حوله تبلیغاتی

حوله تبلیغاتی

یکی از کارهایی که برای انجام تبلیغات انجام می شود دادن هدایای تبلیغاتی است؛ که این هدایا باعث می شود اهداف تبلیغاتی بیشتر به ثمر بنشیند. حوله تبلیغاتی اختصاصی  یکی از این هدایا می باشد که افراد برای انجام تبلیغات خود از آن استفاده می کنند. می توان حوله تبلیغاتی اختصاصی را یکی از بهترین انواع تبلیغات دانست. در این بحث ما سعی بر این داریم تا حوله تبلیغاتی اختصاصی که برای هر تبلیغ دهنده به صورت اختصاصی ساخته می شود را مورد بررسی قرار دهیم.

برای دیدین چاپ صنعتی روی قطعه می توانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

حوله تبلیغاتی اختصاصی چیست؟

می توان گفت این حوله های تبلیغاتی اختصاصی حوله هایی می باشند، که در اندازه کوچک و بزرگ با توجه به نظر سفارش دهنده تولید و به صورت اختصاصی با انجام یک سری از تبلیغات که بر روی آن نقش می بندد، ارائه می شوند. همانطور که گفته شد حوله تبلیغاتی اختصاصی دارای سایزها و نمونه های مختلفی می باشد که این موضوع دست سفارش دهنده را برای انتخاب باز گذاشته است. نقش هایی که بر روی حوله تبلیغاتی اختصاصی زده می شود می تواند لوگو و یا تصویری خاص با توجه به نیاز سفارش دهنده باشد. در طراحی این حوله ها می توان از ایده های جالب و جذاب استفاده نمود. به طور مثال در تصویر زیر می بینید که حروفی روی حوله درج شده که متعلق به یک برند اختصاصی می باشد.

برای دیدن هدایای تبلیغاتی جدید و لیست قیمت هدایای تبلیغاتی میتوانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

حوله تبلیغاتی اختصاصی چه تاثیری بر روی تبلیغات افراد دارد؟

همانطور که در متن مقدمه عنوان شد، دادن یک هدیه تبلیغاتی می تواند در انجام و تاثیر گذاری بیشتر تبلیغات موثر باشد. حال آنکه این هدیه باید به صورتی انتخاب شود که مداوماً مورد استفاده افراد قرار گیرد. حوله تبلیغاتی اختصاصی یکی از هدایای تبلیغاتی به شمار می رود که دلیل آنکه یک کالای کاربردی است، بسیار مورد استفاده افراد قرار می خواهد گرفت. با توجه به اینکه افراد بصورت روزانه از این کالا استفاده می نمایند می تواند بهترین ایده تبلیغاتی باشد و پسماند ذهنی که در ذهن افراد باقی می گذارد باعث تاثیر گذاری بیشتر این شیوه از تبلیغ  می گردد.

نمونه های مختلف حوله تبلیغاتی

بارها در متن فوق به این موضوع اشاره کردیم که حوله تبلیغاتی اختصاصی  دارای سایز های بزرگ و کوچک می باشد. لازم است که این نکته را نیز اضافه کنیم که این حوله ها کاربرد های مختلفی دارند. این حوله ها از حوله های کوچک که در روشویی ها استفاده می شود تا حوله های بزرگ استخری و یا مخصوص حمام موجود می باشد. این حوله ها با نظر و سلیقه سفارش دهنده و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته است، می تواند متغیر باشد و در نهایت یکی از آن ها را برای درج تبلیغات انتخاب نماید. توصیه ما به شما این است که اگر قصد تبلیغات و دادن هدایای تبلیغاتی به مردم را دارید حتماً گزینه حوله تبلیغاتی اختصاصی برندتان را در نظر داشته باشید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.