شيت اختصاصی

شیت اختصاصی: شاید تا به حال برای شما هم زیاد اتفاق افتاده است که در مورد قیمت چاپ کارت ویزیت، با چند شرکت چاپ و تبلیغات مشورت کرده باشید  و احتمالا مشاهده کرده اید که قیمت های پیشنهادی آن ها برای یک نوع چاپ کارت ویزیت خاص با تفاوت فاحشی همراه است.

به طور مثال قیمت یکی از شرکت ها x تومان است و قیمت پیشنهادی شرکت دیگر x ضربدر 2.
به عبارت دیگر یک شرکت قیمتی دو یا چند برابر شرکت دیگر دارد. این امر باعث میشود شما به شرکت دوم شک کرده و یا اصلا در کیفیت خدمات شرکت اول شک کنید. 

اما باید برای شما این موضوع را توضیح دهیم که هر دو شرکت قیمت معقولی را برای خدمات خود ارائه کرده اند. پس مشکل و دلیل تفاوت قیمت چیست؟ دلیل تفاوت قیمت مربوط به شیت اختصاصی یا شیت عمومی بودن خدمات است.

شیت اختصاصی در مقابل شیت عمومی

شیت اختصاصی روشی از چاپ است که در آن، خدمات درخواستی شما کاملا به صورت اختصاصی و صرفا برای شما و شرکت شما انجام میشود.

به طور مثال چاپ کارت ویزیت شما تنها برای شما طراحی میشود، به انتخاب شما رنگ ها انتخاب میشود و کیفیت آنها نیز به انتخاب شما بستگی دارد. همینطور برای انتخاب نوع کاغذ، جنس کاغذ و کیفیت آن شما کاملا آزاد هستید، دست شما باز است و همه چیز به انتخاب و سلیقه شما بستگی دارد. 

در هنگام چاپ نیز روال به همین صورت است و دستگاه ها صرفا برای چاپ محصول شما به کار می افتند. زمان آماده سازی محصولات شما با توجه به اینکه به صورت کاملا اختصاصی انجام میشود و تنها به شما مربوط است، سریع تر از نوع چاپ شیت عمومی اتفاق می افتد.

این یک چاپ با شیت اختصاصی است.

در مقابل شیت اختصاصی، شیت عمومی قرار دارد.
در شیت عمومی محصولات دو تا چند مشتری به صورت همزمان و باهم به تولید میشوند. در این نوع چاپ، دست شما در انتخاب رنگ کمی بسته تر است. همینطور در انتخاب کیفیت و مواد اولیه شما آزادی که در شیت اختصاصی داشتید را ندارید. 

شیت عمومی اغلب برای چاپ تراکت و پوستر توسط شرکت های چاپ و بسته بندی انجام میشود. در شیت عمومی با توجه به اینکه خدمات برای چند مشتری انجام میشود، این قیمت بین مشتریان تقسیم شده و در نهایت هر مشتری قیمت کمتری را میپردازد.

اما باید قبل از سفارش این نوع چاپ این نکته را بدانید که، در شیت عمومی، کیفیت محصول شما از شیت اختصاصی کمتر است و و نباید انتظار محصولی با کیفیت شیت اختصاصی را داشته باشید همینطور در این نوع شیت، با توجه به بالا بودن سفارشات، زمان انجام سفارش نیز کند تر از حالت اختصاصی است.

با توجه به نکات گفته شده، پیشنهاد ما این است که اگر در سفارش محصول خود، تمرکزتان بر روی قیمت است و کیفیت و زمان برای شما اهمیت بالایی ندارد از شیت عمومی استفاده کنید و در صورتی که کیفیت و زمان برای شما دارای اهمیت است از شیت اختصاصی استفاده کنید

مجتمع مهرگرافیک با سابقه چندین ساله در امر چاپ و بسته بندی میتواند در هر دو خدمت به شما خدمات و مشاوره رایگان ارائه دهد. 

برای برقراری ارتباط از شماره های زیر استفاده کنید

 

همراه: 09136913531
 
پل ارتباطی در تلگرام: 09031843531
 
03134657214
 
28427072-021
 
با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان.