كارت ويزيت

چاپ کارت ویزیت: استفاده از تبلیغات کاغذی در دنیای امروزه مورد توجه بسیاری از افراد می باشد و هنوز به طور کامل منسوخ نشده اند. یکی از انواع تبلیغات کاغذی که بسیار مورد توجه می باشد، چاپ کارت ویزیت می باشد. این نوع از کارت‌ ها همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده و در جوامع امروزی نقش‌ های مهمی در تجارت، تبلیغات و بسیاری از کارهای دیگر ایفا می کند. در چاپ کارت ویزیت نکات مهم و قابل توجهی وجود دارد، که افراد باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. انواع مختلف کارت ویزیت و طرح های متفاوت آن می تواند، یکی از موضوعات قابل بحث برای افراد باشد. ما نیز در این متن قصد داریم تا به چاپ کارت ویزیت و نکاتی که پیرامون این کارت ها قرار دارد بپردازیم. چنانچه قصد چاپ کارت ویزیت و استفاده از این کارت ها را دارید ما را تا پایان متن همراهی نمایید.

شیوه های تبلیغات

در جوامع امروزی شیوه های مختلفی از تبلیغات در بخش های مختلف مورد توجه می باشند. افراد می توانند با استفاده از این شیوه های نوین تبلیغاتی برند، کالا و یا خدماتی که را به افراد ارائه می دهند، معرفی نمایند. تبلیغاتی که در جوامع کنونی مورد توجه افراد می باشند، به صورت های مختلفی مانند تبلیغات در فضای مجازی و به صورت تبلیغات کاغذی و غیره مورد توجه هستند. تبلیغات فضای مجازی به سرعت در جوامع امروزی پخش شده است و بسیاری از افراد در این زمینه فعالیت می نمایند. اما تبلیغات با استفاده از روش های کاغذی همواره مورد توجه افراد می باشد و بسیاری از افراد از این روش ها برای تبلیغات خود در زمینه های مختلف استفاده می نمایند. یکی از روش های تبلیغات کاغذی، چاپ کارت ویزیت می باشد. افراد می توانند با استفاده از انواع کارت ویزیت ها اهداف مختلفی را دنبال نمایند. 

کارت ویزیت کتان

مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک تولید کننده انواع کارت ویزیت در اصفهان و  کشور مجهز به دستگهای چاپ و صحافی در خدمت شما همکاران عزیز با ارزانترین قیمت می باشد. كارت ويزيت راهي است براي معرفي بيزينس،خدمات و راههاي تماس شما در قدم اول با مشتري مي باشد. متاسفانه در كشور ما صاحبان مشاغل و تجار عزيز به آخرين مسئله اي كه توجه مي كنند كارت ويزيت است كه متاسفانه گاهي اوقات كارت ويزيت بدون هيچ سليقه، كارت ويزيت خود را تلفني سفارش مي دهند بدون اينكه در طراحي كارت ويزيت بيزينس خود كه يك بازاريابي غير مستقيم بحساب مي آید توجه اي داشته باشند.

آیا می دانید استفاده از کارت ویزیت در کسب و کار شما چقدر تاثیرگذار است؟ کارت ویزیت در واقع  حکم امضای شما را در زمانی که خودتان حضور ندارید، خواهد داشت. امروز قصد داریم شما را با کارت ویزیت فوری و مدل های دیگر از انواع کارت ویزیت آشنا سازیم. سفارش کارت ویزیت فوری آنلاین یکی از روش های بسیار ارزان برای شما می باشد.

کارت ویزیت خاص

پروسه چاپ کارت ویزیت

برای چاپ کارت ویزیت و استفاده از این کارت ها به یک پروسه نیازمند هستیم. در ابتدا افراد باید طرح مورد نیاز خود را مشخص نمایند. برای این کار افراد می توانند با استفاده از سلیقه خود طرح را آماده کرده و به چاپخانه بدهند. در این راه می توان از طراحان خبره استفاده کرد. بسیاری از چاپخانه های چاپ کارت ویزیت طراحانی را دارند و افراد می توانند با مراجعه به این طراحان طرح خود را به آنها القاء نمایند. بعد از طراحی کارت ویزیت، طرح به قسمت اجرایی می رود و چاپ کننده با استفاده از دستگاه های مخصوص چاپ کارت ویزیت برای چاپ اقدام می نمایند. برای چاپ کارت های ویزیت دستگاه ها و نمونه های مختلفی از این کارت ها وجود دارد که در ادامه همه آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کارت ویزیت برش خاص

