طراحي وب سايت

 مجموعه مهرگرافیک درسال 1395 با همکاری برنامه نویسان کارکشته و زبان های برنامه نویسی پیشرفته بروز دنیا اقدام به طراحی وب سایت های خصوصی، وب سایت فروشگاهی، وب سایت خبری، شرکتی و...به صورت حرفه ای نمود است. سایت ساز مهرگرافیک برای راحتی شما عزیزان قبل از پرداخت هزینه وب سایت به مدت 14روز به صورت رایگان میتوانید سایت خود را طراحی کنید و با آن کار کنید اگر خوشتان آمد مبلغ وب سایت خودتان را بپردازید و همچنین تعداد 18 عدد قالب برای شما به صورت رایگان طراحی شده است که شما میتوانید آن ها را روی دامنه تست کنید و نسبت به شغل و سلیقه خودتان یکی از قالب ها را انتخاب کنید.

با رشد ارتباط فضای مجازی و دنیای واقعی، نیاز به داشتن وبسایت برای مدیران کسب و کار به شدت احساس می شود. یقینا برای فروشندگان کالا نیز طراحی فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات اهمیت زیادی دارد. این نیاز آنچنان گسترده شده که حدود 40 درصد کسب و کارهای جهان دارای وب سایت یا شبکه ای برای فروش محصولات به صورت اینترنتی هستند. 

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی؟

اگر در کوچه و بازار گشتی بزنید و کسب و کارهای سنتی را مشاهده کنید، خواهید دید که در عین قدمت زیاد، سرمایه و استراتژی کافی و مناسبی برای رشد کسب و کارشان ندارند. درواقع این خاصیت کسب و کارهای سنتی است که یک روند کلی و مستقیم را پیش بگیرند و درآمد مشخص و غیرقابل تغییری داشته باشند.

اما کسب و کارهای هوشمند که به دنبال طراحی فروشگاه اینترنتی برای محصولات خود هستند، از این موضوع آگاه اند. درواقع فروشگاه اینترنتی به شما کمک میکند تا چندین برابر مقدار سنتی خود بفروشید و در هزینه ها صرفه جویی کنید. با طراحی فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود، مقدار بسیار زیادی از وقت روزانه خود را ذخیره میکنید و انجام کارها را به کامپیوترتان می سپارید.

طراحی فروشگاه اینترنتی به شما این امکان را می دهد تا مغازه ای ایجاد کنید که در بدترین حالت، روزانه چند ده هزار بازدید کننده داشته باشد. با طراحی فروشگاه اینترنتی، میزان اعتماد ها به کسب و کارتان افزایش می یابد و مشتری هایی وفادار کسب خواهید کرد. دلایل ذکر شده، تنها بخشی از مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی هستند.

تغییر دیدگاه درباره طراحی فروشگاه اینترنتی

اگر دیدگاه سنتی را در اداره کسب و کار خود در پیش گرفته اید، توصیه می کنم این دیدگاه را تغییر دهید. دیدگاهی که مانع پیشرفت شماست و باعث عقب ماندگی کسب و کارتان می شود. اگر این دیدگاه را فراموش کنید، انجام دادن ایده ها و کارها برایتان آسان می شود و شما به یک میلیونر تبدیل می شوید. این دیدگاه چیزی نیست جز: نا کارآمد بودن اینترنت و طراحی فروشگاه اینترنتی. باید این را باور کنید که طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مناسب ترین بسترهای ارائه کالا یا خدمت به مشتری است.

روند فروش کالا چگونه انجام می پذیرد؟

بر خلاف تصور عموم، مالکیت یک وبسایت نیاز به دانش خیلی پیچیده ای ندارد و هر کسی می توانید با آموزش های آسان و در طی مدت زمان کمی، یک وبسایت را مدیریت کند. فروش کالا نیز در فروشگاه اینترنتی کاری بسیار راحت است و به تخصص خاصی نیاز نیست. اما توجه کنید: اگر می خواهید به معنای واقعی کالای خود را بفروشید و چند ده برابر مقدار عادی کسب درآمد کنید، شگرد ها و تخصص های بسیار زیادی نیاز دارید.

