پوستر

پوستر يك روش اعلام يكی از انواه تبلیغات فیزیکی برای ارائه خبر يا يك رويداد است كه با جنس هاي مختلف و کیفیت های مختلف برای شما عزیزان چاپ مي شود. همینطور مشتریان مجتمع چاپ مهرگرافیک برای سفارش چاپ پوستر نیز میتوانند ابعاد دلخواه خود را اعلام کرده و پوستر موردنظر را به چاپ رسانند.
وظيفه اصلي يك پوستر انتقال اطلاعات در زمینه های مختلف است.

چاپ پوستر ارزان

استفاده و چاپ پوستر

استفاده از پوستر ها به رويدادهاي خاص و عام مربوطه مي باشد. بايد به چند نكته درباره طراحي پوستر توجه داشته باشيم :

  • شلوغ نبودن طرح پوستر
  • سادگي طرح پوستر
  • نداشتن نوشته زياد و خسته کننده بیننده

     پوستر های تبلیغاتی را در جنس و سایزها مختلفی طراحی و چاپ می کنند. همچنین گراماژ پوسترها باهم فرق می کنند که میتواند در ابعاد گوناگون و نسبت به رویداد های خاص، گراماژ آن نیز انتخاب شود.

هر پوستر میتواند وظیفه انتقال اطلاعات، زمان، مشخصات و... یک رویداد را بر عهده داشته باشد مثلا: پوستر انتخابات، پوستر کنسرت، پوستر سمینار، پوستر یکروز مهم در تقویم و پوستر تبلیغاتی پس ما باید در طراحی پوستر دقت کافی را داشته باشیم.

 چاپ پوستر ارزان

طراحی پوستر تبلیغاتی

برای طراحی پوستر، طراح یا گرافیک باید دارای یک ذهن خلاق و دید باز بصری برای طراحی هرچه بهتر و زیباتر پوستر باشد. این فرد باید خلاق و با سلیقه باشید تا طرح چاپ شده شما روی پوستر بتواند به راحتی با افراد و مخاطبان هدف این پوستر تبلیغاتی ارتباط برقرار کند و در نهایت به جذب مخاطبان بیانجامد.

پوستر ابعاد، جنس و گراماژهای مختلفی دارد که بسته به رویداد و نظر مشتریان انتخاب و چاپ می شود. اصولا برای طراحی پوستر از سایز a3 و یا سایز های بزرگتر استفاده می کنند اما در نهایت شما میتوانید برای ابعاد چاپ پوستر خود نظر نهایی را ارائه دهید.

طراحی پوستر ارزان

چرا چاپ پوستر؟

برای تبلیغاتی فیزیکی در سطح شهر شما راه های بسیار زیادی در پیش رو دارید اما چرا چاپ پوستر؟ پوستر ها از رایج ترین روش های تبلیغات فیزیکی هستند که سال های زیادی است در دسترس مردم بوده و در حال استفاده شدن هستند.
پوستر ها میتوانند مزایای زیادی برای اهداف تبلیغاتی شما داشته باشند. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

_های تبلیغاتی میتوانند به برند سازی کسب و کار شما کمک کنند و باعث افزایش "اگاهای به برند"شما نزد مخاطبان شوند.
_پوستر های تبلیغاتی در بحث انتقال اخبار به خوبی عمل میکنند و میتوانند باعث اطلاع رسانی سریع و آسان برای محصولات و خدمات شما شوند.
_در پوستر ها میتوانید با به کار بردن رنگ ها و طرح های بسیار، باعث جلب بیشتر نظر مخاطب و در نهایت تبدیل مخاطب به مشتری یا مخاطب هدف شوید.

مجتمع چاپ و صحافی مهرگرافیگ با دربر داشتن نیروهای تحصیل کرده در رشته گرافیک و با بروزترین دستگاه های چاپ افست و صحافی در زمینه طراحی و چاپ پوستر با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت چاپ در خدمت شما سروران عزیز می باشد.
 
امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. با آروزی موفقی روز افزون.