سررسید ارگانایزر ارزان

سررسید ارگانایزر ارزان

 سررسیدها بر اساس نوع چاپ، تعداد صفحات، نوع صحافی و جلد انواع مختلفی دارند. بر اساس جلد می توان آن ها را به ارگانایزر، گالینگور، برجسته، سلفون، چرم و ... دسته بندی کرد. در نوع سررسید ارگانایازر جنس جلد معمولا چرمی است و می تواند به عنوان یک سررسید نفیس هدیه داده شود. سررسید ارگانایزر شبیه یک جعبه یا کیفی است که وسایل مختلفی مثل مدارک و خودکار می تواند درون آن قرار بگیرد. این سررسید می تواند هدیه خوبی برای مدیران، پزشکان و مهندسان باشد که در این زمینه بسیار رایج و پرکاربرد بوده است.

سررسید ارگانایزر

ارگانایزر به معنی نظم دهنده می باشد. سررسید ارگانایازر نوعی سررسید است که از نظر جلد با دیگر سررسیدها متفاوت است و محتوای داخلی آن مشابه دیگر سررسیدها است. در سررسید معمولی، طراحی جلد به صورت سه تکه است ولی در ارگانایزر چهارتکه می باشد. بخش بیرونی این سررسید دارای یک لت اضافی است که دارای قفل، زبانه، گیره و مگنت است و در درون آن برای قرارگیری کارت و برگه یادداشت و ... مکان هایی در نظر گرفته شده است. این سررسید متناسب با سلیقه هر سازمانی قابل طراحی است.

جنس سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایازر در جنس های مختلف چرمی، لمینتی، مقوای گلاسه، مخملی، چرم مصنوعی، پلاستیکی و یا ... و با توجه به نوع سفارش مشتری تولید می شود. اگر جنس سررسید ارگانایازر چرم طبیعی باشد طبیعتا قیمت بالایی دارد و تنوع رنگ کمی خواهد داشت. اما سررسید ارگانایزر با چرم مصنوعی قیمت ارزان تری نسبت به چرم طبیعی دارد و تنوع رنگی بالایی دارد. اگر سررسید ارگانایازر را به صورت شخصی بخواهید روی آن هیچ نام و نشانی حک نمی شود اما اگر با هدف تبلیغی بخواهید نام و برند شرکت شما روی آن به صورت معمولی، طلاکوب و یا برجسته درج خواهد شد. برند و نام شرکت را روی ورقه های نازکی از جنس فلز که به رنگ طلایی یا نقره ای هستند حک می کنند و سپس روی سررسید ارگانایازر می چسبانند.

سررسید ارگانایزری کلاسوری

در سررسید ارگانایزی کلاسوری برگه های داخلی به حالت کلاسوری هستند و از این بابت قابل تغییر و جابه جایی نیز می باشند. از این نوع سررسید در سازمان ها و شرکت ها برای هدیه در همایش ها و یا هدیه به مدیرانی که در جلسات حضور دارند استفاده می شود. این سررسیدها مثل یک جعبه اختصاصی عمل می کنند که علاوه بر این که جای مناسبی برای تبلیغ دارند می توانند برای کارهای حسابداری، برنامه ریزی و یادداشت روزانه، دفترچه تلفن، جای مدارک و نقشه شهرها مورد استفاده قرار بگیرند. این سررسید جلدی حک شده با داغ کوب، لیزر، نقره کوب و طلاکوب و همچنین رنگ و طرح متنوعی دارد.

سررسید ارگانایزر با ماشین حساب

ماشین حساب وسیله ای است که در هر حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند محاسبات ساده و پیچیده شما را انجام دهد. قرار دادن ماشین حساب در سررسید که معمولا در انتهای ماشین حساب قرار می گیرد آن را بسیار کاربردی تر می کند. این نوع سررسید برای حسابداران، اقتصاد دانان، دانشجویان، مهندسان و مدیران بسیار قابل استفاده است. سررسید مدیریتی یا همان سررسید ارگانایزر با ماشین حساب طبیعتا قیمت بالاتری دارد. سررسید ارگانایازر چهار تکه است و دارای یک لت اضافی (زبانه، آهنربا، گیره، قفل و ...) است که قابلیت تغییر دارند. در این سررسید 4 لت، کیف دکمه دار، ماشین حساب و جعبه را خواهید دید که در درون کیف می توانید پاکت و خودکار را قرار دهید.

سررسید ارگانایز ته دوخت

وقتی قطر سررسید ارگانایازر زیاد باشد و تعداد صفحات آن در حدود 368 صفحه باشد صحافی آن را به روش ته دوخت انجام می دهند که به آن سررسید ارگانایز ته دوخت می گویند. در این نوع صحافی با دوختن انتهای کار آن را گرد و شیرازه می کنند. در سررسیدهایی با قطر زیاد این کار باعث استحکام بالای آن ها می شود و کیفیت کار را بالا می برد.

سررسید ارگانایزر ارزان

سررسید ارگانایزر ارزان باید در عین اینکه باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود از کیفیت لازم در چاپ و طراجی برخوردار باشد. سررسید ارگانایازر در مدل های متنوعی قابل طراحی است که همراه جعبه هستند و در جلد آن ها مکان هایی برای قرار دادن خودکار، پاکت، کارت، تبلت و ... مشخص شده است. همین طور جنس کاغذ و جلد سررسید ارگانایازر متفاوت است که همه این مواردی که ذکر شد در قیمت سررسید ارگانایازر اثرگذار هستند. سررسید ارگانایازر ارزان و در عین حال با کیفیت را از ما بخواهید. همین طور در تیراژهای بالا برای شما تخفیف هایی در نظر گرفته شده است.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.