كارت ويزيت

 

مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک تولید کننده انواع کارت ویزیت در اصفهان و  کشور مجهز به دستگهای چاپ و صحافی در خدمت شما همکاران عزیز با ارزانترین قیمت می باشد. كارت ويزيت راهي است براي معرفي بيزينس،خدمات و راههاي تماس شما در قدم اول با مشتري مي باشد. متاسفانه در كشور ما صاحبان مشاغل و تجار عزيز به آخرين مسئله اي كه توجه مي كنند كارت ويزيت است كه متاسفانه گاهي اوقات كارت ويزيت بدون هيچ سليقه، كارت ويزيت خود را تلفني سفارش مي دهند بدون اينكه در طراحي كارت ويزيت بيزينس خود كه يك بازاريابي غير مستقيم بحساب مي آید توجه اي داشته باشند.

چاپ کارت ویزیت

سعي كنيد هميشه در كارت ويزيت خود يك لوگو طراحي كنيد بعد آدرس ،شماره تماس و آدرس وب سايت تان را در جاي مناسب قرار دهيدكه بهتر است اين كارا به يك طراح حرفه اي و با سابقه واگذار نماييد. که مجموعه مهرگرافیک این مشکل را بوسیله طراحان حرفه ای و تحصیل کرده در رشته گرافیک حل نموده است که شما عزیزان می توانید با اطمینان کامل به طراحان این مجموعه دیگر دغدغه طراحی کارت ویزیت خود را نداشته باشید. هیچ وقت فکر نکنید که کارت ویزیت یک خرج بیهوده می باشد بلکه کارت ویزیت واسطه ای است بین شما و مشتری.

 طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت شما نماینده شما در همه جا می باشد چون نماینگر شغل و حرفه شما می باشد یک کارت ویزیت باید در لحظه اول مشتری و مخاطب شمارو به طرف خود جذب کند پس همیشه سعی کنید یک کارت ویزیت شیک و مناسب طراحی کنید برای سفارش آنلاین کارت ویزیت کلیک کنید. مجموعه مهر گرافیک این افتخار را دارد که برای رفاه حال شما همکاران و مشتریان کارت ویزیت های خود را با بهترین کیفیت و قیمت و ارسال به تمام نقاط کشور با کمترین قیمت به شما ارائه دهد.

در صورت رعایت نکردن نکات زیر، مجموعه چاپ و صحافی مهرگرافیک مسئولیتی در قبال خرابی کار ندارد.

  • کلیه کارها باید به صورت jpeg باشد.
  • کارها باید با فرمت CMYK باشد، چنانچه RGBفرمت باشد مسئولیت رنگ به عهده مشتری می باشد.
  • فاصله برش در کارت ویزیت سلفون و کتان 3 میلیمتر کارت ویزیت لمینت 5 میلیمتر می باشد.
  • کارها در چاپ افست با 15% اختلاف رنگ مواجه می شود.
  • کارهای بزرگتر از A5 در فرم ویزیت به صورت فوری محاسبه می گردد.
  • چنانچه در فرم های کتان از رنگ تمپلات و نوشته های 4 رنگ استفاده شود، مجتمع چاپ و صحافی مهر گرافیک در قبال خراب شدن کار هیچ مسئولیتی ندارد.
  • لطفا پس از ارسال سفارش مبلغ را تسویه بفرمائید در غیر اینصورت کار شما به صورت معلق باقی خواهد ماند.
  • لطفا پس از ارسال فایل با مجموعه مهر گرافیک هماهنگی فرمائید.