پوستر

طراحي و چاپ پوستر

پوستر يك روش اعلام يك خبر يا يك رويداد است كه با جنسهاي مختلف چاپ مي شود وظيفه اصلي يك پوستر انتقال اطلاعات و رويدادهاي خاص مربوطه مي باشدبايد به چند نكته در باره طراحي پوستر توجه داشته باشيم :شلوغ نبودن طرح پوستر ، سادگي طرح پوستر و نداشتن نوشته زياد كه بيننده را خسته كند. پوستر های تبلیغاتی را در جنس و سایزها مختلفی طراحی و چاپ می کنند همچنین گراماژ پوسترها باهم فرق می کنند. هر پوستر وظیفه انتقال یک رویداد را بر عهده دارد مثل: پوستر انتخابات، پوستر کنسرت، پوستر سمینار، پوستر یکروز مهم در تقویم و پوستر تبلیغاتی پس ما باید در طراحی پوستر دقت کافی را داشته باشیم.

شما برای طراحی در پوستر باید خلاق و با سلیقه باشید تا طرح شما راحت بتواند با مردم عادی نیز ارتباط برقرار کند. پوستر ابعاد، جنس و گراماژهای مختلفی دارد که بستگی به آن رویداد و نظر مشتریان انتخاب و چاپ می شود. اصولا برای طراحی پوستر از سایز a3 و یا سایز های بزرگتر استفاده می کنند.

مجتمع چاپ و صحافی مهرگرافیگ با دربر داشتن نیروهای تحصیل کرده در رشته گرافیک و با بروزترین دستگاه های چاپ افست و صحافی در زمینه طراحی و چاپ پوستر با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت در خدمت شما سروران عزیز می باشد.