چاپ و بسته بندی

در این مقاله می خواهیم به ارائه اطلاعاتی در مورد  چاپ و بسته بندی بپردازیم. بسته بندی در حال حاضر یکی از مهم ترین ارکان یک محصول می باشد و هدف از آن این است که از یک محصول از تولید تا مصرف نگه داری کند و همچنان عاملی در معرفی محصول و حتی بازاریابی محسوب می شود.

برای دیدین  بهترین چاپخانه ارزان در اصفهان به صفحه فوق بروید

امروزه بسته بندی نه تنها به عنوان یک شغل ساده محسوب نمی شود بلکه به عنوان علم و هنر شناخته می شود که ظرافت و دقت خاصی را می طلبد، بسته بندی ها مراحلی از جمله طراحی، ارزیابی و در نهایت تولید بسته را شامل می شود. در کنار تولید انواع بسته بندی در حال حاضر چاپ و طراحی بسته ها نیز جدی گرفته می شود.

چاپ و بسته بندی مهرگرافیک

انواع کارتن بسته بندی

همان طور که گفته شد به منظور بسته بندی کردن محصولات مختلف، انواع گوناگونی از بسته بندی ها وجود دارد که مهم ترین آن ها جعبه ها و کارتن ها می باشد در این مقاله بیشترین اطلاعاتی که ارائه می شود در مورد جعبه ها و کارتن هاست، شما می توانید سفارش انواع کارتن ها و جعبه ها را به منظور بسته بندی محصولات خود انجام دهید و همچنین طرح دلخواه شما بر روی آن ها چاپ خواهد شد، چاپ کارتن و جعبه تنوع بسیار زیادی را در بازار دارد که در درجه اول شما باید با توجه به نوع محصولی که می خواهید بسته بندی کنید آن را انتخاب کنید در ادامه به انواع کارتن ها خواهیم پرداخت.

برای اطلاع بیشتر از بسته بندی محصولات به صفحه فوق مراجعه فرمائید

انواع کارتن در چاپ و بسته بندی

کارتن مقوایی تک جداره

کارتن مقوایی تک جداره یکی از انواع کارتن ها است که توسط مجموعه ما در اندازه های استاندارد تولید می شود، مقوایی که برای ساخت این نوع کارتن استفاده می شود به صورت یک لایه موج دار می باشد در واقع لایه موج دار در بین دو ورقه مقوا قرار گرفته است. شما می توانید ساخت کارتن مقوایی تک جداره را در انواع رنگ ها سفارش دهید، در برابر ضرباتی که به این کارتن ها وارد می شوند مقاومت مناسبی را دارند اگر برای تولید مقوای تک جداره سایز خاصی را در نظر دارید می توانید سفارش تولید آن را در سایزهای مختلف بدهید. کارتن مقوایی تک جداره در کسب و کارهایی که نیاز زیادی به کارتن دارند مورد استفاده قرار می گیرد و از لحاظ هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه است.

کارتن سه لایه در چاپ و بسته بندی

کارتن مقوایی دو جداره

کارتن مقوایی دو جداره نیز یکی از انواع کارتن هاست که از آن استفاده فروانی می شود و ما نیز آن را در سایزهای استاندارد تولید می کنیم، این نوع کارتن از دو لایه موج دار تشکیل شده است و با دو ورقه مقوایی صاف از بالا و پایین احاطه شده است و در بین دو لایه موج دار نیز یک ورقه مقوایی صاف موجود است از این نوع کارتن به طور معمول برای حمل و بسته بندی محصولات سنگین استفاده می شود چرا که مقاومت بسیار بالایی را دارد. اگر کالا یا محصولات شما قرار است که حمل و ارسال شوند استفاده از این کارتن توصیه می شود، شما با توجه به نیازتان می توانید اندازه مورد نظر کارتن مقوایی دوجداره را سفارش دهید.

 کارتن پنج لایه در بسته بندی

کارتن های محکم ویژه صادرات

اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که محصولاتی را برای صادارت دارید می توانید از کارتن های مخصوص صادرات استفاده کنید، مجموعه ما کارتن های محکم که مخصوص صادرات هستند را در سایزهای مختلف تولید می کند، این کارتن ها که در سایز بزرگ هستند توانایی حمل بار در وزن های سنگین را دارند که موجب می شود شما در هزینه های خود صرفه جویی کنید و به جای استفاده از چندین عدد کارتن کوچک از تعداد محدودی کارتن بزرگ استفاده کنید، تولید اولیه این کارتن ها به صورت خام انجام می گیرید و در صورت تمایل می توانید در خواست چاپ مشخصات برند و شرکت خود را بر روی آن بدهید.