کارت ویزیت چیست

همانطور که گفته شد چاپ کارت ویزیت به عنوان یکی از تبلیغات کاغذی همواره مورد توجه افراده بوده و هست. اگر بخواهیم یک تعریف کلی از کارت های ویزیت داشته باشیم، می توانیم بگوییم این کارت ها با استفاده از کاغذهای مخصوص مقوایی تهیه و تولید می شوند. چاپ کارت ویزیت همواره به صورت اختصاصی برای افراد صورت می گیرد. افراد می توانند با درج تبلیغات و آن هدفی که از چاپ کارت ویزیت دارند، این کارت ها را تولید کرده و به دست مردم بدهند. کارت های ویزیت با طرح های متفاوتی چاپ می شوند و این افراد هستند که می توانند با مراجعه به چاپخانه ها طرح مورد نظر خود را برای چاپ کارت ویزیت ارائه دهند. در کل می توان گفت کارت های ویزیت دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند، که در بسیاری از زمینه های مختلف، به خصوص در امر تبلیغات و تجارت به کار می آیند.

کارت ویزیت لمینت براق

عده ای فکر میکنند که کارت ویزیت تنها برای تیم های پزشکی بوده و یا شامل حال مدیران ارشد و اسم و رسم دار می باشد. این تصور را کنار بگذارید. در واقع کارت ویزیت به معنی حضور شما در ذهن و افکار عموم مردم است حتی زمانی که خود حضور ندارید. کارت ویزیت در هر صنفی قابل قبول و معنادار است. هیچ حرفه ای نیست که نتواند از کارت ویزیت استفاده نماید. شغلی که شما انتخاب نموده اید نیاز جامعه است و این موضوع به معنی ارتباط مردم با شما خواهد بود به این منظور با داشتن کارت ویزیت می توانید این ارتباط را سریعتر برقرار نماید. انواع کارت ویزیت عرضه شده است که کارت ویزیت فوری یکی از نمونه های مقرون به صرفه و ایده آل است. کارت ویزیت فوری خود شامل تمامی مدل های مطرح شده می باشد.

نقش کارت ویزیت

کارت ویزیت در زمینه های مختلفی نقش آفرینی می نماید. افراد می توانند با چاپ کارت ویزیت مشخصات مانند شماره تلفن، آیدی تلگرام و اینستاگرام، آدرس و بسیاری از چیزهای دیگر را بر روی این کارت درج نمایند. لازم به ذکر است که این کارت ها می توانند، به عنوان کارت های مختلفی از جمله کارت های تخفیفی، کارت های تبلیغی و بسیار از اهداف مختلف دیگر استفاده شوند. نقش کارت ویزیت در بسیاری از کارها پر رنگ می باشند. اما به جرات می توان گفت نقش کارت ویزیت در زمینه های تبلیغاتی بسیار پر رنگ تر است که این موضوع در ادامه متن بیشتر بررسی خواهد شد.

کارت ویزیت سلفون سایز لمینت

تأثیر کارت ویزیت در کسب و کار

شاید در ابتدای راه باشید و با خود بگویید چطور می توانم کمی مطرح تر باشد؟ این موضوع در لاین شغلی بیشترین تأثیر را خواهد داشت. وقتی به سراغ شغلی می روید هر چقدر هم متخصص باشید نیاز به یک میزان شهرت نسبی خواهید داشت. این موضوع در ابتدای مسیر برای شما کمی دشوار است. در واقع می بایست بازاریابی انجام دهید اما هزینه های بازاریابی گاهی بسیار سرسام آور است. دقت نمایید که روش های ارزان برای معروف و یا مطرح شدن شما و یا حرفه تان نیز وجود دارد. یکی از روش های بسیار کارآمد که کارشناسان مدیریتی و اقتصادی آن را تأیید نموده اند استفاده از کارت ویزیت  است.

