چاپ تراکت فوری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترده شدن فضای کسب و کار تبلیغات، نقش عمده‌ای در جذب مشتری دارد. چاپ تراکت فوری ارزان‌ترین راه و در دسترس ترین روش برای تبلیغ محصولات و یا رویدادهای خاص است.  تراکت تبلیغاتی چاپ شده بر روی یک برگه کاغذ است که هدف آن انتقال پیامی گویا و ساده به مخاطب است. و از این جهت که مردم اغلب کمتر حوصله خواندن یا دیدن تبلیغات تلویزیونی و مجازی رایج را دارند پخش تراکت همچنان پس از گذشت سال‌ها یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی به حساب می‌آید.

چاپ کارت ویزیت فوری در اصفهان

چاپ فوری تراکت در اصفهان

چاپ تراکت چیست؟ چه کاربردی دارد؟

‌تراکت معمولاً برگه‌ای چاپ شده و تا نشده است که برای اینکه نظر مردم را به رویدادی خاص یا محصولی خاص جلب کند تولید و توزیع می‌شود. اندازه  برگه چاپی تراکت معمولاً در ابعاد 20 در 14.5 سانتی‌متر است که البته قانون خاصی در این مورد وجود ندارد و این سایز با توجه به نظر مشتری قابل تغییر است. چاپ تراکت فوری نسبت به دیگر تبلیغات محیطی بسیار کم هزینه‌تر بوده و به خاطر توزیع گسترده آن در بین اقشار متفاوت جامعه کاربردی‌تر نیز هست. پس اگر می‌خواهید محصولی را معرفی کنید و یا مورد خاصی را تبلیغ کنید چاپ تراکت فوری می‌تواند یکی از در دسترس ترین روش های پیش روی شما باشد.

تراکت‌ها حاوی مطالب ساده و گویا هستند و هدف آن‌ها در مرحله اول جلب نظر مخاطبین است. البته به همین منظور یک تراکت خوب باید حاوی مطالب مفیدی نیز باشد. تراکت معمولاً بر روی کاغذهای سبک و یک رو چاپ می‌شود. ولی محدودیتی هم ندارد و می‌توان آن را به صورت دو رو یا با کاغذهای مرغوب‌تر نیز چاپ کرد. شبکه توزیع نیز بسیار گسترده است. پخش کردن بین مردم، پخش کردن در ادارات و مراکز سطح شهر، ارسال با پاکت نامه به مقاصد مشخص، توزیع درب خانه‌ها و ... تنها بخشی از راه‌های توزیع تراکت است.

چاپ تراکت تبلیغاتی در اهواز

کاربردهای چاپ تراکت فوری

از چاپ تراکت فوری معمولاً برای تبلیغ مراکزی مثل رستوران‌ها، فست فودها، آرایش‌گاه‌ها و کسب و کارهای جدید استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای چاپ تراکت فوری می‌توان به اطلاع رسانی در دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها اشاره کرد. همچنین برای تبلیغات کنسرت‌ها، تورهای مسافرتی نیز می‌شود از چاپ تراکت فوری استفاده کرد. از مزایای استفاده از تراکت، امکان تبلیغ برای طیف بزرگی از مردم، شبکه توزیع گسترده، کم هزینه بودن است.

طراحی فوری تراکت در اصفهان

طراحی و چاپ تراکت فوری

طراحی تراکت می‌تواند شامل متن و تصویر باشد و با اینکه فضای موجود کم است باید تصویر و متن‌ها طوری در آن قرار داده شوند که علاوه بر انتقال مفهوم، زیبایی طرح نیز از بین نرود. محتوای یک تراکت می‌تواند شامل معرفی یک یا چند محصول یا شرکت باشد. یا حتی هدف، اطلاع‌رسانی در مورد یک رویداد باشد. چاپ تراکت فوری از تبلیغات باصرفه بوده و به‌خصوص برای تبلیغات کسب و کارهای کوچک و تازه‌کار بسیار مفید است. چاپ تراکت فوری در تیراژهای پایین را با دستگاه‌های دیجیتال معمول انجام می دهند. ولی اگر نیاز به تیراژهای بالاتری باشد باید از چاپ افست استفاده کرد.

چاپ تراکت فوری معمولاً بر روی کاغذهای گلاسه 135 گرمی و به‌صورت یک رو انجام می‌گیرد. رنگ تراکت می‌تواند سیاه سفید، تک رنگ و یا چهار رنگ باشد. که البته تنوع رنگ می‌تواند باعث به چشم آمدن بیشتر طرح و در نتیجه تبلیغات بهتری شود. در نظر داشته باشید که هدف از چاپ تراکت فوری جلب توجه مردم است.

چاپ تراکت یکروزه

چاپ تراکت ارزان در اصفهان

شرکت مهرگرافیک یکی از شرکت های چاپ و تبلیغات در اصفهان است. چندین سال است که ما در حال خدمت رسانی به عزیزان اصفهانی و استان های دیگر هستیم. حدودا دو سال پس از راه اندازی شعبه اصفهان شعبه های دیگری در شهر های تهران و اهواز نیز راه اندازی کردیم. از اولین محصولات ما در ابتدای راه اندازی مجتمع چاپ و تبلیغات و کارگاه ما، تراکت و کارت ویزیت تبلیغاتی بود.

