تقویم رومیزی سال 99

تقویم رومیزی سال 99

مجتمع چاپ و تبلیغات مهرگرافیک تولیدکننده انواع هدایای تبلیغاتی ازجمله : تقویم رومیزی، تقویم دیواری، سررسید چرم و... با افتخار اعلام می‌کند از همین لحظه پذیرای سفارش تقویم رومیزی 99 شما عزیزان هست.با توجه به نزدیک بودن به سال جدید 99 گروه ما از هم‌اکنون خود را آماده دریافت سفارش های تبلیغاتی کرده است. هرساله از اواسط دی‌ماه تا اواخر اردیبهشت سال جدید، کسب‌وکارهای زیادی برای سفارش هدایای تبلیغاتی به سایت و دفتر مهرگرافیک مراجعه می‌کنند. اما همیشه بیشترین سفارشات مربوط به سفارش انواع تقویم است. بیشترین سفارش نیز در بین سفارشات تقویم مربوط به تقویم دیواری است اما پیشنهاد ما به شما برای سال 99 تقویم رومیزی 99 است نه تقویم دیواری.

تقویم رومیزی  چوبی یادداشت دار 99

تقویم رومیزی چوبی 99

تقویم رومیزی چوبی تک پایه 99

 چاپ تقويم روميزی ارزان

تقویم های رومیزی به دو صورت چاپ می شود و به مشتری ارائه می شود 1.تقویم رومیزی عمومی 2.تقویم رومیزی اختصاصی حالا همین رومیزی ها در سایز ها و طرح های مختلفی چاپ و صحافی می شود. تقویم رومیزی هم مثل سررسید که یکروزه، دوروزه و هفته شمار دارد هفت برگ، دوازده برگ، 13 برگ و 14برگ دارد که هرکام از این تقویم های رومیزی بر اساس خدمات که بروی آن انجام می شود قیمت گذاری می شود.

 تقویم رومیزی سه بعدی 99

تقویم رومیزی چوبی ارزان99

تقویم رومیزی چوبی با جای خودکار

چرا تقویم رومیزی 99

همان‌طور که در بالا نیز گفته شد بیشترین سفارش در بین سفارش تقویم های تبلیغاتی مربوط به تقویم دیواری است.به‌طوری‌که نسبت سفارش دهندگان تقویم رومیزی 99 نسبت به تقویم دیواری 99 چیزی در حدود یک به دوازده بود.این یعنی سال گذشته دوازده برابر تقویم های رومیزی، تقویم دیواری در کشور تولید شد.شاید این آمار شما را به این فکر بیندازد که :چون سفارش تقویم دیواری مشتری بالایی دارد پس بازدهی مناسبی نیز دارد.اما در جواب شما باید بگوییم اصلاً این‌طور نیست.

 تقویم رومیزی مذهبی 99

تقویم رومیزی گل99

تقویم رومیزی دیدنی های جهان 99

سفارش تقویم دیواری،تحلیل یا تقلید

متأسفانه علم فروش و بازاریابی در کشور ایران هنوز به‌صورت پیشرفته جایگاه خود را در کسب‌وکارها پیدا نکرده و اغلب صاحبان کسب‌وکار به‌جای تحلیل، تقلید می‌کنند.یعنی اگر از فلان شبکه تلویزیونی و یا فلان کاسب در بازار شنیدند که سفارش تقویم دیواری در سال گذشته برای کسب‌وکارشان رونق به بار آورده است بدون در نظر گرفتن شرایط کسب‌وکار خود،شرایط بازار و حتی مشتریان هدف خود،بی‌درنگ به یک کارگاه چاپ مراجعه کرده و برای سال جدید خود سفارش تقویم تبلیغاتی می‌دهند.

 تقویم رومیزی 12 برگ ارزان

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی باستانی 99

 انواع تقویم رومیزی 99

تقویم های رومیزی به دو صورت چاپ و به مشتری ارائه می‌شود:
تقویم رومیزی عمومی
تقویم رومیزی اختصاصی
رومیزی‌ها در سایزها و طرح‌های مختلفی چاپ و صحافی می‌شود. تقویم رومیزی هم مثل سررسید که یک‌ روزه، دوروزه و هفته شمار دارد هفت برگ، دوازده برگ، 13 برگ و 14برگ دارد که هرکدام از این تقویم های رومیزی بر اساس خدماتی که بروی آن انجام می‌شود قیمت‌گذاری می‌شود.

خدمات تقویم رومیزی شامل چند چیز می‌شود 1.برش مدل‌دار 2. یووی  برجسته 3. سلفون مات یا براق 4. ترتیب 5. طراحی اختصاصی 6. چاپ طلاکوب یا نقره‌کوب

خرید تقویم رومیزی در اصفهان

تقویم رومیزی چوبی اصفهان

تقویم  رومیزی با جای یادداشت

 

طراحی عمومی تقویم رومیزی که امسال مجموعه مهرگرافیک چاپ و صحافی کرده است عبارت است از: تقویم رومیزی گل، تقویم رومیزی طرح مذهبی، تقویم رومیزی دیدنی‌ها ایران و جهان، تقویم رومیزی طبیعت چهارفصل، رومیزی ایران قدیم، تقویم رومیزی پانوراما، تقویم رومیزی ماشین، تقویم هخامنش .
تقویم های رومیزی نام‌برده دارای 7 برگ، 12برگ، 13برگ و 14برگ می‌باشند.هرکدام از این طرح ها دارای 2 یا سه نمونه طرح می‌باشند.

