای آنلاین نیز بسیار مهم است. زمانی که مخاطب کلمه ای برای پیدا کردن یک محصول سرچ میکند و در صفحه اول گوگل با نام 10 سایت مواجه می شود.
 کافی است نام یکی از این سایت ها قبلا به گوش مشتری خورده باشد و در ذهن آن به نامی آشنا تبدیل شده باشد تا سریعا از بین سایت های رقبا این سایت را انتخاب کند.

هدایای تبلیغاتی مفید

انواع هدایای تبلیغاتی مفید کدام اند؟

همانطور که گفته شد هدایای تبلیغاتی خود انواع مختلفی دارند اما هدایای تبلیغاتی مفید اغلب این محصولات هستند:

ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی از جمله هدیه های تبلیغاتی مفید است که علاوه بر کاربردی بودن، به دلیل مدت زمان زیادی که در مقابل چشم مخاطبان قرار دارد باعث برند سازی قوی میشود.

ساعت هدیه تبلیغاتی مفید

فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی مفید است. دلیل آنکه این محصول در بین هدایای تبلیغاتی مفید قرار گرفته کاربرد زیاد و ارزش ریالی بالای آن است.

 

فلش سه بعدی تبلیغاتی

ادکلن تبلیغاتی

ادکلن تبلیغاتی یک هدیه کاربردی و شیک است که به خوبی حس خوب را به مخاطب انتقال میدهد.

ادکلن تبلیغاتی

 

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی نیز علاوه بر کاربردی بودن از جمله هدایای قوی در بحث برند سازی است.

خودکار تبلیغاتی

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم ها از جمله هدایای تبلیغاتی هستند اما در چند سال اخیر به دلیل استفاده زیاد، کمی از ارزش آن ها علی الخصوص تقویم دیواری کاسته شد. اما تقویم رومیزی هنوز هم از ارزش بالایی برخوردار است و میتوانند حس با ارزش بودن مشتری برای صاحب کسب و کار را به وی منتقل کنند.

خرید هدایای تبلیغاتی مفید

از جمله مواردی که در خرید هدایای تبلیغاتی مفید باید در نظر بگیرید:

قیمت محصول

قیمت محصول خود را نسبت به بودجه خود تغییر دهید. اگر از بودجه کمی برخوردار هستید حتما نیاز نیست که از ساعت تبلیغاتی استفاده کنید.
میتوانید از تقویم رومیزی با تعداد بالا استفاده کنید و در صورت دریافت بازخورد خوب و بازگشت سرمایه، اقدام به سفارش هدایای تبلیغاتی مفید گران تر کنید.

کیفیت محصول

در نظر داشته باشید به هیچ عنوان کیفیت محصول را فدای کمیت نکنید. مطمئن باشید این کار به جای ایجاد اعتبار برای شما، باعث دریافت بازخورد منفی می شود.

سفارش هدایای تبلیغاتی مفید

مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک، با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی، میتواند در زمینه انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی مفید به شما به صورت رایگان مشاوره دهد و در صورت نیاز با قیمت و کیفیت رقابتی، محصولات مورد نیاز را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد. شما میتوانید در صورت ایراد هرگونه سوال با پشتیبانی آنلاین سایت، ارتباط برقرار کنید و یا باشماره های زیر تماس بگیرید.

 موفق باشید.

شماره هدایای تبلیغاتی مفید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

محمد شریفی 13 دی 1395 - 02:10

سلام تعداد ۳۵۰ عدد لیوان سرامیکی با چاپ و تعداد ۳۵۰ عدد جاکلیدی پشت فوم قیمت بدید ممنون
شریفی از استارا

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.