تراکت ها در گذشته بسیار محبوب بودند. البته چاپ تراکت هنوز هم دارای سفارش بسیاری است. بسیاری از مشتریان و مخاطبان ما به دنبال تراکت ارزان در اصفهان، تراکت ارزان در تهران و غیره هستند و به همین دلیل ما نیز سعی کرده ایم تا هزینه چاپ تراکت ارزان در شهر اصفهان را به شدت کاهش دهیم. در تهران نیز مشتریان ما به همین منوال به دنبال قیمت های پایین و ارزان و در مقابل کیفیت بالا بودند و باعث شد تا در این شهر هم به فکر چاپ تراکت ارزان در تهران باشیم.

قیمت چاپ تراکت فوری

تراکت هایی که در کارگاه های مهرگرافیک در سرتاسر کشور تولید میشوند دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد. کاهش هزینه ها و ارائه محصولات ارزان قیمت از جمله تراکت ارزان به هیچ عنوان باعث نشده تا از میفیت محصولات ما کاسته شود. در گذشته هم بار ها این مورد را عنوان کرده ایم که دلیل قیمت ارزان محصولات چاپ و تبلیغاتی در مهرگرافیک به دو دلیل است:

  • دریافت مواد اولیه با قیمت پایین
  • حذف واسطه در خدمات چاپ

بسیاری از شرکت ها خود دارای کارگاه و کارخانه برای تولید محصولات خود نیستند و از این رو سفارشات خود را به کارگاه های چاپ ارجاع میدهند اما مهرگرافیک دارای دو کارگاه چاپ صنعتی است که این موضوع به شدت باعث کاهش قیمت ها در چاپ تراکت و دیگر محصولات این شرکت شده است.

از طرف دیگر این موضوع که محصولات ما با مواد اولیه ای تولید میشود که با قیمت مناسبی به دستمان میرسد، به شدت بر قیمت آنان تأثیر دارد. دلیل این قیمت پایین نیز به خاطر نامرغوب بودن آن نیست بلکه به دلیل خرید عمده ای ما از تولید کنندگان و وارد کنندگان عمده این مواد است.

دیگر شرکت ها برای خرید مواد اولیه به سراغ واسطه ها میروند و دلیل آن استفاده از خدمات پرداخت بلند مدت است درحالی که ما همیشه با حذف واسطه ها به سراغ تولید کنندگان و وارد کنندگان میرویم و به صورت نقد و با بهترین قیمت ممکن محصول مورد نیاز خود را خریداری میکنیم.

چاپ تراکت ارزان

قیمت چاپ تراکت

برای دریافت قیمت چاپ تراکت بهترین گزینه ما این است که با استفاده از شماره های موجود در انتهای صفحه، با مشاوران ما تماس بگیرید و از قیمت لحظه ای محصولات با خبر شوید. دلیل این پیشنهاد بحث ثابت نبودن قیمت های فعلی در بازار است. با توجه به نوسانات قیمت ارز قیمت محصولات نیز به شدت دچار نوسان است و متاسفانه توانایی اعلام قیمت ثابت در سایت وجود ندارد. مشاوران ما در هر زمان قیمت لحظه ای را در اختیار شما عزیزان قرار میدهند

چاپ تراکت فوری چیست و چه فرقی با چاپ تراکت عادی دارد؟

در چاپ تراکت فوری از دستگاه ریسوگراف استفاده می‌شود. استفاده از ریسوگراف سرعت چاپ را تا 5000 برگ در ساعت بالا می‌برد. ولی مشکلی که ایجاد می‌کند این است که کیفیت کار چاپ شده نسبت به کارهای افست کمی پایین خواهد بود. که خب در چاپ تراکت فوری این امر عادی به نظر می‌رسد و وقتی هدف تنها تبلیغات محیطی محصول باشد معقولانه است امااین مجموعه این افتخار را دارد که تراکت های تبلیغاتی شمارا با چاپ افست در 6 ساعت به شما تحویل دهد.

چاپ تراکت فوری معمولاً زمانی مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرد که بخواهند به سرعت رویدادی را در بین مردم تبلیغ کنند و یا کسب و کاری را به مردم معرفی کنند. در این چاپ رنگ بندی طرح نیز اهمیت پیدا می‌کند. و به خاطر کاهش کیفیت نسبی کار معمولاً تنها با یک یا دو رنگ چاپ و توزیع می‌شود. شرکت ما این آمادگی را دارد که در اهواز و اصفهان با چاپ تراکت فوری تبلیغات شما را در کمتر از شش ساعت طراحی و چاپ کند. در نظر داشته باشید که اگر خواستار طراحی حرفه‌ای تراکت و چاپ افست و چهار رنگ هستید این کار نیاز به زمان بیشتری دارد؛ که اغلب بین سه تا هفت روز زمان می‌برد.

 
 
با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان.