استند نمایشگاهی

استند نمایشگاهی

امروزه استفاده از ابزارهای به روز و پیشرفته یکی از بهترین فرصت ها برای ارائه برند و محصولات یک شرکت می باشد. استند تبلیغاتی نمایشگاهی به ایجاد شرایط جذاب غرفه کمک می کند و متناسب با شرایط محصولات گوناگون طراحی می شود. استند تبلیغاتی نمایشگاهی دارای گونه های مختلفی می باشد که هر یک با توجه به فضا و شرایط محصول می تواند در غرفه قرار داده شود. استفاده از ایده های خلاقانه به جذابیت هر چه بیشتر تبلیغات کمک می کند. در این مقاله نکاتی راجع به استند تبلیغاتی نمایشگاهی بیان می کنیم.

دکوراسیون نمایشگاهی با استفاده از استند تبلیغاتی

طراحی دکوراسیون نمایشگاهی از جمله موارد مهم در جلب توجه بازدیدکنندگان به محصولات شرکت می باشد. انتخاب وسایل متناسب با فضا مهم ترین قسمت طراحی و دکوراسیون غرفه است. یکی از اصلی ترین وسایل و تجهیزات استفاده از استند تبلیغاتی می باشد. شما با استفاده از تجهیزات مختلف و ایجاد رنگ بندی و نورپردازی مختلف محیط غرفه را جذاب می کنید. به عنوان مثال قرار دادن نمونه های برتر در جلوی غرفه از جمله موارد تاثیر گذار در طراحی می باشد. قرار دادن مبل یا صندلی های راحتی در غرفه می تواند برای استراحت و گفتگوهای تجاری مناسب باشد.

وجود حوض کوچک به همراه آب نما به زیبایی غرفه کمک زیادی می کند همچنین قرار دادن باغچه های کوچک و مینیاتوری نیز به ایجاد فضای شاد و جذاب کمک می کند. طراحی محیط بیرونی غرفه نیز باید حس و حال خاصی مرتبط با محصولات را به بازدید کنندگان ارائه دهد. ارائه دکور های مدرن و به روز با توجه به شرایط کالا به جلب توجه بازدید کنندگان نقش دارد.

میز نمایشگاهی

استند تبلیغاتی نمایشگاهی

 یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در نمایشگاه ها استند تبلیغاتی می باشد. این وسایل و تجهیزات از یک یا چند پایه فلزی و یک پوستر یا پارچه تشکیل شده اند که بر روی آن خصوصیات محصولات و توضیحاتی راجع به برند درج شده است. استند تبلیغاتی نمایشگاهی نیاز به فضای بزرگی ندارد و با توجه به راحتی در جمع کردن آن شما می توانید آن ها را در هر قسمت از غرفه خود قرار دهید. استند تبلیغاتی نمایشگاهی را می توانید به راحتی حمل کنید و در نقاط مختلف جاسازی کنید. در طراحی پوستر این تبلیغات دقت کنید زیرا تمام محتوا و توجه مشتری به طراحی و جملات به کار رفته در پوستر شما می باشد. استفاده از روش های به روز برای ارائه پوستر های مناسب به جذابیت استند تبلیغاتی کمک زیادی می کند. این تجهیزات حتی در صورت داشتن فضایی محدود و کوچک بهترین گزینه برای تبلیغ محصولات می باشند.

استند نمایشگاهی رول آپ

انواع مختلف استند تبلیغاتی 

استند تبلیغاتی نمایشگاهی دارای گونه های مختلفی می باشد. در واقع سبک های استند تبلیغاتی نمایشگاهی مواردی عمومی هستند که با توجه به سلیقه شما در جزییات تغییرات ایجاد می شود. شما با توجه به انتخاب سبک مورد نظر باید اولویت های طراحیتان را مشخص کنید. اولویت های هر فرد متناسب با سلیقه او می تواند راحتی، ظرافت، زیبایی یا نظم باشد.

استند تبلیغاتی نمایشگاهی با توجه به شرایط روز می تواند به صورت های مختلفی طراحی شوند. انواع استند تبلیغاتی عبارتند از استند پارچه ای، استند پاپ آپ، استند رول آپ، استند پوستر، استند کانتر، استند پرچمی، استند لایت باکس، استند ستون نمایشگاهی و استند متحرک نمایشگاهی می باشند. در موارد اشاره شده در واقع شرایط چاپ پوستر و شکل فیزیکی استند متفاوت می باشد.

استند تبلیغاتی

استند تبلیغاتی نمایشگاهی به صورت رول آپ

یکی از روش های اصلی طراحی استند تبلیغاتی، طراحی به صورت رول آپ می باشد. این استند های تبلیغاتی با توجه به قرار گیری در فضاهای کوچک دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشند. در واقع خصوصیت اصلی استند رول آپ و پاپ این است که به راحتی باز شده و به راحتی نیز جمع می شوند. طراحی این استندها به صورتی است که دور یک میله جمع شده و در صورت نیاز می توانید آن را باز کنید و در فضای کوچکی در غرفه قرار دهید. استندهای رول آپ نیز دارای تنوع زیادی در طراحی می باشند. از انواع استندهای رول آپ می توان به استند ساده یک طرفه، استند ساده دو طرفه، استند پایه پهن، استند گردان و متحرک، استند ایکس شکل و استند ال شکل اشاره کرد.

استند نمایشگاهی رول آپ

مزایای استفاده از استندهای تبلیغاتی نمایشگاهی

 استند های تبلیغاتی همان طور که گفته شد دارای مزایای بی شماری می باشند. قرار گرفتن در فضای کوچک و ارائه خصوصیت های مختلف محصولات در قسمت کوچکی از پوستر و پارچه از جمله این موارد می باشد. از دیگر مزایای اصلی استند تبلیغاتی می توان به قابلیت استفاده از هر دو طرف آن ها، تنوع در طراحی، تغییرات گاهی می تواند فقط در طراحی گرافیکی صورت پذیرد، قابلیت استفاده در محیط های داخلی و خارجی، محدودیتی در قالب طراحی و ایجاد چارچوب برای طراحی وجود ندارد، تنوع در سایز و قیمت پایین آن با توجه به روش های مختلف تبلیغات و قابلیت حمل آسان و جابه جایی راحت اشاره کرد.  

نکات مهم در استفاده از استندهای تبلیغاتی نمایشگاهی

انتخاب یک طراحی مناسب برای استند تبلیغاتی نمایشگاهی و تناسب آن با برند اهمیت ویژه ای دارد. جلب توجه و ایجاد جاذبه برای بازدید کنندگان نمایشگاه بیش از هر موضوعی در استند تبلیغاتی نمایشگاهی اهمیت دارد. غرفه ها باید متناسب با شرایط برند و شرکت مورد نظر طراحی شوند. جایگاه مناسب و انتخاب جملات مناسب برای توصیف محصولات تاثیر زیادی در تبلیغات در این تجهیزات دارد. راه های ارتباطی با شرکت و نحوه ثبت سفارش را حتما در استند تبلیغاتی قید کنید. در استند تبلیغاتی نمایشگاهی سعی کنید از ایده های نو استفاده کنید تا طراحی شما تکراری نباشد. استند های تبلیغاتی علاوه بر نمایشگاه ها در فروشگاه ها، اماکن اداری، رستوران ها و فست فود ها و سایر اماکن تجاری قابل استفاده می باشند

استد تبلیغاتی ارزان

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.