از انواع روش های بازاریابی گرفته تا روشهای بهینه سازی برای موتورهای جستجو. انجام این کارها برای افراد عادی ممکن نیست و حتما باید افرادی متخصص و دانا این کارها را انجام دهند.

یک مثال زیبا درباره طراحی فروشگاه اینترنتی

اگر اینترنت را "کویر" در نظر بگیرید، فروشگاه اینترنتی شیک و زیبای شما، "مغازه ای زیبا در کویر" است. اما اگر طراحی فروشگاه اینترنتی شما علاوه بر زیبایی، اصول و شگردهای تخصصی را دارا باشد، اینترنت معنای جدیدی پیدا می کند. در این حالت، شما "مغازه ای زیبا در شلوغ ترین محل شهر" دارید. مغازه ای که همه مراجعه کنندگان با شوق خرید به آن مراجعه می کنند و درآمد بسیار زیادی دارد.

با توجه به مثال بالا، طراحی فروشگاه اینترنتی کاری آسان است اما اگر هدفتان فروش خیلی زیاد و سود کلان باشد، طراحی فروشگاه اینترنتی بسیار سخت می شود. در اینجاست که وجود افراد متخصص طراحی سایت به شما کمک می کند تا وبسایتی کامل داشته باشید.

از طراحی فروشگاه اینترنتی تا طراحی وبسایت های شرکتی

همانطور که می دانید، اینترنت بسیار گسترده است و تقریبا از تمام انواع شغل را در خود جای داده است. در طراحی سایت هم این موضوع صدق می کند. شما می توانید طراحی سایت تبلیغاتی، طراحی سایت شرکتی، طراحی وبسایت پزشکی و... را متناسب با نوع کسب و کارتان انجام دهید.

در اینترنت این امکان را دارید تا هر چیزی که طبق قوانین کشور باشد را به فروش بگذارید. امروز فروشگاه های اینترنتی بسیاری وجود دارد که از همه نوع کالا رونمایی می کنند و آنها را به فروش می رسانند.

ریسک پذیری طراحی فروشگاه اینترنتی

بر خلاف کسب و کارهای سنتی، فروشگاه های اینترنتی اصلا ریسک ندارند. شما می توانید با کمترین هزینه ممکن یک مغازه اینترنتی داشته باشید و شک نکنید: اگر وبسایت شما اصولی طراحی شده باشد، شاید هزاران برابر مبلغ سایت را سود کنید و از درآمد بالای خود بُهت زده شوید.

بگذارید درآمد برخی از فروشگاه های اینترنتی معروف را مثال بزنم: بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان "آمازون" در هر ثانیه درآمده بالغ بر 7000 دلار دارد. یعنی این وبسایت، در هر ثانیه ای که از عمر ما میگذرد، حدود 30 میلیون تومان سود خالص دارد. یا فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در هر روز، حدود 700 میلیون تومان سود خالص دارد. با توجه به درآمد های ذکر شده باید بدانید: حتی اگر بهترین، بزرگترین و شیک ترین مغازه در بهترین نقطه شهر هم داشته باشید، نمی توانید به این مقدار درآمد برسید.

طراحی وبسایت نیازمندی

یکی از برترین ایده ها جهت راه اندازی وبسایت، طراحی وبسایت نیازمندی است. مشابه این گونه از وبسایت ها در اینترنت زیاد است و از مهمترین آنها می توان به وبسایت بزرگ ebay اشاره کرد. این وبسایت با ایده خوب و اجرای عالی که دارد، یکی از 20 شرکت بزرگ اینترنتی جهان است.