نکات لازم در زمان انتخاب کارت ویزیت

سعی نمایید در زمان انتخاب نوع کارت ویزیت خود نهایت دقت را به خرج دهید. در متون بالا با انواع کارت های ویزیت و چگونگی چاپ آنها به خوبی آشنا شدیم. با توجه به آشنایی که از این کارت ها دارید، می توانید نمونه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همانطور که گفته شد سعی نمایید، بهترین نوع آن را انتخاب نمایید لذا بعد از آنکه چاپ شد دیگر راه بازگشتی نیست و شما مجبور هستید از آن کارت ها تا پایان استفاده نمایید. بارها به این موضوع اشاره کردیم که انتخاب یک طراح خوب در زمان طراحی، می تواند کمک شایانی به کارت شما نماید. لذا به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

کارت ویزیت لمینت برجسته

معرفی انواع کارت ویزیت فانتزی

اگر شغل شما رویکرد هنری دارد می توانید کمی خلاقیت را چاشنی کارت ویزیت سفارشی خود نمایید. کارت ویزیت فوری فانتزی تمامی طرح ها را پوشش می دهد. به عنوان مثال اگر مدرس نقاشی و طراحی هستید می توانید از کارت ویزیت فانتزی با طرح بوم رنگ استفاده نمایید.

اگر عکاسی دارید و یا آتلیه دار هستید کارت های ویزیت فانتزی هنری بهترین گزینه برای معرفی شما می باشد. به طور کلی کارت ویزیت فانتزی برای شغل هایی است که دارای رویکرد لطیف هستند، اگر شما مدیر یک شرکت وارد کننده قطعات الکترونیکی هستید هرگز نمی توانید کارت ویزیت فانتزی را انتخاب نمایید. یکی از روش های آسان برای سفارش کارت ویزیت فانتزی روش های انلاین است. شاید بپرسید چطور؟ کارت ویزیت فوری از دسته نمونه هایی است که شما می توانید بدون مراجعه حضوری، به آن دسترسی داشته باشید. این موضوع را در خصوص کارت ویزیت فانتزی دنبال می نماییم، همانطور که می دانید کارت های ویزیت فوری خلاقانه در مدل های دایره، مستطیل و شکل های مختلفی هندسی قابل تولید هستند. طلاکوبی بر روی کارت ویزیت فوری فانتزی یکی از گزینه های زیبا بوده و اگر به صورت برجسته انجام شود زیباتر خواهد شد.

 شماره چاپ کارت ویزیت فوری

چاپ کارت ویزیت های خاص

در زمان چاپ کارت ویزیت نوع طراحی که بر روی آن کارت قرار می گیرد، می تواند مهمترین رکن در زمینه طراحی آن باشد. استفاده از طرح های خاص و جلب کننده، می تواند در به ثمر نشاندن اهداف افراد از چاپ کارت ویزیت بسیار موثر باشد. در طراحی کارت های ویزیت اگر یک طرح خاص در آن گنجانده شود، فردی که کارت را دریافت می نماید، سعی می کند حتی اگر به تبلیغ آن توجهی نمی کند، آن را در جیب خود قرار دهد. این کار باعث می شود که فرد در زمان نیاز به آن کارت مراجعه نموده و از آن استفاده نماید. پس می توان گفت خاص کردن کارت ویزیت در زمان چاپ آن، باعث می شود که تاثیر گذاری آن از لحاظی که مورد توجه فرد می باشد بالاتر برود. استفاده از طراحان خبره برای خاص کردن کارت ویزیت می تواند بهترین گزینه باشد. لازم به ذکر است برای خاص کردن یک کارت ویزیت، می توان از طراحی های مختلف، جنس های متفاوت و... استفاده کرد. 

کارت ویزیت برش خاص

کارت ویزیت فوری لمینت چیست؟

شاید به جرات بتوان گفت که کارت ویزیت لمینت یکی از گزینه های لوکس برای شما خواهد بود. این کارت دارای جنس مقوای فشرده و بسیار مقاوم است. در این کارت اغلب از روکش های پلاستیک خاص استفاده می شود که این موضوع سبب می شود کارت ضد آب شده و به سادگی دچار عدم مرغوبیت نشود. به طور کلی استفاده از کارت ویزیت لمینت در لاین ادارات و تیم های پزشکی دیده می شود و البته چند صباحی است که تیم های معماری نیز این مدل را می پسندند.

