دفتر تلفن

سفارش دفتر تلفن

دفتر تلفن را میتوان در بین هدایای تبلیغاتی  دسته بندی کرد. در گذشته که استفاده از تلفن های رومیزی در منزل رواج داشت. دفتر یا دفترچه تلفن نیز یکی از مهم ترین انواع هدایای تبلیغاتی بود.

دفتر تلفن تا همین چندسال پیش پر فروش ترین محصول ما و بیشتر شرکت های تولید هدیه های تبلیغاتی بود. اما پس از آن و با ورود تلفن های همراه و قابلیت ذخیره شماره ها،از علاقه به دفترچه تلفن ها کاسته شد و سفارش دفتر تلفن نیز رو به کاهش گذاشت.

اما در هرحال هستند هنوز افرادی که در منازل خود از دفاتر تلفن استفاده میکنند و به آن اهمیت میدهند از این رو دفتر تلفن برای این افراد یک هدیه تبلیغاتی مفید است. در ادامه به مشخصات این محصول می پردازیم.

دفتر تلفن ارزان

برای اطلاع از قیمت و مدل های جعبه قطعات به صفحه فوق مراجعه فرمائید

مشخصات دفتر تلفن

دفاتر تلفن در سایز های و شکل های مختلفی تولید می شوند. در گذشته به این دلیل که بیزینس ها اغلب برای تبلیغات خود اقدام به سفارش دفتر تلفن میکردند، شرکت ها چاپ و بسته بندی ایده های زیادی بر روی شکل وشمایل دفاتر تلفن پیاده میکردند. حتی خیلی از شرکت ها پارا فراتر گذاشته و به تولید برگه هایی با اشکال مختلف روی آورده بودند. امروزه نیز دفاتر تلفن دارای چند طرح مختلف هستند که در عکس های پایین مشخص است. دفتر تلفن نیز مانند سررسید، تقویم و ... انواع مختلفی از نظر سایز و جلد دارد. از جمله: دفتر تلفن سایز وزیری پر برگ سلفونی، سایز وزیری پربرگ چرم، سایز وزیری جلد ترمو، سایز خشتی جلد گالینگور، سایز خشتی جلد چرم، سایز خشتی جلد سلفون، دفتر تلفن سایز پالتویی جلد سلفون، سایز پالتویی جلد چرم، شما میتوانید با توجه به مخاطبان و جامعه هدف خود، دفتر تلفن خود را از بین موارد گفته شده در بالا انتخاب کرده و سفارش چاپ دهید.

همینطور اگر در مورد انتخاب نوع دفتر سفارشی خود مردد هستید میتوانید این موضوع را به متخصصان شرکت مهرگرافیک بسپارید و نگرانی بابت آن نداشته باشید.

مزایای خرید دفتر تلفن

با اینکه دفاتر تلفن مانند گذشته دارای محبوبیت نیستند اما هنوز هم در بیشتر خانه ها، یک دفتر تلفن پر از شماره های مختلف وجود دارد که کم و بیش شماره هایی به آن اضافه می شود. پس مطمئنا هیچ مخاطبی از اینکه شما یک دفتر تلفن تبلیغاتی به آن هدیه دهید، ناراحت نمیشود و این میتواند برای مخاطب شما خوشحال کننده باشد.

از مزیت های دفتر میتوان به این موارد اشاره کرد:

دفتر تلفن یک وسیله کاربردی است و قرار نیست پس چند روز در گوشه ای خاک بخورد. استفاده از آن باعث یادآوری نام و برند شما در ذهن مخاطب میشود.

مزیت دیگر دفتر تلفن، این است که دست شما برای تبلیغات روی آن و داخل صفحات باز است و میتوانید به خوبی در قسمت ها مختلف آن (البته به اندازه) از تبلیغات با نام و برند خود استفاده کنید.

شما عزیزان در صورتی که در مورد این موضوع و مقاله سؤالی داشتید میتوانید و از قسمت کامنت ها استفاده کنید. برای ارتباط با ما و سفارش، از شماره های زیر استفاده کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.