فروش دستگاه چاپ و ملزومات

قبل از توضیح در مورد فروش ملزومات چاپ سیلک، چاپ طلاکوب و چاپ تامپو، آشنایی با مفاهیم چاپ صنعتی الزامی است، چاپ صنعتی در واقع به بهره گیری از تکنولوژی چاپ در فرآیند تولید گفته می شود.

طی این چاپ بر روی محصول مورد نظر با هدف های کاربردی یا سایر اهداف به وسیله جوهر یا مواد دیگر چاپ می زنند، چاپ صنعتی به طور معمول برای تولید تبلیغات، روزنامه ها، مجلات، کتاب ها و... در تیراژ بالا استفاده می شود، چاپ صنعتی روش های مختلفی دارد که چاپ سیلک، طلاکوب و تامپو از مهم ترین آن ها هستند.

 

به همین دلیل فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو اهمیت خاصی دارد، ما در این نوشته فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو را معرفی می کنیم.

 

دستگاه ها و چاپ سیلک و ملزومات آن

جهت معرفی فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو ابتدا به چاپ سیلک می پردازیم، در این روش چاپ تصویر، از پارچه توری که از سوراخ های بسیار ریزی تشکیل شده است استفاده می شود، توری را در یک قاب ثابت می کنند و تصویر روی تور عکاسی می شود، آن بخش از تصویر که نباید رنگ بخورد مسدود می شود؛ به این قاب توری، شابلون گفته می شود، زیرکار قسمت هایی که مسدود نشده به سطح چاپ منتقل می شود و تصویر ظاهر می شود، این رروش در چاپ های تک رنگ و چند رنگ بر روی انواع سطوح قابل استفاده است.

 

از ملزومات چاپ سیلک که باید تهیه شود می توانیم به دستگاه سیلک دستی و اتوماتیک، توری شابلون، چهار چوب شابلون، لاک حساس کننده، دسته رابر (کارتک)، میز نور، رنگ pvc، رنگ اورینت و ریتارد اشاره کنیم که می توانید از فروشگاه ما تهیه کنید.

 

محصول تعداد قیمت
دسته رابر (کاردک) هرمتر 100000 تومان
لاک یک عدد 30000 تومان
ریتارد یک لیتر 15000
رنگ pvc یک عدد 30000
رنگ اورینت هر کیلو 19000
چهار چوب شابلون هر عدد 8 الی 20
توری شابلون هر متر 60000
میز نور هر عدد 80000تا290000
کلیشه فلزی سه میل هرعدد 40000تا250000
ساخت شابلون کامل هرعدد 60000

 

دستگاه چاپ طلاکوب و ملزومات آن

طلاکوب نوعی چاپ داغی است که به روش لترپرس انجام می دهند، چاپ طلاکوب در رنگ های متنوعی از طلایی، نقره ای، آبی، قرمز و...وجود دارد، در این چاپ بعضی اوقات ضرب خالی می زنند که فقط در جنس هدف فرورفتگی یا برجستگی را موجب می شود.

 

چاپ طلاکوب به دو شیوه دستی و ماشینی انجام می پذیرد، نوع دستی برای کارهای کم تعداد است و نوع ماشینی برای کارهای تعداد بالا می باشد.

از ملزومات این چاپ که باید تهیه شود می توانیم به انواع کلیشه، دستگاه طلاکوب، نوار طلاکوب و نقره کوب اشاره کنیم که در فروشگاه ما قابل تهیه است.

 

چاپ تامپو و ملزومات

از آنجا که در این چاپ از کلیشه های گود استفاده می شود، چاپ تامپو را در رده چاپ های گود قرار می دهند، این نوع چاپ بر روی جنس های مختلف و اشکال هندسی متنوع قابل اجرا است، چاپ تامپو به وسیله واسطی از سیلیکون انجام می گیرد که لاستیک تامپو نام دارد، چاپ تامپو بسیار شباهت به مهرهای لاستیکی دارد اما در چاپ تامپو برخلاف آن لاستیک های سیلیکونی برجستگی ندارند، و طرح ها با استفاده از سایر شیوه ها به سطح چاپ انتقال می یابند.

از ملزومات چاپ تامپو می توانیم به رنگ، کلیشه، دستگاه تامپو رومیزی، دستگاه تامپو اتوماتیک اشاره کنیم که می توانید از سایت ما تهیه کنید.

 

حالا که با چاپ های صنعتی آشنا شدید در معرفی قسمت آخر یعنی فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو همراه ما باشید.

 

فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو

با توجه به اهمیت دستگاه های چاپ صنعتی ما فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو را در دستور کار قرار داده ایم، فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو در سایت ما با قیمت مناسبی انجام می شود.

 

همان طور که در تک تک چاپ ها اشاره شد خرید این ملزومات ضروری است، در فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو موارد و اقلام گوناگون برای هر کدام از چاپ های سیلک، طلاکوب و تامپو به فروش می شود.

 

برای چاپ تامپو رنگ، کلیشه، دستگاه تامپو رومیزی، دستگاه تامپو اتوماتیک برای چاپ طلاکوب انواع کلیشه، دستگاه طلاکوب، نوار طلاکوب و نقره کوبَ و پرای چاپ سیلک دستگاه سیلک دستی و اتوماتیک، توری شابلون، چهار چوب شابلون، لاک حساس کننده، دسته رابر (کارتک)، میز نور، رنگ pvc، رنگ اورینت و ریتارد درحیطه فروش ملزومات چاپ سیلک و طلاکوب و تامپو محسوب می شوند.