بروشور

بروشور محصولی است با جنس مقوایی، کارتنی یا کاغذی که توضیحات جامع و کامل درباره یک محصول یا یک شرکت یا مجموعه می دهد.
 بروشور مانند دیگر انواع موارد و هدایای تبلیغاتی، به یک مفهوم و محتوا نیاز دارد که به هم پیوند بخورند و به خوبی مفاهیم را به مخاطب انتقال بدهد.چاپ بروشور برش خاص

بروشور چیست؟

بروشور براساس نوع طرح می تواند ساده تک رنگ، سه لتی ساده باشد که بر روی یک قسمت کاغذ سفید چاپ شده است تا طرح های چهار یا پنج رنگ پیشرفته که بر کاغذهای گلاسه یا گران قیمت چاپ می شوند.
شکل و اندازه بروشور بسیار متفاوت است. رایج ترین نوع بروشور ها معمولاً سه لتی و با ابعاد 27×21 سانتیمتر است و یا چهار لتی 35×21 سانتی متر است.

برخی از بروشور ها از قطع بولتن یعنی یک لتی 42×27 سانتیمتر استفاده می شود زیرا باید اطلاعات را بیش از اطلاعاتی که در قطع استاندارد جای می گیرد، در خود جای دهد.

چاپ بروشور ارزانشیوه های تا زدن بروشور بخشی از فرآیند طراحی بروشور است. حاشیه ها و لته ها باید به نحوی سامان یابند که وقتی تا می خورد، طرح کلی و اندازه ها هم چنان حفظ شود. در بروشورهای سه لتی، باید سه ستون با فاصله ستون هایی به اندازه یک سانتی متر یا دو برابر پهنایی حاشیه باشد.

ضروری است که پیش از شروع طراحی، یک ماکت ساده از بروشور تهیه کنیم چرا که بدین ترتیب میزان اطلاعاتی که باید در هر لت جای گیرد مشخص می شود و در ادامه روند طراحی به ما کمک شایانی برای افزایش کیفیت و زیبایی محصول خروجی میکند.

بروشورهای لتی دیگر احتیاج به صحافی ندارند و فقط با زدن خط تای لت ها بر روی یکدیگر قرار می گیرند. طراحی زیبا و منحصر به فرد بروشور می تواند خیلی در جذب مشتری و تبلیغ و توضیح مفید به ما کمک کند از جمله خدمات مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک طراحی و چاپ بروشور می باشد.

این مجتمع به کمک طراحان زبردست و همینطور باسابقه چندین ساله خود در بحث چاپ و تبلیغات انواع بروشور، کارت ویزیت و... آماده طراحی و چاپ بروشورهای زیبا برای شما سروران گرامی می باشد.

طراحی بروشور خاص

نکات طراحی بروشور تبلیغاتی

در طراحی بروشور تبلیغاتی، توضیحاتی و ... شما باید نکاتی را برای افزایش کیفیت بروشور رعایت کنید. از جمله این نکات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

اولین موردی که شما باید در سفارش بروشور به آن اشاره کنید، زیبای و طراحی آن است. باید بتوانید رنگ های مکمل را در آن باهم ترکیب کنید، عکس های زیبا در آن بکار ببرید و از فونت زیبا و مناسب برای نوشتن متن آن استفاده کنید.

علاوه بر زیبایی شما باید به شکل ظاهری بروشور دقت کنید. شاید یک ایده خلاقانه در طراحی شکل بروشور شما بتواند به خوبی باعث جذب مخاطبان شود. زیبایی و طراحی ظاهری بروشور باعث افزایش بازدهی از بروشور برای کسب و کار شما می شود.

چاپ بروشور

سفارش طراحی و چاپ بروشور

جهت سفارش طراحی و چاپ بروشور میتوانید ضمن تماس با مجتمع مهرگرافیک از منوی سفارش آنلاین نیز جهت ثبت سفارش استفاده کنید.

 چاپ بروشور فوری