پیشنهاد دولت و مجلس برای کاغذ

پیشنهاد دولت و مجلس برای رفع مشکلات کاغذ

در بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه کتاب این موضع مطرح شد که دولت باید وارد کار شود و مجلس نیز حمایت‌ خواهیم کرد و پیگیر این موضوع خواهیم شد تا مشکل کاغذ برای اهالی فرهنگ مرتفع گردد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بست بندی ایران ، مصطفی کواکبیان در بازدید از نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: در حاشیه این بازدید با برخی ناشران صحبت کردم. حقیقتا خیلی از ناشران از وضعیت موجود می‌نالیدند و می‌گفتند که به دلیل افزایش قیمت کاغذ کتاب کم چاپ کرده‌اند و عموما کتاب‌های گذشته را به نمایشگاه آورده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های مجلس گفت: دو روز پیش من در مجلس تذکری دادم و گفتم که اگر دولت تعهدی برای تامین ارز مسافرتی یا ارز برای دارو یا برای دانشجوها داده است، باید به حوزه نشر و مطبوعات نیز توجه جدی داشته باشد و این حوزه را فراموش نکند.

وی با اشاره به مشکل این روزهای صنعت نشر ادامه داد: من از همین تریبون، این پیام را به دولت می‌دهم که هرچه سریع‌تر به فکر چاره‌ای برای حل مشکلات کاغذ باشد.

باید منتظرماند و دید که چقدر گفته های دولت و مجلس که در نمایشگاه کتاب برای رفع مشکلات کاغذ مورد نیاز مطرح شده جامعه عمل می پوشد...

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

نفس کلوخی 23 اردیبهشت 1397 - 16:54

سلام
کاشکی قیمت کاغذ هر چی زودتر درست بشه

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.