 تقویم رومیزی دیدینی های ایران 99تقویم رومیزی دستیار منشی 99

تقویم رومیزی طبیعت 99

تقویم رومیزی 99،برگ برنده سال جدید

اگر به اطراف خود نگاه کنید،می‌بینید که پررونق ترین کسب‌وکارها،فروشگاه‌ها، سایت‌ها و...همان هایی بوده‌اند که با بقیه تفاوت داشته‌اند.اینکه سفارش تقویم دیواری در سال گذشته برای فروشگاه دیواربه‌دیوار شما یا حتی خود شما بازدهی خوبی داشته دلیل نمی‌شود در سال جدید 99 نیز با تکرار این کار همان بازدهی را دریافت کنید.امسال با شرایط کسادی بازار بهتر است به‌جای اینکه ضرر کنیم بعد به فکر جبران بیفتیم،از همین حالا به فکر سود بیشتر از قبل باشیم.

تقویم رومیزی طرح گل 99تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی فانتزی99

آغاز سال جدید با تقویم رومیزی 99

احتمالاً شما هم بارها در طاقچه یک مغازه یا انبار یک خانه و حتی سطل زباله اول یک محله تعداد زیادی از تقویم های مختلف که اغلب از نوع دیواری هستند را دیده اید.با توجه به آماری که در اول مقاله داده شد، می‌توان این‌طور برداشت کرد که از هر 10 کسب‌وکاری که به چاپ تقویم دیواری روی آورده‌اند بین 3 تا پنج تای آن‌ها این شانس را دارند که تقویم آن‌ها به مدت یکسال روی دیوار یک منزل باقی بماند. یا شاید بهتر باشد این‌طور بگوییم که اگر شما هزار تقویم تبلیغاتی را به چاپ برسانید با در نظر گرفتن وجود تعداد تقویم زیاد از طرف رقبا در این برهه زمانی، احتمالاً بین 200 تا 500 عدد آن‌ها ممکن است در دیوار خانه ها جا خوش کند. اما قضیه برای تقویم رومیزی فرق می‌کند. تقویم رومیزی از آن هدایای تبلیغاتی با ارزش است که به ندرت کسی حاضر می شود دست رد به سینه آن زده یا آن را دور بیاندازد. مخصوصاً محصول سال جدید ما یعنی تقویم رومیزی 99 مهرگرافیک. شاید در نگاه اول هزینه چاپ تقویم دیواری در سال 98 در برابر تقویم رومیزی99 ارزان و کمتر باشد اما باید در نظر داشته باشید که هدف اصلی در بحث تبلیغات، افزایش سود و بهره‌ وری کسب‌ و کار است. با توجه به اینکه ماندگاری تقویم رومیزی بسیار بیشتر از تقویم های دیواری است در انتها می‌توان به‌روشنی این موضوع را فهمید که در سال جدید سودآوری تقویم رومیزی 99 بسیار بیشتر از چاپ تقویم دیواری 99 است.

 تقویم رومیزی چوبی دو پایه 99تقویم رومیزی موسیقی 99تقویم رومیزی ایرانگردی 99

توصیه هایی برای چاپ تقویم  99

امسال با توجه به رکود بازار ایران و همین‌طور گران شدن ارز، باید بتوانید بهترین بازدهی را از هزینه‌ای که بابت سفارش تقویم رومیزی 99 می‌پردازید داشته باشید.یعنی اگر شما قرار X تومان هزینه برای چاپ تقویم بپردازید در مقابل در کوتاه‌مدت و درازمدت حداقل بازدهی آن X  ضربدر 10 باشد.در نظر داشته باشید در اغلب کسب‌وکارها تمامی هزینه‌ای که بابت تبلیغات پرداخت میشود را نهایتاً می‌توان از یک یا دو مشتری ثابت برگرداند.

