چاپ صنعتي

چاپ صنعتی یکی از پر کاربرد ترین چاپ ها در صنعت کشور است که تقریبا کلیه صنعت ها با این چاپ آشنا هستن چاپ صنعتی کاربرد های بسیاری دارد.
کلیه قطعات صنعتی بوسیله چاپ صنعتی چاپ می شوند.
چاپ صنعتی چندین نمونه و نام های مختلفی دارد که در این مقاله برایتان توضیح خواهیم داد.

چاپ سیلک:

چاپ سیلک در صنعت تبلیغات و صنعت پوشاک و پرچم کاربرد دارد کلیه چاپ روی لباس ها بوسیله چاپ سیلک انجام می شود. همینطور برای چاپ روی اقلام پلاستیکی، چرمی و ... هم از چاپ سیلک استفاده میشود.
چاپ سیلک به وسیله یک شابلون سیلک ایجاد میشود. این شابلون از یک قاب چوبی و یک توری درست میشود.

چاپ تامپو:

از چاپ تامپو برای چاپ رویی قطعات کوچک، چاپ روی قطعات پزشکی و هدایای تبلیغاتی مثل خودکار استفاده می شود.
چاپ تامپو شباهت های زیادی به نوع دیگر چاپ، چاپ سیلک دارد اما تفاوت عمده این چاپ در این است که از این روش بیشتر برای چاپ روی هدایای تبلیغاتی کوچک استفاده میشود.
چاپ تامپو را با نام دیگری نیز میشناسند. نام دیگر این نوع چاپ، چاپ "پدیرنت" میباشد. مزیت این روش چاپ، این است که به خوبی به شما اجازه میدهد انواع حروف و تصاویر را روی اشکال مختلف چاپ کنید.

چاپ طلاکوب:

از  چاپ طلاکوب بیشتر در صنعت تبلیغات برای چاپ سررسید، تقویم رومیزی و ساک دستی اختصاصی استفاده می شود.
چاپ طلا کوب یکی از روش های قدیمی و سنتی در صنعت چاپ محسوب مبشود. مطمئنا اگر اهمیت بالای این نوع چاپ نبود، تا به حال این روش جاپ جایگاه خود را در بین روش های دیگر از دست داده بود اما همین اهمیت باعث شد تا شرمت های تولید کننده دستگاه چاپ، به تولید دستگاه چاپ طلاکوب به صورت اتومایتک و نیمه اتوماتیک روی بیاورند.
امروزه این نوع چاپ جایگاه ویژه ای در صنعت چاپ و تبلیغات دارد.

چاپ لیزر:

چاپ لیزر در کلیه صنعت ها کاربرد اساسی دارد که هم برای برش قطعات از آن استفاد می شود و هم برای حک کردن رو قطعات و ماکت سازی بیشترین کار برد را دارد. این نوع چاپ به دلیل سرعت و کیفیت بالا، هرروزه در حال محبوب تر شدن است.
این دستگاه نیز به تازگی به به جمع دستگاه های چاپ در مهرگرافیک اضافه شده است و میتوانید سفارشات خود را برای این نوع چاپ به ثبت برسانید

چاپ سابلیمیشن:

این چاپ برای چاپ روی لیوان سرامیکی، چاپ روی لباس، چاپ روی شاسی و پازل استفاده میشود که در بازار امروز این چاپ را به نام چاپ حرارتی نیز می شناسند.

مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک به پشتیبانی شما همکاران و مشتریان عزیز که به این مجموعه افتخار همکاری داده اید توانسته است کلیه انواع چاپ برای را در مجموعه خود جای دهد تا بتواند به اعتماد شما عزیزان جواب دهد.

در مجتمع مهرگرافیک از دستگاه های به روز جهت انواع چاپ استفاده میشود و همین موضوع باعث افزایش روز افزون محبوبیت این مجموعه شده است.

برای برقراری ارتباط جهت سفارش و یا مشاوره برای هرکدام از خدمات مهرگرافیک با شماره های زیر ارتباط برقرارکنید:

شماره چاپ سیلک در اصفهان