اغلب افراد کارت ویزیت فوری از جنس لمینت دور گرد و البته مات را انتخاب می نمایند. این سفارش با ظاهری بسیار شیک همراه می باشد اما اگر علاقمند به مدل های براق هستید نیز می توانید مدل های براق و رنگی را سفارش دهید. شما می توانید کارت ویزیت فوری با جنس لمنیت را از طریق سامانه آنلاین ما سفارش دهید. این روش یکی از ارزان ترین متدهایی است که تیم های کارشناس آن را تأیید نموده اند.

کارت ویزیت سلفون ماتنقش کارت ویزیت در تبلیغات

همانطورکه در متون بالا به آن اشاره شد، نقش کارت ویزیت در زمینه های تبلیغاتی بسیار مورد توجه افراد می باشد و بسیاری از شرکت ها و یا برندهای مختلف از این کارت ها برای تبلیغات خود استفاده می نمایند. آن ها می توانند با چاپ کارت ویزیت و درج تبلیغات خود اهداف تبلیغاتی خود را پیش ببرند. چاپ کارت ویزیت در زمینه های تبلیغات از دیرباز مورد توجه بسیاری از فعالین تجاری بوده و هست. افراد در زمان چاپ کارت ویزیت به منظور استفاده در زمینه های تبلیغاتی باید نکات مختلفی را مورد توجه داشته باشند. به طور مثال می توان با استفاده از ایده های نوین، کارت ویزیت خود را به گونه ای خاص به نظر برسانند. بسیاری از چاپخانه های مختلف در زمینه چاپ کارت ویزیت فعالیت می نمایند. در این چاپخانه ها، مشاوران و طراحان می توانند کمک شایانی در زمینه های چاپ کارت ویزیت تبلیغاتی به افراد نمایند.  

انواع کارت ویزیت

همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، کارت ویزیت دارای نمونه های مختلفی می باشد. از این نمونه ها به نمونه کاغذی آن که با استفاده از مقواهای مخصوص تهیه و تولید شده است، اشاره نمودیم. اما کارت های ویزیت تنها به نمونه های کاغذی آن ختم نمی شوند. در چاپ کارت ویزیت می توان از پلاستیک های فشرده (پی وی سی)، چوبی و غیره استفاده کرد. نمونه های کاغذی نیز دارای جنس های مختلفی می باشند. این جنس های مختلف اکثراً در نوع ضخامت و نوع کاغذی که برای آن ها استفاده می شوند متفاوت می باشند. افراد می توانند در زمان چاپ کارت ویزیت مورد نظر خود یکی از این انواع مختلف را انتخاب کرده و از آن استفاده نمایند. نوع هدفی که از چاپ کارت ویزیت وجود دارد، در نوع آن تاثیر گذار می باشد. لازم به ذکر است ابعاد این کارت های ویزیت با توجه به نظر شخص سفارش دهنده متفاوت می باشد.

کاربرد کارت ویزیت برجسته

یکی دیگر از مدل های کارت ویزیت فوری به کارت های لمینت با طرح برجسته معروف است. این کارت ها دارای بعد گرافیک بالایی هستند. در واقع در چنین کارتی شما می توانید طرح های مشخصی را به صورت برجسته اعمال نمایید. اغلب تیم های معماری طرح های مارکت خود را به صورت ابعاد کوچک و به صورت برجسته بر روی این کارت حک می نمایند. این کارتها اغلب دارای هزینه هایی بالاتر از سایر کارت ها هستند و این موضوع به دلیل نیاز به تیم های طراح متخصص است.

در واقع چنین طرح هایی اغلب با استفاده از نرم افزاری سه بعدی ترسیم می شود و نیاز به دقت بالایی دارد. البته شما می توانید با استفاده از سیستم سفارش کارت ویزیت فوری این کارت را با نازل ترین قیمت خریداری نمایید و طرح های تعیین شده بر روی این کار بر طبق لاین کاری شما تعیین خواهد شد و سخت ترین طرح ها نیز قابل اعمال می باشد. ما به تیم های طراح خود اطمینان داریم. کارت ویزیت فوری برجسته دارای طرح های تخفیف منحصربفرد است.