تقویم رومیزی جدید 99

تقویم رومیزی دیدنی های ایران 99

تقویم رومیزی جهانگردی 99

 

توصیه اول برای چاپ تقویم رومیزی 99

بهتر است در پخش تقویم های خود کمی وسواس به خرج دهید و ارزش هدیه خود را در ذهن مخاطب بالا ببرید.همیشه ارزش محصول را صاحب محصول مشخص می‌کند نه دریافت‌کننده آن. مطمءنا اگر شما تقویم های خود را در کنار مغازه خود به هر رهگذری بدهید، از ارزش واقعی آن کاسته‌اید.وقتی شخص دریافت‌کننده می‌بیند که پس از خودش افراد دیگری نیز از شما به رایگان تقویم دریافت می‌کنند،این ذهنیت به او القا میشود که این هدیه صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و از ارزش کمی برخوردار است. اما اگر همین هدیه را فقط به افراد یا مشتریان خاص و با آداب و احترام هدیه کنید در اصل برای محصول خود ارزش سازی کرده‌اید و به شخص مقابل القا می‌کنید که برای شما فردی محترم و ارزشمند است که هدیه‌ای گران‌بها به او داده‌اید و این‌گونه یک حس اعتماد و علاقه به شما و کسب‌وکار و برند شما در ذهن اطرافیان ایجاد می شود.

 

تقویم رومیزی جهانگردی

تقویم رومیزی ایران کهن 99

تقویم رومیزی چوبی دو پایه 99

توصیه دوم برای چاپ تقویم رومیزی 99

سعی کنید همیشه در ذهن خود بین مشتریان خود تفاوت قائل شوید و آن‌ها را از هم تفکیک کنید.شما باید مراقب دودسته از مشتریان خود باشید،مشتریان تازه‌کار و مشتریان دائم.
می‌توانید با هدیه تقویم رومیزی ارزشمند خود به مشتریان تازه‌کار سعی در ثابت کردن ارزش این مشتری‌ها کنید.اما بهتر است برای مشتریان ثابت خود هدیه‌ای بهتر در نظر بگیرید تا وجه تمایز آن‌ها را به خودشان ثابت کنید.به‌طور مثال می‌توانید در یک ساک دستی شکیل علاوه بر تقویم رومیزی 99،یک خودکار تبلیغاتی و یک تی‌شرت نیز به آن‌ها هدیه کنید.به‌هیچ‌عنوان به این موضوع فکر نکنید که مشتریان ثابت قرار نیست شمارا ترک کنند.بلکه آن‌ها نیاز به مراقبت دارند تا برای کسب‌وکار شما همیشگی شوند.

تقویم رومیزی طبیعت 99

سفارش تقویم رومیزی چوبی 1399

 

چگونه تقویم رومیزی سفارش دهیم

مجتمع مهرگرافیک با توجه به سابقه طولانی خود در صنعت چاپ و تبلیغات و برخوردار بودن از جدیدترین دستگاه های چاپ، هرساله از اواسط دی‌ماه تا اواخر اردیبهشت سال آینده به کار چاپ و تبلیغات مشتریان عزیز مشغول است و تعداد بسیار بالایی از سفارش شما عزیزان را پذیرا است.در همین راستا در انتهای این مقاله برای شما توضیحات و لینک‌هایی را آورده‌ایم تا به‌صورت راحت‌تر بتوانید نمونه کارهای مجتمع مهرگرافیک را مشاهده و در صورت نیاز با قیمت های رقابتی سفارش دهید و با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان آن را در هرجای کشور عزیزمان دریافت کنید.

تقویم رومیزی هخامنشی 99تقویم رومیزی نقاشیتقویم رومیزی ماشین 2020

طراحی تقویم رومیزی

طرحای عمومی تقویم رومیزی که امسال مجتمع چاپ تبلیغات مهر گرافیک چاپ و صحافی کرده است اعبارت است از: تقویم رومیزی گل، تقویم رومیزی طرح مذهبی، تقویم رومیزی دیدنی ها ایران و جهان، تقویم رومیزی طبیعت چهارفصل، رومیزی ایران قدیم، تقویم رومیزی سه بعدی ، تقویم رومیزی ماشین، تقویم هخامنش و تقویم طرح فانتزی

 

برای دیدن نمونه های بیشتر تقویم و سررسید به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید.


در صورت درخواست سفارش می‌توانید سفارش خود را از صفحه سفارش آنلاین سفارش دهید و یا با شماره‌های تماس حاصل کنید.


همچنین برای ایراد هرگونه سؤال یا... می‌توانید با پشتیبان آنلاین ما ارتباط برقرار کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

فردین توکلی 02 تیر 1398 - 15:28

رو چه تعدادی چاپ میکنید لطفا اینم مشخص بفرماید

محمدرضا نصر 06 اسفند 1397 - 01:02

باعرض سلام خسته نباشی
نصر هستم از فروشگاه لازم آرایشی روشا
تقويم رومیزی 98 چه تعدادی چاپ میزنید
قيمت تقویم رومیزی میخواستم

شرکت مرغ داران. اسپادان 19 دی 1397 - 04:12

با عرض سلام. وخسته. نباشید
قیمت تقویم رومیزی. 98 میخواستم لطف کنید بفرستین. واسممون

حسین احمد عامری 15 آذر 1397 - 17:53

سلام
تقویم رومیزی 98 آماده شده؟ قیمت تقویم رومیزی 98لطف میکنید ممنون

النا کریمی 13 آذر 1397 - 00:54

سلام
تقویم رومیزی 98 میخواستم تعداد 1000عدد
موجود دارید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.