چاپ ديجيتال

قطعاً برای شما نیز پیش آمده است که نیاز به چاپ فوری دارید و عموماً چاپخانه ها شما را به زمان دیگری موکول می کنند و این موضوع تمامی برنامه های شما را بهم خواهد زد. ما سعی نمودیم با استفاده از چاپ دیجیتال در سریع ترین زمان ممکن هر گونه سفارشات چاپی شما را به نتیجه برسانیم. در نظر داشته باشید که چاپ فوری با کیفیت بالا و با هزینه ای بسیار ارزان برای شما فراهم شده است.

دستگاه چاپ بنر با کیفیت

چاپ فوری تراکت با بهترین کیفیت

گاه دیده می شود که شغل جدیدی را آغاز کرده اید، می خواهید به زودی در بین عموم جامعه جایگاه بگیرد و یا نیاز به اطلاع رسانی در خصوص موضوع خاصی دارید اما زمان کافی نداشته و می خواهید در سریعترین زمان ممکن اطلاع رسانی کنید، به این ترتیب می توانید به سراغ چاپ فوری تراکت بروید و از امتیاز های بسیار عالی آن برخوردار شوید. در چاپ تراکت به هیچ عنوان عدم کیفیت در زمینه نوشتار، قاب بندی و طرح بندی نخواهید دید و این کار با مجهزترین دستگاه چاپ دیجیتال انجام می شود.

چاپ فوری تراکت

چاپ فوری کارت ویزیت

کارت ویزیت از دسته گزینه های بسیار زمانبر در چاپ هستند و معمولا چند روز و یا چند هفته ای نیاز است تا کارت ویزیت در تعداد مناسب به چاپ برسد. اما با استفاده از سیستم چاپ فوری می توانید بهترین کارت ویزیت را در مدل و رنگ بندی های خاص طراحی کنید در نظر داشته باشید که در چاپ کارت ویزیت به دلیل استفاده از ورق های سخت مقوا، عموماً دقت و ظرافت بسیار مهم است به این ترتیب بهترین گزینه برای شما انتخاب کارت ویزیت هایی است که در طرح و رنگ بندی های متنوعی چاپ می شوند. کارت های ویزیت می توانند شامل چندین مدل بندی باشند و انتخاب مدل مورد نظر طبق سلیقه مشتری خواهد بود.

چاپ آگهی ترحیم با دستگاه فوری دیجیتال

عموماً مرگ از اتفاق های نا به هنگام در زندگی افراد است به این ترتیب زمان زیادی برای چاپ آگهی ترحیم وجود نخواهد داشت و باید در سریعترین زمان ممکن اقدام به چاپ این گزینه کرد. متاسفانه دیده می شود که بعضی از چاپخانه ها در چاپ آگهی ترحیم یک سری گزینه های نوشتاری را رعایت نمی کنند و این مورد سبب می شود تا کیفیت محصول چاپ شده بسیار ضعیف باشد.

ما با دستگاه دیجیتال چاپ فوری بهترین آگهی ترحیم را در سایز و طرح دلخواه شما در سریعترین زمان ممکن ،گاه کمتر از یک ساعت به چاپ خواهیم رساند. در نظر داشته باشید که کیفیت بی نظیر چاپ فوری در مقایسه با دستگاه های چاپ قدیمی شما را شگفت زده می کند. در چاپ فوری آگهی ترحیم قطعاً می توانید از هر طرح و ایده ای کمک بگیرید و به این ترتیب محدودیتی برای شما فراهم نخواهد بود.

چاپ فوری در اصفهان

چاپ فوری در اصفهان

انتخاب چاپخانه مناسب از گزینه های حساس محسوب می شود و قطعاً باید یک سری مسائل در این بین به درستی رعایت شود. در اصفهان چاپخانه های مختلفی مشغول به فعالیت هستند و هر یک به نوعی دارای سیستم خاصی برای کار می باشند، اما در چاپخانه ما بهترین سیستم های چاپ فوری بسیار مجهز فراهم شده است تا عملیات چاپ را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

در نظر داشته باشید که چاپ فوری در اصفهان با نازل ترین قیمت همراه است. شما می توانید هر گونه سفارش چاپی را از طریق سیستم های اینترنتی نیز انجام دهید به این ترتیب با سفارش غیر حضوری از طرح های تخفیف بهرمند خواهید شدو نمونه هایی در این خصوص در سایت قرار داده شده است که می توانید پس از بازدید اقدام به سفارش کنید. اگر ایده مورد نظر شما در سایت موجود نیست، می توانید هر طرحی که در ذهن خود دارید را به سادگی به تیم های طراح ما منتقل کرده و در سریعترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. به طور کلی در بین نمونه چاپ های موجود می توانید از بهترین گزینه های پر مخاطب بهرمند شوید.

چاپ دیجیتال 

چاپ دیجیتال جز دسته چاپ های سریع و نسبتا گران می باشد. چاپ های دیجیتال عبارتند از : دستگاهای چاپ لارج فرمت (چاپ بنر)، دستگاهای چاپ ریسو (چاپ تراکت)، دستگاهای چاپ طولی و غیره.

چاپ بنر فوری در اصفهان

تفاوت های چاپ دیجیتال و چاپ افست در چیست؟ چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال خیلی به صرفه تر است و برای سفارش دهنده هم باصرفه است در یک صورت چاپ دیجیتال برای شما به صرفه هست زمانی است که شما وقت کافی برای چاپ افست نداشته باشید باید چاپ دیجیتال را انتخاب کنید.

چاپ افست به دلیل اینکه کار چاپی باید اول زینک و در شیت و بعد در نوبت چاپ، قرار بگیرد زمان بیشتری نسبت به چاپ دیجیتال می برد و تیراژ چاپ افست 1000 به بالا می باشد اما تیراژ چاپ دیجیتال از یک دونه می شود به بالا.

از چاپ دیجیتال در چه ضمینه های استفاده می شود؟ چاپ کارت ویزیت تعداد پایین، چاپ پوستر یک یا چند عدد، چاپ نقشه های معماری، چاپ بنر و...