کارت ویزیت برجسته

مقایسه کارت ویزیت با سایر تبلیغات کاغذی

همانطور که بارها گفتیم تبلیغات گونه های مختلفی دارد و استفاده از تبلیغات کاغذی به عنوان یکی از این شیوه ها شناخته می شود. حال بحث اینجاست که استفاده از تبلیغات با چاپ کارت ویزیت نسبت به سایر تبلیغات کاغذی چه تفاوتی دارد. اولین مزیت استفاده از کارت های ویزیت را می توان به شکیل بودن آن نسبت داد. این کارت ها بسیار شکیل می باشند و افراد می توانند با استفاده از این نوع کارت ها اهداف تبلیغاتی خود را به طور درستی صورت دهند. با توجه به اینکه کارت های ویزیت بسیار کوچک هستند، افراد آن را به راحتی در جیب خود قرار داده و در زمان نیاز از آن استفاده می نمایند. طرح های خلاقانه در زمان چاپ کارت ویزیت می تواند آن را نسبت به سایر تبلیغات کاغذی متمایز نماید. از لحاظ هزینه ای این کارت ها نسبت به سایر تبلیغات کمی گران تر می باشند، اما کارایی بیشتری را دارند.

چاپ کارت ویزیت در اصفهان

افراد می توانند برای چاپ کارت ویزیت در اصفهان به چاپخانه های بیشماری که در تمام نقاط آن موجود می باشند، مراجعه کرده و برای چاپ کارت ویزیت اقدامات لازم را مبذول فرمایند. چاپخانه هایی که چاپ کارت ویزیت را در این شهر انجام می دهند، از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این کیفیت بالا موجب شده است، تا بسیاری از افراد سفارشات چاپ خود را در شهر اصفهان صورت دهند. لازم به ذکر است بسیاری از چاپخانه های شهرهای کوچک سفارشات چاپ خود را در این چاپخانه ها انجام می دهند. چاپخانه های ما در استان اصفهان با کیفیت ترین خدمات را به افراد ارائه می دهند.

سفارش کارت ویزیت ارزان در اصفهان

همانطور که در متن بالا به آن اشاره شد، افراد می توانند با مراجعه به چاپخانه های مختلفی که در اصفهان وجود دارد، نسبت به خرید و چاپ کارت ویزیت اقدام نمایند. قیمت چاپ کارت ویزیت در اصفهان بسیار ارزان تر می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد سفارشات چاپ کارت های ویزیت خود را به چاپخانه های اصفهانی می دهند. لازم به ذکر است نوع چاپ و متریالی که برای آن استفاده می شود در هزینه چاپ کارت ویزیت تاثیر می باشد.

چاپ کارت ویزیت ارزان در تهران

چاپ کارت ویزیت در تهران از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این اهمیت بالا به دلیل وجود چاپخانه های سطح بالا می باشد. هزینه چاپ کارت ویزیت در تهران با توجه به اینکه این شهر معدن انواع چاپخانه ها می باشد، بسیار پایین بوده و بسیاری از متقاضیان چاپ کارت ویزیت، سفارشات چاپ خود را به چاپخانه های تهران می دهند. گفتنی است هزینه چاپ کارت ویزیت تهران در مقایسه با سایر شهرها بسیار پایین تر می باشد. لازم به ذکر است که علاوه بر قیمت چاپ کارت ویزیت در این شهر، کیفیت چاپ بسیار بالا می باشد و همین موضوع باعث شده بعضی از چاپخانه ها سفارشات چاپ خود را به چاپخانه های تهرانی بدهند.  

کارت ویزیت فلزی ارزان

سفارش کارت ویزیت فوری فلزی را دست کم نگیرید، این روش گاه با کمترین هزینه در مقایسه با سایر روش ها خواهد بود.

