ارسال اس ام اس تبلیغاتی

استفاده از پیامک تبلیغاتی برای تبلیغات کار و محصولات یک روش موثر در بازاریابی امروز است. بازاریابی در عصر حاضر و با پیشرفت تکنولوژی و روشهای تجاری تغییرات بسیاری داشته است. استفاده از ارسال انبوه پیامک، اس ام اس تبلیغاتی و پیامک صوتی از روشهای مختلف تبلیغ به کمک پیامک است.

پیامک تبلیغاتی چیست؟

پیامک تبلیغاتی یک روش بازاریابی است. در این روش از طریق پنل های اس ام اس، پیام بازاریابی در قالب ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی به تعداد زیادی از مشترکین ارسال می شود. همچنین ارسال پیامک صوتی نیز یکی دیگر از روشهای تبلیغاتی می باشد.

مزایا و کاربرد های ارسال پیامک تبلیغاتی

در این روش می توانید با پرداخت هزینه به شرکت های تبلیغاتی، تبلیغات خود را در منطقه یا محل مشخص و یا بین یک سری شماره های مشخص انجام دهید. این روش در معرفی محصولات تجاری و افزایش فروش بسیار موثر خواهند بود. همچنین ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در وقت و هزینه تبلیغات صرفه جویی میکند. صرفه جویی در وقت و هزینه به خصوص برای تجارتهای نوپا و تازه  میتواند اثر خوبی داشته باشد و موجب افزایش بازده آن شود. این نوع تبلیغات میتواند به رشد و سرعت تبلیغات کمک کند. همچنین از پیامک های تبلیغاتی برای مسابقات و نظر سنجی ها نیز استفاده میشود.

چرا باید از پیامک تبلیغاتی در تجارتهای کوچک استفاده کرد؟

از ارسال پیامک تبلیغاتی به عنوان یک روش تبلیغ استفاده می شود، زیرا این روش سرعت بالایی دارد و نسبت به انواع مختلف تبلیغ زمان کمتری برای آن صرف می شود. برای کسب و کارهای کوچک تبلیغات تلویزیونی و یا اجاره کردن یک بیلبورد میتواند بسیار گران باشد. برای انجام تبلیغات با روش ارسال پیامک هزینۀ کمتری پرداخت می کنید و میزان بیشتری از تبلیغات را انجام میدهید و برای شما تبلیغات کم هزینه تر خواهد بود. با یک میزان انبوه از تبلیغات میتوانید در یک زمان اندک تجارت خود را به خوبی معرفی نمایید.

پنل اس ام اس چیست؟  

پنل ارسال اس ام اس در حقیقت یک ابزار ارتباطی (یک نرم افزار) است که از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی و یا اخبار و اطلاعات به کمک یک سایت اینترنتی و بدون استفاده از ابزار و سخت افزار یا نرم افزاری خاص، به افراد اجازۀ ارسال پیام دلخواهشان را میدهد. برای بهره بردن از این روش به مودم یا اینترنت نیازی ندارید بلکه در این روش شما با عضویت در سایت و پرداخت هزینه، میتوانید تبلیغات خود را برای دیگران ارسال کنید.

اگر پیامتان را براساس کد پستی ارسال کنید، مردم یک منطقه خاص آن را دریافت خواهند کرد و ارسال از طریق شماره تلفن همراه روش گسترده تر این حوزه می باشد. این پیام ها میتواند برای یک نفر یا برای تعداد بسیار زیادی از افراد صورت گیرد. به طور مثال چنانچه مایلید اهالی نزدیک به فروشگاه شما از  برگزاری یک حراجی در فروشگاهتان با خبر شوند کافی است که  یک پیامک تبلیغاتی به کمک کدپستی منطقه از پنل اس ام اس ارسال کنید. به این ترتیب پیام شما برای کلیۀ ساکنان محدودۀ مورد نظر ارسال می شود و آنها را از وجود حراج در فروشگاه شما با خبر خواهد کرد.

کاربردهای پنل اس ام اس

پنل ارسال پیامک تبلیغاتی کاربردهای نامحدودی دارند که با توجه به کاربرد آنها توسط افراد انجام میگیرد. تعدادی از کاربردهای این روش را در ادامه میتوانید ببینید.

اعلام جشنواره ها و تخفیفات

اعلام زمان شروع کلاسها و زمان آنها یا لغو کلاسها

اعلام کردن ورود کالاهای جدید به مشتریان فروشگاه

اعلام زمان ثبت نام ترم جدید یا انتخاب واحد

نوع دیگری از پیامک تبلیغاتی وجود دارد که در آن ارسال کنندۀ پیامک شناختی از گیرندگان ندارد و صرفا به کمک بانک اطلاعاتی مخابرات با آنها ارتباط برقرار میکند. از جمله این نوع تبلیغات میتوان به هشدارهای عمومی، پیامک های آموزشی بهداشت و سلامت، اطلاعیه های مختلف مناقصه یا مزایده و ... به کمک پیامک تبلیغاتی اشاره کرد.

برخی از فایده های ارسال پیام کوتاه در تبلیغات

 این روش تبلیغی مستقیم و بدون واسطه است.

پیام ارسالی در باکس دریافت گیرندگان باقی می ماند و اگر متن خوب و جذابی داشته باشد در ذهن مشتری باقی خواهد ماند تا زمانی که به کالای شما نیاز پیدا کرد از آن استفاده کند.

 هزینه های توزیع و پست و ... در این روش تبلیغات حذف می شود.

قیمت پایین و نتیجۀ مناسب

زمانی که بدانید تبلیغات شما به دست مشتریان میرسد، تبلیغات هدفمندتری خواهید داشت.

تبلیغات کوتاه برای خوانندگان نیز آزار دهنده نخواهد بود.

این نوع تبلیغات نیاز به مخارج سنگین یا طراحی های پر هزینه ندارد.

 در این روش پیام تبلیغاتی در زمانی کوتاه به دست افراد زیادی خواهد رسید.

یک پیام تبلیغاتی باید شامل چه مواردی باشد؟

یک پیام کوتاه و جذاب باید همراه با آدرس یا شماره تلفن باشد.

از پیام های طولانی و تکراری بپرهیزید و بیاد داشته باشید آدرس و شماره تلفن شما حتما باید درج شود.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.