چهار پیشنهاد برای شما در انتخاب رنگ بسته بندی برای جذب مشتری

کارتن مخصوص صادرات

کارتن های ویژه بسته بندی سررسید

یکی از طراحی های ویژه ما برای بسته بندی سررسید است، این نوع از کارتن ها نیز در سایزهای مختلفی تولید می شوند و یکی از روش های آسان و مناسب برای حمل انواع سررسید و تقویم می باشد، با استفاده از این کارتن ها می توانید تعداد بالایی از سررسید را در کارتن ها دسته بندی کنید، استفاده از این نوع بسته بندی موجب خواهد شد که سررسید و تقویم شما سالم بماند، جنس کارتن ساخته شده مخصوص کتاب مانند مقوای تک جداره است.

طراحی انواع کارتن سررسید

کارتن های ویژه بسته بندی نان و شیرینی

این نوع از کارتن ها در برش های ویژه ای هستند که متناسب برای بسته بندی نان و شیرینی هستند این کارتن ها در چهار سایز گوناگون وجود دارند و ساخت آن ها از مقوای موج دار تک جداره می باشد، کارتن های ویژه بسته بندی نان و شیرینی به صورت حجم بالا به وسیله قنادان و همچنین شیرینی پزان مورد استفاده قرار می گیرد این جعبه ها همچنان که سبک هستند از استحکام خوبی در نگهداری نان و شیرینی برخوردار هستند و از این بابت هیچ دغدغه ای نداشته باشید. شما می توانید با توجه به نیاز خود این کارتن ها را در سایزها و طرح ها و چاپ های اختصاصی سفارش دهید.

کارتن های ویژه بسته بندی کاغذ

اگر کار شما تولید کاغذ است لازم نیست نگران بسته بندی آن ها باشید مجموعه ما کارتن های ویژه برای بسته بندی انواع کاغذ پرینتی نیز دارد که کاغذهای شما را در شرایط بسیار مطلوبی نگه داری خواهد کرد، این کارتن ها از استحکام خوبی برخوردار هستند و اتصال درب و چهارچوب با استفاده از چسب انجام می گیرد، که شما می توانید انواع مختلف کاغذها را در سایزهای مختلف سفارش دهید.

تولید کارتن تقویم و سررسید

تولید و ساخت انوع جعبه

جعبه و کارتن که برای بسته بندی استفاده می شود هر چند شباهت هایی را باهم دارند ولی تفاوت هایی را نیز باهم دارند که آن ها را از هم متمایز می کند ما علاوه بر تولید کارتن، انواع جعبه ها را نیز تولید می کنیم که می توانید از آن ها به عنوان بسته برای محصولات خود استفاده کنید امروزه استفاده از جعبه هایی مناسب با ظاهری جذاب در امر برندینگ سازی و بازاریابی اهمیت فراوانی را دارد. جعبه ها را بر اساس جنس، شکل طراحی و کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می کنند که از لحاظ کاربرد می توانیم به جعبه های فست فود جعبه پیتزا و جعبه سیب زمینی خشکبار و... اشاره کنیم.

-تولید جعبه فست فود

یکی از مهم ترین تولیدات ما در زمینه جعبه، جعبه فست فود است جعبه های فست فود از مقوا ساخته می شوند و برش های خاصی را دارند، شما با توجه به نیاز خود می توانید جعبه های فست فود را در انواع طرح ها و چاپ ها سفارش دهید.

-ساخت جعبه خشکبار

تولید جعبه خشکبار اهمیت بسیار فراوانی را به عنوان بسته محصولات خشکبار دارد، ما جعبه خشکبار را در بهترین کیفیت و با اختصاصی سازی طبق برند و شرکت شما درست می کنیم که تاثیر فروانی در بازاریابی شما خواهد داشت.

تولید جعبه فست فود

تولید انواع کارتون با روکش سلفون و چاپ بر روی جعبه

برخی از جعبه های بسته بندی مانند جعبه ها و کارتن های خشکبار یا محصولات حساس نیازمند این هستند که با انواع روکش مثل سلفون پوشانده شوند تا از ساییده شدن، پوسیدگی و... محافظت شوند، شما در سفارش خود می توانید درخواست روکش سلفون برای جعبه ها و کارتن های خود بکنید.

همچنین شما می توانید سفارش دهید تا لوگو، توضیحات، شعار و... کسب و کار شما به صورت اختصاصی با انواع چاپ از جمله افست و سیلک بر روی کارتن ها و جعبه ها درج شود، که چاپ و طراحی نقش بسزایی را در جذب مشتری و بازاریابی دارد.