انتخاب کارت ویزیت فوری با جنس فلزی در واقع به مخاطب نشان می دهد که شما برای شغل خود ارزش ویژه ای قابل هستید. طراحی کارت های فلزی می بایست با ضخامت و ابعاد دقیقی پیش برود. دقت نمایید که حکاکی و برش های لیزری در کارت ویزیت فلزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در چنین حالتی شما می توانید مدل های ارزان کارت های ویزیت را انتخاب نمایید. هرچه حکاکی شما در کارت ویزیت بیشتر باشد هزینه بیشتری خواهید داشت. این کارت ها اغلب در رنگ بندی های طلایی و یا نقره ای عرضه می شود. قیمت این نوع کارت های ویزیت به نوعی در رده های بالا محسوب می شود اما سفارش کارت ویزیت فوری سبب می شود که شما از هزینه های جانبی در امان باشید. این موضوع به نوعی می تواند برای شما مناسب تر باشد.

کارت ویزیت فلزی

بهترین نوع کارت ویزیت

بهترین نوع کارت ویزیت با توجه به نیاز و اهداف افراد متفاوت می باشد. به طور مثال افراد دوست دارند در چاپ کارت ویزیت به گونه ای عمل کنند، که این کارت ویزیت ها عمر بالایی داشته باشند و از لحاظ ظاهر نیز بسیار شیک به نظر برسند. در این موارد می توان از نمونه های لمینت و کارت های پی وی سی استفاده نمود. اما در بعضی از موارد هدف افراد چاپ تعداد بالای این کارت ها می باشد. به طور مثال افراد سعی دارند با استفاده از کارت های ویزیت از آن ها به عنوان کارت تخفیف نمایش ها استفاده نمایند. در اینجا کمیت جای خود را به کیفیت می دهد. در این زمان افراد می توانند از کارت های ساده و حتی بدون سلفون استفاده نمایند. اما اگر بخواهیم یک تعریف کلی از بهترین نوع کارت ویزیت داشته باشیم، می توان گفت بهترین نوع آن کارت پی وی سی می باشد که هم از عمر بالایی برخوردار است و هم وجه بالایی دارد.

انواع کارت ویزیت PVC  

کارت های ویزیت پی وی سی در انواع مختلفی عرضه می شوند و شاید بسیاری از افراد این کارت ها را به عنوان کارت الکترونیکی بشناسند. مدل های ساده کارت ویزیت فوری پی وی سی بدون هیچ گونه چیپ و یا حافظه داخلی عرضه می شود. در واقع این کارت ها دارای ظاهری بسیار زیبا و شیک هستند. ضخامت این مدل از کارت ها اغلب کمی بیشتر از سایر کارت ها می باشد و میزان مقاومت بسیار بالایی دارند. در این کارت از نوعی پلاستیک فشرده استفاده می شود و دارای جنبه های شخصی سازی نیز می باشد.

کارت ویزیت PVC

کارت ویزیت PVC حافظه دار

یکی دیگر از مدل های کارت های PVC دارای حافظه می باشد. این کارت ها قابلیت تبادلات بانکی داشته و از دسته کارت های هوشمند محسوب می شوند. کارت های حافظه دار در واقع نمونه های واضحی در بازارهای داخلی و خارجی دارند. به عنوان مثال شما می توانید با کارت دانشجویی خود به رزرو غذا و دریافت آن بپردازید، کارت های بانکی با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات بانکی از دسته کارت های پی وی سی محسوب می شوند.

متوجه شدیم که این مدل از کارت ها تنها جنبه تبلیغات ندارند و دارای موارد کاربردی تری هستند. در واقع این مدل از کارت های ویزیت برای امری خاص سفارش داده می شوند و به نوعی می توانند کمک بزرگی برای سامانه های الکترونیکی کشور باشند. شما می توانید کارت ویزیت فوری در نوع پی وی سی را ارزان و بسیار باکیفیت سفارش دهید.

قیمت چاپ کارت ویزیت

قیمت چاپ کارت ویزیت با توجه به نوع کارتی که افراد انتخاب می نمایند، متفاوت می باشد. به طور مثال افراد می توانند با استفاده از کارت های ویزیت شیشه ای که از پلاستیک فشرده تهیه شده اند، هزینه های بیشتری را بپردازند. پارامترهایی چون نوع چاپ، طراحی که توسط طراحان چاپخانه صورت می گیرد، می تواند در نوع هزینه ای که افراد برای این کارت ها صورت می دهند تاثیر گذار باشد. توصیه ما این است که در زمان چاپ کارت ویزیت به جای در نظر گرفتن هزینه آن به کیفیت کار توجه داشته باشید. لذا کیفیت می تواند در اهداف مورد نظر شما تاثیر گذار باشد. در کل می توان گفت هزینه چاپ کارت ویزیت در مقایسه با کارایی که آن دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد. 