وبسایت نیازمندی نیز مانند فروشگاه اینترنتی، نیازمند رعایت اصول و قواعد بسیار زیادی است تا راه موفقیت را به آسانی طی کند. در صورتی که طراحی وبسایت نیازمندی را به متخصصان بسپارید، یقینا نصف راه میلیونر شدن را طی کرده اید و نصف دیگر راه، کیفیت ارائه خدمات به مشتریان است. ایده وبسایت نیازمندی آنقدر گسترده است که امروز تعداد زیادی از کسب و کارها از دل این ایده نشات گرفته اند. برای مثال وبسایت های دیوار و شیپور به نوعی موضوع نیازمندی دارند یا وبسایت های کرایه تاکسی یا فروش منزل، فروش ماشین، وبسایت های استخدامی یا ... از این موضوع تبعیت می کنند.

طراحی وبسایت شرکتی

یکی از محبوبتین ایده ها برای صاحبان شرکت ها، طراحی وبسایت شرکتی است. طراحی این نوع وبسایت نیز مانند طراحی فروشگاه اینترنتی، به تخصص و مهارت خاصی نیاز دارد. صاحبان شرکت ها معمولا برای معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان، از این نوع وبسایت ها استفاده می کنند.

پس اگر صاحب شرکتی هستید و قصد افزایش چشمگیر فروش و برند سازی را دارید، علاوه بر طراحی فروشگاه اینترنتی، به فکر یک وبسایت شرکتی باشید. شک نکنید بسیاری از مشتریان شما، با دیدن لینک وبسایت شرکتتان، مشتری پرو پا قرص شما می شوند.

طراحی وبسایت تبلیغاتی

برخلاف عبارت طراحی فروشگاه اینترنتی، عبارت بالا کمی گنگ است. وبسایت های تبلیغاتی به دسته ای از وبسایت ها گفته می شود که با ارائه تبلیغات شرکت ها و کسب و کارهای دیگر، پول های هنگفتی به جیب می زنند. برای مثال، شرکت صبا ویژن، تبلیغات خود را در وبسایت بزرگ آپارت به نمایش می گذارد و در ازای ارائه آن به کاربران، پول زیادی به جیب می زند.

درواقع اگر اصول کافی و مناسبی برای طراحی وبسایت تبلیغاتی خود انتخاب کنید، یک وبسایت پربازدید خواهید داشت که این موضوع سبب رشد کسب و کار و جذب شدن نظر شرکت های دیگر می شود. اینجاست که شرکت های رده بالا برای نمایش تبلیغاتشان به شما پیشنهاد می دهند و شما بدون انجام کار خاصی میلیونر می شوید.

تمامی مثالهای ذکر شده بخش کوچکی از انواع سایت در اینترنت بود که توسط افراد متخصص ایجاد شده و درآمد خوبی کسب کرده اند. البته از آنجایی که امنیت 100% نیست، در صورت عدم رعایت ایمنی در وبسایت ممکن است هک شوید و تمامی تلاشتان نابود شود. برای حل این مشکل ضروری است تا طراحی فروشگاه اینترنتی یا ... خود را به متخصصان مجرب مهرگرافیک بسپارید تا بهترین وبسایت را تقدیمتان کنند.

تخصص های مورد نیاز برای طراحی فروشگاه اینترنتی عالی

  • تسلط به سئو و بهینه سازی
  • آشنایی با زبان های برنامه نویسی تحب وب : php و..
  • آشنایی متوسط به بالا با اصول گرافیک
  • آموختن علوم روانشناسی رنگ ها، تجربه کاربری UX و..
  • توانایی طراحی قالب برای انواع سیستم های مدیریت محتوا
  • توانایی کانفیگ امنیتی وبسایت
  • آشنایی با زبانهای برنامه نویسی تحت سرور: My SQL و...
  • تسلط به زبانهای محتوایی و آجاکس مانند: html و CSS و...
  • و چندین تخصص دیگر

طبق توصیه بزرگان طراحی فروشگاه اینترنتی، اگر تنها یکی از مهارتهای ذکر شده در بالا را نداشته باشید، باید طراحی فروشگاه اینترنتی یا ... خود را به افراد متخصص و کاربلد بسپارید. تیم ما با دارا بودن افراد مجرب و متخصص در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی، یک گزینه مناسب برای انجام کارهای اینترنتی شماست.

راه های ارتباطی:

 
 طراحی وب سایت در اصفهان