فروش دستگاه سیلک

آیا می دانید انواع دستگاه سیلک وارد بازار شده است که هر کدام دارای ویژگی خاصی هستند؟ امروز قصد داریم در مورد دستگاه سیلک دستی و مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صحبت نماییم.

چاپ سیلک چیست؟

به طور کلی در چاپ سیلک از تور ابریشم استفاده شده که بر روی چهارچوبی قرار می گیرد. این چهارچوب از جنس چوب و یا فلز است. یک مواد به نام ژلاتین روی این قاب آغشته می شود و در نهایت نیاز به شستشو دارد. این روش دارای جنبه قیمت مناسبی است. چاپ سیلک به صورت دستی از مدل های اولیه در این لاین می باشد. دستگاه سیلک دستی به دو دسته هنری و همینطور کاربردی تقسیم شده است. در روش های کاربردی فرد از قبل کار را حاضر نموده است و کاربر هیچ نقشی در آن ندارد. فروش دستگاه سیلک با قیمتی بسیار مناسب آغاز شده است. این دستگاه دارای قیمت مناسبی است.

دستگاه سیلک نیمه اتوماتیک

این دستگاه همانطور که از اسمش پیداست یک نوع ترکیبی از دستگاه چاپ سیلک دستی و دستگاه سیلک تمام اتوماتیک است. در این دستگاه یک سری از کارها به صورت دستی انجام شده و سایر قسمت ها به وسیله دستگاه صورت می پذیرد. این دستگاه نسبت به مدل قبلی کمی گرانتر بوده و برای چاپ عکس بر روی لباس و همینطور برای چاپ های نایلونی مورد استفاده قرار میگیرد. فروش دستگاه چاپ سیلک نیمه اتوماتیک به صورت اینترنتی نیز وجود دارد و شما می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایید.

دستگاه سیلک تمام اتوماتیک

دستگاه سیلک تمام اتوماتیک دارای آپشن های بسیار زیادی است. این دستگاه قابلیت تنظیم سرعت و نور را داشته و می توان میزان رنگ دهی در چاپ را در آن تنظیم نمود. برای بهبود عملکرد دستگاه سیلک می توان آن را روغن کاری نمود. دستگاه چاپ سیلک تمام اتوماتیک قابلیت تنظیم تعداد چاپ با یک فرمان را دارد. مدل هایی که دارای چاپ پدالی و همینطور تایمی هستند دارای قیمت فروش بیشتری می باشند.

اگر می خواهید دستگاه چاپ سیلک را با پشتیبانی مادام العمر تهیه نمایید می بایست به سراغ روش خرید اینترنتی بروید. قطعا در این روش تیم های مشاور بهترین پشتیبان را برای شما فراهم می سازند. دستگاه چاپ سیلک با خشک کن های ریلی دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و از دسته پرفروش ترین محصولات می باشند. دستگاه چاپ سیلک در برندهای مختلفی عرضه می شوند که همگی دارای کاربردی یکسان و یک سری ویژگی های متفاوت هستند. توجه کنید که دستگاه های چاپ سیلک به صورت دست دوم نیز در بازار عرضه می شوند که دارای قیمتی بسیار مناسب هستند.

فروش دستگاه چاپ سیلک

اگر قصد خرید ارزان دستگاه سیلک را دارید ما به شما روش های اینترنتی را پیشنهاد می کنیم. در این روش محصول مورد نظر به صورت پستی به دست شما خواهد رسید. دقت کنید که محصول خریداری شده در زمانی مشخص ارسال می شود. در روش های اینترنتی هیچ هزینه مازادی برای شما در نظر گرفته نخواهد شد.

شما می توانید با خرید پستی دستگاه چاپ سیلک از طرح های تخفیف نیز استفاده نمایید. برای اطلاع از قیمت روز دستگاه سیلک می توانید با تیم های مشاور ما وارد ارتباط شده و مدل های مختلف این محصول را مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی قیمت دستگاه سیلک نیمه اتوماتیک ارزان تر از تمام اتوماتیک می باشد، مبرهن است که این مدل دارای آپشن بندی های محدودتری هستند. شما می توانید با خرید عمده دستگاه چاپ سیلک از قیمت نهایی آن بکاهید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.