ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی

از وقتی که به مدرسه می‌رویم ساعت بخش مهمی از معاش ما‌را در طرح ریزی و زمانبندی شغل های روزمره تشکیل می‌ داده و تهیه برنامه روزمره بدون ساعت عملاً ناممکن است . به احتمال فراوان بخش اعظمی از ما هنوز صورت و ظواهر ساعت دیواری منزل پدری را به یاد داریم و جزئی از خاطرات چهره ای خیالی ما شده‌است. همین مقوله در همه مکانهای معاش و کار هم هست و ما در حین شبانه روز بارها و بارها و چه بسا بعضاً بصورت ناخودآگاه و طبق عادت به ساعت‌ها نگاه می کنیم هم اکنون زمانی که یک ساعت تبلیغاتی همراه با نماد و لوگوی کمپانی را تحت عنوان یک کادو تبلیغاتی توزیع می‌کنیم در واقع به نوعی برندمان را وارد فضای سری و اتاق کاری یا منزل مخاطب نموده و همراه با برنامه زمانبندی بارها و بارها تکرار می شویم .

سفارش ساعت دیواری تبلیغاتی

تنوع دوچندان مضاعف در گونه های ساعتهای تبلیغاتی قابلیت گزینش متناسب با هر ذوق و سلیقه انگیزه و کاربردی را با هر دارایی و ارزش قابل قبولی در دسترس بیزینس ما می‌گذارد و میتوان مطمئن بود که مارک و لوگوی کمپانی در آن مکان بارها و بارها و چه بسا برای سالها به چشم خواهد آمد .

خرید ساعت تبلیغاتی

ساعتهای پلاستیکی : این ساعتهای تبلیغاتی معمولاً قیمت خوب و پایینی دارا هستند و در عین هم اکنون قابلیت و امکان پباده سازی های خاص و منحصربه‌فرد بفرد و جذابی را برای مارک ما اما در تیراژهای بیشتر و فراتر فراهم می‌سازند . ساعتهای فلزی : بالطبع گرانتر و پرهزینه تر می باشند اما بها هزینه مازاد که بابتشان پرداخت می‌کنید را دارا هستند و خصوصاً در اشکال ساعتهای رومیزی فراوان شیک و جذابتر بوده و برهه زمانی، زمانهای خیلی بیشتر و طولانی تری بوسیله مخاطبین و مشتریان نگهداری می‌شوند . ساعتهای چوبی : که با اعتنا به احساس گرم و مثبتی که چوب در طینت خویش دارااست تاثیرگذاری از صمیم قلب خیس , از صمیم قلب خیس و عمیق تری را به مخاطب ما منتقل می‌کنند .
ساعتهای پلکسی گلاس : که میتوان حتی‌در تیراژهای زیر به هرشکل و فرم متبوع و کاملاً منحصربه‌فرد و متناسب با طرح نشانه و لوگوی متبوع ساخت و ساخته شوند . ساعتهای تبلیغاتی را به جز جنس , مبتنی بر صورت و کاربرد می شود به ساعت های دیواری , ساعت های رومیزی , ساعت های مچی و بقیه ساعتهای فانتزی تقسیم کرد که خویش این مورد ها هم به دو مدل ساعت های عقربه ای و ساعت های دیجیتال تقسیم میگردند . بهرحال ساعت تبلیغاتی تحت عنوان یک کدام از متنوع ترین اشکال هدایای تبلیغاتی هر روزه کاربردهای بخش اعظمی در پیشبرد فروش داشته و ارائه خواهدشد . زمانی یک ساعت تبلیغاتی همراه با نماد و لوگوی کمپانی را تحت عنوان یک کادو تبلیغاتی توزیع میکنیم در واقع به نوعی اسم کمپانی و برندمان را وارد فضای خانه و محیط کاری مخاطب نموده و همراه با برنامه ریزیهای روزمره و زمانبندی های وی بارها و بارها به چشم می آیم و تکرار می شویم . گونه های ساعتهای تبلیغاتی نظیر ساعت دیواری، ساعت رومیزی، ساعت های مچی زنانه و مردانه، ساعت های فانتزی، ساعت های عقربه دار و ساعتهای دیجیتال و گونه های ساعتهای تبلیغاتی دیگر که قابلیت و امکان گزینش متناسب با هر ذوق، انگیزه و کاربردی را با هر میزان دارایی و بها در اختیار برند شما میگذارد و میتوان مطمئن بود که مارک و لوگوی کمپانی در آن مکان بارها و بارها و چه بسا برای سالها به چشم خواهد آمد و تکرارخواهد شد .

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.