5 هدیه تبلیغاتی مناسب تاکسی تلفنی

در انتخاب هدیه برای تاکسی تلفنی باید خیلی دقت کنیم و از هدایای تبلیغاتی ماندگار و به یاد ماندنی مثل تقویم رومیزی اختصاصی استفاده کنیم در این مطلب می خواهیم 5 هدیه ماندگار ویژه تاکسی تلفنی ها را برای شما نام ببریم و تا از هزینه های گزاف برای تبلیغات شما جلوگیری کنیم و شما با استفاده از یکی از این روش ها همیشه در ذهن ها ماندگار شوید و مشترکان بیشتری را جذب کنید.

تقویم دیواری اختصاصی تک برگ

بهترین هدیه تبلیغاتی تاکسی تلفنی چیست؟

1- ساعت دیواری تبلیغاتی: یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات شما ساعت دیواری است دلیل آن هم این است که همیشه و همه جا جلوی دید مخاطبان و مشتریان شما است و این یعنی بهترین تبلیغ برای شما و بیزینس شما می باشد.

2- ساعت رومیزی تبلیغاتی: یکی دیگر از روش های تبلیغات برای تاکسی تلفنی تبلیغ روی ساعت رومیزی می باشد که همه می توانند تبلیغ شما را روی میز اکثر ارگان های دولتی، شرکت ها، کارخانجات و مغازهای مختلف مشاهده کنند.

3- چاپ روی خودکار: خودکار هم یکی از روشهای تبلیغاتی مناسب برای تاکسی تلفنی است که شما می توانید با یک هزینه کمتر تعداد تبلیغات بیشتری در استان یا شهر خود پخش کنید خوبی خودکار این ست که همیشه موقع نوشتن جلوی دید مخاطب شما و اطرافیانش قرار می گیرد.

4- تقویم رومیزی اختصاصی: ماندگار ترین و پرطرفدارترین هدیه تبلیغاتی فصلی تقویم رومیزی است که واقعا تمام ارگان ها، شرکت ها، مدارس، مغازه ها، منازل و کلیه اصناف به آن احتیاج دارند و هروز یک نگاه به تقویم  می کنند پس چه بهتر از تقویم اختصاصی استفاده کنیم.

تقویم رومیزی اختصاصی 1399

5- تقویم دیواری: بهترین و ارزانترین روش تبلیغ برای تاکسی تلفنی تقویم دیواری است. از نظر کارشناس تبلیغات مجموعه مهرگرافیک بهتر است که از تقویم رومیزی اختصاصی استفاده کنیم چون که تقویم دیواری همیشه روی دیوار منازل، ارگان ها و فروشگاه دیده می شود و نا خداگاه یک لحظه نظر همه را به خود جلب می کند.

چرا انتخاب هدیه برای تاکسی تلفنی مهم است؟

اغلب صاحبان کسب و کار زمانی که قصد سفارش هدیه برایتبلیغات خود را دارند, برای توزیع هدایای خود بیشتر به افراد فکر میکنند تا کسب و کار های دیگر.
به طور مثال برنامه توزیع 500 تقویم رومیزی را در خیابان ها و برای افراد عادی آماده میکنند اما توجهی به مغازه ها و ادارات نمیکنند.

در حالی که بهترین مکان برای توزیع هدایای تبلیغاتی همین مکان های ثابت کسب و کار هستند. دلیل آن تردد بسیار زیاد در این مکان هاست.
به طور مثال در یک دفتر اداره کوچک شاید در روز بیشتر از 200 نفر تردد کنند و هر بار هدیه تبلیغاتی و تبلیغ خدمات و محصولات شما در جلو چشم آنها قرار میگیرد.

اما مشکلی که وجود دارد این است که در هر اداره ای نمیتوان هر نوع تبلیغاتی را قرار داد و ممکن است هدیه تبلیغاتی شما به دلایل مختلف مورد استفاده انها قرار نگیرد
به همین دلیل پیشنهاد ما خرید هوایای تبلیغاتی مناسب تاکسی های تلفنی است.
این دفاتر با دریافت هدایای شما مشکلی ندارند.

در روز تعداد افراد زیادی به تاکسی های تلفنی مراجعه میکنند و به همین تعداد هدیه شما توسط افراد مختلف بازدید میشود. این یک موضوع مهم برای موفقیت شما در هزینه ای است که برای تبلیغات کسب و کار خود کرده اید.
به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی برای تاکسی تلفنی، پیشنهاد ما به شما در درجه اول ساعت تبلیغاتی و پس از آن تقویم رومیزی است. در مرحله آخر نیز تقویم های دیواری میتوانند بازوه خوبی برای تبلیغات در این محل داشته باشند

برای سفارش آنلاین هدیه تبلیغاتی تاکسی تلفنی به صفحه سفارش آنلاین مراجعه فرمائید و یا با شمارهای زیر تماس بگیرید

سفارش آنلاین

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

پگاه داوودی 19 آذر 1396 - 22:17

سلام
بنده مدیریت تاکسی تلفنی امین هستم
لطفا هزینه تقویم دیواری تک برگ اختصاصی تعداد 5000عدد با طراحی بهم بگید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.