چاپ ليزر

چاپ لیزر: با توجه به رشد روز افزون علم در همه صنعت ها، هر روزه دستگاه های بسیار زیاد توسط انسان اختراع میشود تا در صنعت به ما کمک کند و کار های ما را با دقت و سرعت بیشتری انجام دهند. رشد مداوم علم در صنعت و تولید دستگاه های صنعتی همواره باعث اختراع دستگاه هایی شده است که باعث آسان شدن کار ما شده است.

برای دیدین چاپ های صنعتی می توانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید.

صنعت چاپ یکی از با قدمت ترین صنعت ها محسوب می شود. این صنعت از چند صد سال پیش برای چاپ کتاب و دست نوشته توسط انسان ابداع شد و پس از آن با اختراع دستگاه های جدید هر بار انقلابی جدید به خود دید.

میتوان از آخرین و جدید ترین دستگاه های تولید شده در این صعت، دستگاه چاپ لیزر را نام برد. چاپر لیزر از جدید ترین انواع چاپ محسوب میشود که در کنار انواع چاپ از جمله چاپ سیلک، چاپ تامپو و... به چاپ روی اجسام به در این صنعت کمک میکنند.

برای دیدین بزرگترین مرکز چاپ روی قطعه در اصفهان به صفحه فوق مراجعه فرمائید

چاپ لیزر چیست؟

در گذشته و قبل از تولید دستگاه های چاپ لیزر، افراد با استفاده از ابزار دستی اقدام به حکاکی روی شجناس و اشکال مختلف میکردند. این ابزار عبارت بودند از مقار، مته و... اما با اختراع دستگاه های لیزر . چاپ و حکاکی لیزری یک انقلاب بزرگ نه تنها در کار حکاکی که در کل صنعت چاپ و تبلیغات به وجود آمد و توانست شغل های بسیاری را ایجاد کند.

در این روش چاپ، دستگاه با استفاده از الگوی از پیش تعیین شده توسط کاربر، به چاپ و حکاکی روی جنس مورد نظر شما با دقت بسیار بالا میپردازد.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باعث شد چاپ لیزری تا این حد مورد استقبال افراد قرار بگیرد، همین دقت و سرعت بالای دستگاه ها بود.

دوست دارید با چاپ سیلک و کاربردهای چاپ سیلک آشنا بشید؟ اصلا می دونید چاپ سیلک کجا استفاده میشه؟ اگر دوست دارید یاد بگیرید به صفحه فوق بروبد.

موارد استفاده از چاپ لیزری

یکی از چاپ های که در این چند ساله به کمک صنعت چاپ و تبلیغات آمده است چاپ لیزر میباشد. چاپ لیزر برای چاپ روی جاکلیدی فلزی، جاکلیدی چوبی، جاکلیدی چرم، ساعت دیواری mdf، ست رومیزی مدیریتی و پلاک سررسید و تقویم رومیزی استفاده میشود. از چاپ لیزر برای حکاکی، برش، ساخت ماکت و تندیس نیز استفاده میشود. لیزر یک نوع مادون قرمز میباشد انرژی نور لیزر چندین هزار برابر نور طبیعی است. مهم ترین ویژگی دستگاه لیزر عبارت است از: 

  1. سرعت بالای حکاکی و برش
  2. دقت بالا در برش و حکاکی
  3. عدم نیاز به دخالت دست
  4. تبدیل طرح طراحی شده به محصول
  5. انعطاف پذیری بالا
  6. امکان کار بروی طیف وسیعی از مواد 

دستگاه های لیزر نمونهای مختلفی دارد که هر کدام  کاربرد های گوناگونی دارند. مجتمع مهرگرافیک همچنین در زمینه فروش دستگاه چاپ، پاسخگوی شما عزیزان است.

شما مخاطبان عزیز میتوانید سفارشات خود در زمینه چاپ لیزر روی فلزات، غیر فلزات و ... را به مجتمع مهرگرافیک بسپارید. همینطور میتوانید برای مشاوره رایگان با متخصصان شرکت تماس حاصل کنید. شماره های تماس و راه های ارتباطی برای ثبت سفارش یا مشاوره رایگان:

دفتر مرکزی:  02128427072
نمایندگی فروش در اصفهان: 03145753425
همراه: 09136913531
ارتباط در تلگرام: 09031843531
پیامک: 30002644454647
ایمیل: info{@}mehrgraphic.ir 
کانال تلگرام: mehrgraphic_ir@

با آرزوی موفقیت.