فروش پایه تقویم رومیزی

فروش پایه تقویم رومیزی

تقویم رومیزی را می توان یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب دانست که معمولا در پایان هر سال از جانب شرکت ها و موسسات به مشتری و کارکنان داده می شود. پایه تقویم رومیزی محل مناسبی برای تبلیغ هر شرکت می باشد که می تواند به صورت اختصاصی طراحی شود. تقویم رومیزی به دلیل استفاده روزانه از آن می تواند از روش های تبلیغی مناسب باشد و حضوری موثر و مستمر در نظر عموم خواهد داشت.

فروش پایه تقویم رومیزی سلفون

فروش ویژه تقویم رومیزی ارزان زیر قیمت در کل کشور

پایه تقوم رومیزی

هر تقویم رومیزی متشکل از سه بخش پایه، برگه و صحافی است که پایه تقویم رومیزی را ساختار و اساس تقویم می دانند. پایه تقویم رومیزی می تواند انواع مختلف چوبی، گالینگور، مقوا، کتان و ... باشد. بر اساس نوع پایه تقویم رومیزی می توان آن را به دو دسته سخت و پایه غیر سخت تقسیم بندی کرد.

 

خرید پایه تقویم رومیزی گالینگور

 

فروش پایه تقویم رومیزی

فروش پایه تقویم رومیزی در انواع مختلف پایه رومیزی چوبی، کتان، گالینگور، سلفون و غیره صورت می گیرد. با توجه به سفارش شما هزینه و آماده سازی آنها متفاوت خواهد بود. هزینه پایه گالینگور و سلفون با هم تفاوت زیادی نخواهد داشت. فروش پایه غیر سخت در تعداد بالا ارزان تر است و با سرعت بیشتری آماده می شود و تحویل مشتری داده خواهد شد. پایه تقویم های رومیزی که به فروش می رسد قابلیت چاپ و حک لوگو و برند اختصاصی شما را نیز دارد.

سفارش پایه تقویم رومیزی

برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی در اصفهان به صفحه فوق مراجعه فرمائید

تقویم رومیزی پایه سخت

در پایه تقویم رومیزی نوع سخت از مقوای سخت که در جلدسازی نیز استفاده می شود در وسط پایه استفاده می کنند و روی آن را با گالینگور یا سلفون می پوشانند. این پایه به برگه ها از طریق فنر متصل می گردد. در پایه تقویم رومیزی نوع سخت به تقویم استحکام مناسبی داده می شود و ایستایی آن را برای ماندن روی میز بالا می برد.

صحافی پایه تقویم رومیزی در اصفهان

تقویم رومیزی پایه غیر سخت

از مقوای اینوربورد برای پایه تقویم رومیزی نوع غیر سخت استفاده می شود. گرماژی که در این نوع تقویم استفاده می شود با توجه به اندازه آن 300 تا 400 گرم است. طرح مورد نظر برای چاپ در هر دو طرف این نوع پایه قابل انجام است. استحکام خوبی در این نوع پایه وجود ندارد اما در صورت سفارش بالا هزینه آن کمتر است و با سرعت بیشتری تولید خواهد شد. از فنر برای اتصال پایه به ورق های آن استفاده می شود.

فروش پایه تقویم رومیزی چوبی

انواع پوشش در نوع پایه سخت تقویم رومیزی

برای پوشش در نوع پایه تقویم رومیزی سخت از انواع متریال می توان استفاده کرد. در بیشتر موارد از پوشش گالینگور، گلاسه چاپ و پایه سلفونی استفاده می شود. پایه رومیزی گاینگور که در بازار عرضه می شود طرح ها و رنگ های بسیار مختلفی دارد. با توجه به سلیقه و نیاز مشتری این نوع پایه ها قابل سفارش خواهد بود. در صورتی که پایه رومیزی سلفون سفارش داده شود می توان هر نوع تصویر که دلخواه شما است مثل نوشته ها، الگوهای ترافیکی، برند اختصاصی شرکت و ... را روی پایه تقویم رومیزی چاپ کرد.

چاپ پایه تقویم رومیزی

اگر پایه تقویم رومیزی شما از نوع سلفون و یا غیر سخت باشد قابلیت چاپ با رنگ و طرح دلخواه را خواهید داشت. اگر از پایه غیر سخت استفاده کنید می توانید آن را به صورت پشت و رو چاپ کنید. امکان چاپ لوگو به صورت طرح مورد نظر روی پایه وجود دارد. برای تزیینات و نمای بیشتر روی پایه می توان خدماتی تکمیلی مثل نقره کوب، طلاکوب و یووی موضعی روی پایه انجام داد. اگر پایه تقویم از نوع گالینگور باشد برای درج برند و لوگوی شرکت خود می توانید از روش هایی مثل طلاکوب، سیلک، نقره کوب، پلاک فلزی، پلاک مولتی استایل و داغی استفاده کنید.

صحافی تقویم رومیزی

صحافی باعث اتصال برگه ها و جلد تقویم به هم دیگر می شود و آن ها را نگهداری می کند. بیشترین روشی که در صحافی تقویم رومیزی استفاده می شود نوع سیمی است که نوع سیم، رنگ سیم و تعداد حلقه های آن ها با توجه به طرح تقویم انتخابی متفاوت است.

در صحافی تقویم رومیزی نوع آن و جنس تقویم مدنظر قرار داده می شود. معمولا تقویم های رومیزی 13 برگ، 7 برگ و 12 برگ صحافی می شوند. بیشتر اوقات صحافی فلزی و پلاستیکی برای تقویم های رومیزی چندبرگ استفاده می شود. در صحافی موردی که باید به آن توجه داشت نحوه قرارگیری صفحات تقویم در پشت سرهم است تا مخاطب دید مناسبی نسبت به آن داشته باشد. عامل دیگری که به آن توجه می شود جنس استفاده شده در پایه تقویم است که صحافی پایه تقویم رومیزی از مراحل خاص آن است.

نکاتی مهم در صحافی تقویم رومیزی

• صحافی تقویم رومیزی با توجه به اینکه تقویم ماهانه، هفتگی و یا روزشمار است فرق می کند.

• در صحافی تعداد برگ ها مورد توجه است.

• برای تقویم های رومیزی ماهانه در حجم کم می توان برای صحافی از کاغذ گلاسه استفاده کرد که فنر کردنشان راحت خواهد بود.

• صحافی برش دار نیز برای تقویم های رومیزی استفاده می شود.

دیدگاه های بازدیدکنندگان

شرکت چاپگران 06 اسفند 1397 - 01:19

سلام خسته نباشید
قیمت همکاری پایه تقویم رومیزی میخواستم
سایز 22در15 تعداد 1000عدد

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.