دستگاه های چاپ کارت ویزیت

همانطور که در متون بالا به آن اشاره شد، برای چاپ کارت ویزیت دستگاه های مختلفی موجود می باشند و چاپخانه ها با توجه به نوع سفارش افراد از آن دستگاه ها استفاده می نمایند. لازم به ذکر است برای چاپ کارت ویزیت فقط یک دستگاه به تنهایی استفاده نمی شود و دستگاه های متفاوتی موجود می باشند، که می توان از آنها استفاده کرد. از انواع دستگاه های چاپ کارت ویزیت می توان به دستگاه چاپ دیجیتال (برای چاپ های سفارش پایین و فوری استفاده می شود)، چاپ افست (برای سفارش های بالا)، دستگاه چاپ کارت پی وی سی ( در نمونه های مختلف با توجه به حجم کاری چاپخانه) و غیره اشاره کرد. این دستگاه ها تنها برای چاپ کارت ویزیت می باشند؛ اما در ادامه باید از دستگاه هایی چون برش، سلفون کش و ... نیز استفاده نمود.

چاپخانه های چاپ کارت ویزیت

در زمان چاپ کارت ویزیت نوع چاپخانه ای که این چاپ را صورت می دهند، بسیار مهم می باشد. چاپخانه های متفاوتی هستند که چاپ کارت ویزیت را به افراد ارائه می دهند؛ اما آیا تمامی این چاپخانه ها از کیفیت بالا برخوردار هستند؟ آیا این چاپخانه نسبت به سایر چاپخانه ها از قیمت مناسبی برخوردار می باشند؟ در جواب این سوال باید گفت افراد در زمان چاپ کارت ویزیت خود بهتر است، تمامی جوانب را در نظر گرفته و با استفاده از یک چاپخانه مناسب بهترین آن را انتخاب نمایند. یک چاپ خانه مناسب از دستگاه های خوب و طراحان زبده استفاده می نماید. چاپخانه ای مناسب می باشد که بهترین دستگاه ها را داشته باشد و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. 

کارت ویزت پی وی سی حافظه دار

نکات مهم در طراحی کارت ویزیت

برای طراحی یک کارت ویزیت توجه به یک سری از نکات برای بسیاری از افراد مهم می باشد. اولین اصل طراحی یک کارت ویزیت استفاده از طراحان خبره می باشد. طراحان با توجه به میزان تجربه کاری که در این زمینه دارند، می توانند کارت ویزیت مورد نظر شما را به گونه ای خلاقانه و زیبا تولید نمایند که در نظر مخاطب بسیار خوب به نظر آید.

نکته دوم در مورد طراحی کارت انتخاب کلمات و یا تصاویر می باشد. با توجه به اینکه کارت های ویزیت از ابعاد زیادی برخوردار نمی باشند، افراد باید با استفاده از کمترین کلمات و کوچک ترین تصاویر، بالاترین اثرگذاری را داشته باشند. گفتنی است همه این طرح ها زمانی نمود پیدا می کند، که یک چاپ خوب و با کیفیت داشته باشند.

 طراحی کارت ویزیت به صورت آنلاین

بسیاری از چاپخانه های چاپ کارت ویزیت دارای یک سامانه اینترنتی می باشند. لذا افراد می توانند با مراجعه به این سایت ها سفارشات خود را به صورت آنلاین طراحی نمایند. در این سایت ها ابزار مناسبی برای طراحی موجود می باشند که افراد می توانند به راحتی طرح خود را با استفاده از متون و شکل های گرافیکی طراحی نمایند. در این سایت ها قالب های آماده با توجه به نوع سفارشات افراد موجود می باشد و کافی است افراد کلمات مورد نظر را بر روی آن درج نمایند.

طراحی کارت ویزیت فوری

سامانه رزرو اینترنتی ما به شما این اجازه را می دهد که مدل های مختلفی از انواع کارت ویزیت فوری را بر طبق سلیقه خود طراحی نمایید به این معنی که شما می توانید طرح مورد نظر را اعلام نموده و تیم های طراح بر طبق سلیقه شما به صورت گام به گام طرح را پیاده سازی نمایند، امکان تغییر طرح تا لحظه آخر برای شما فراهم است. افرادی که ایده ندارند می توانند با مشاورین ایده ما  ارتباط گرفته و نیاز های خود را شفاف سازی نمایند. با امکان سفارش کارت ویزیت فوری دیگر مشکلی در بازاریابی و کسب شهرت نخواهید داشت.

طراحی کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت فوری

در بعضی از اوقات افراد برای چاپ کارت ویزیت کمی دیر اقدام می نمایند و در یک زمان مجبور هستند که کارت های ویزیت را به صورت فوری تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند. حال سوال اینجاست که آیا می توان چاپ کارت ویزیت فوری و یا در اصطلاح یک روزه صورت داد؟ در جواب این سوال باید گفت بله؛ بسیاری از چاپخانه ها با استفاده از دستگاه های مختلف می توانند چاپ کارت ویزیت را به صورت فوری انجام داده و آن را به افراد ارائه دهند. این نوع از چاپ های فوری در مقایسه با چاپ های عادی از هزینه بالاتری برخوردار می باشند و در مقایسه با کارت های ویزیتی که زمان کافی برای چاپ را داشته اند، کیفیت لازم را ندارند. توصیه ما این است که سعی نمایید برای چاپ کارت ویزیت از مدت ها قبل اقدام نموده و در صورت الزام از چاپ فوری استفاده نمایید.

چاپ کارت ویزیت به صورت آنلاین

بعد از انجام فرآیند طراحی آنلاین، سفارش شما بعد از تایید مشتری و پرداخت پول به دست چاپ می رود. بعد از آنکه چاپ به صورت آنلاین صورت گرفت کارت ویزیت برای افراد ارسال می شود. در این فرآیند نه متقاضی و نه سفارش گیرنده همدیگر را ملاقات نمی نمایند. به همین دلیل بسیاری از افراد با استفاده از این روش نسبت به چاپ کارت ویزیت خود اقدام می نمایند.

مزایای روش کارت ویزیت آنلاین

شاید با خود بگویید که چطور اطمینان نمایم و طرح مورد نظر من تا چه حد با انتظارم یکسان است؟ در چنین حالتی شما می بایست در ابتدا با تیم های مشاور وارد صحبت شوید. دقت نمایید که طرح نهایی زمانی به چاپ میرسد که شما آن را تأیید نهایی نموده باشید، هیچ تعصبی از سوی تیم های طراح ما اعلام نخواهد شد. در این حالت اگر به سراغ طرح های ساده بروید هزینه کمتری خواهید داشت و این موضوع در خصوص طرح های خاص کمی هزینه برتر می باشد.

ویژ گی های طراحی کارت ویزیت

مقایسه هزینه در روش کارت ویزیت آنلاین

در روش های سنتی شما برای سفارش کارت ویزیت مورد پسند خود می بایست بارها به صورت حضوری مراجعه نموده و این موضوع برای شما بسیار هزینه بر می باشد در واقع در نهایت امکان عدم تأیید از سوی شما نیز دیده خواهد شد. اما در روش های آنلاین شما می توانید به صورت گام به گام در کنار تیم های طراح بوده و از تمامی مراحل طراحی مطلع باشید. دقت نمایید که چنین شرایطی اغلب سبب می شود که چاپ کارت ویزیت فوری برای شما بسیار ارزان و قابل توجه باشد.

کارت ویزیت

بحث پایانی در مورد چاپ کارت ویزیت

در پایان متن می توان گفت کارت های ویزیت یکی از مهم ترین راه های تبلیغاتی می باشد. این نوع از تبلیغات بسیار شکیل و تاثیر گذار هستند. در متون بالا به نکات مهمی که در مورد چاپ کارت ویزیت و انواع مختلف این کارت ها بود اشاره کردیم. خوب است که قبل از چاپ کارت ویزیت به تمام نکات گفته شده در این متن توجه داشته باشند. کارت های ویزیت نه تنها در زمینه تبلیغات بلکه در زمینه های مختلف دیگری کارایی دارد و همین موضوع باعث شده است، که بسیاری از افراد از این کارت ها استفاده نمایند.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان.