بررسی 10 دلیل اهمیت هدایای تبلیغاتی در کسب و کار

بررسی 10 دلیل اهمیت هدایای تبلیغاتی در کسب و کار

حتماً ضرب المثل از دل برود هر آنچه از دیده برفت را شنیده اید. به طور کلی وقتی قرار است محصول را به فروش برسانید و یا خدمتی را عرضه کنید باید سعی کنید یک سری مشتری بدست آورید به این ترتیب هدایای تبلیغاتی می تواند گزینه ای ایده آل و قابل قبول محسوب شود. امروز قصد داریم ده دلیل مهم اهمیت هدایای تبلیغاتی در هر شغلی را بررسی کنیم با ما همراه باشید.

 هدایای تبلیغاتی ارزان

آگاهی ماندگار با هدایای تبلیغاتی

بر طبق بررسی های اخیر مشخص که حدود 62 درصد از افرادی که محصولات تبلیغاتی دریافت کرده اند نام و جزئیات شرکت تبلیغ کننده را در ذهن خود دارند. انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب که مورد نیاز روزانه افراد باشد سبب می شود تا در ذهن ها نقش ببندید.

یکی از نتایج استفاده از محصولات تبلیغاتی این است که وفاداری مشتری نسبت به شما بیشتر شده و همینطور دایره روابط گسترده تر می شود. در واقع محصولات تبلیغاتی سبب می شود که حس قدردانی در بین افراد افزایش یابد. در صورتی که اطلاعات تماس خود را بر روی هدایای تبلیغاتی درج کنید قطعا شانس انتخاب شما در بین رقیبان افزایش خواهد یافت و هدایای تبلیغاتی شما حکم یک کارت ویزیت ماندگار را دارد.

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

هدایای تبلیغاتی و دسترسی به فضای تجاری ارزشمند

به طور کلی عموم افراد 8 ساعت از زمان خود را در محل کار و پشت یک میز می گذرانند، اگر محصولات تبلیغاتی عرضه شده توسط شما دارای کاربرد بسیار بالا در محیط کار و شرکت افراد باشد  قطعا می توانید بهترین فضای تبلیغاتی را فراهم سازد.

انتخاب هوشمندانه محصولات تبلیغاتی سبب می شود تا یک بیلبورد ماندگار باشید و این حس روز به روز در بین عموم افراد افزایش خواهد یافت. بنابراین به رشد اقتصادی نزدیکتر خواهید شد.

هدایای تبلیغاتی مجازی

افزایش ارزش شخصی با هدایای تبلیغاتی

در صورتی که به خوبی مشتریان خود را بشناسید قطعا می توانید علایق و نیازهای هر یک را به درستی حدس بزنید، به این ترتیب با اضافه کردن جنبه های شخصی می توانید فعالیت بازاریابی خود را دچار رشد قابل قبولی کنید. در واقع هدایای تبلیغاتی استاندارد سبب می شود تا پیام های شما به صورت شخصی تر دیده شود. جای گذاری صحیح المان های تبلیغاتی ارزش هدایای تبلیغاتی را افزایش می دهد و دریافت کننده می توانید بیشتر به خدمت و محصول شما اعتماد کند.

به عنوان مثال اگر در زمینه تندرستی در فعالیت هستید می توانید محصولات تبلیغاتی خود را در زمینه گام شمار و یا ابزارهای ورزشی انتخاب کنید به این ترتیب می توانید بهتر از قبل بدرخشید.

هدایای تبلیغاتی ماندگار

تاثیر ارزش مالی هدایای تبلیغاتی

به طور کلی شخص عادی اطلاع دقیق از هزینه تمام شده برای هدایای تبلیغاتی که عرضه می کنید ندارد او قیمت خرید تک را در خصوص محصولات در نظر می گیرد به این ترتیب اگر محصول شما دارای کیفیت و مرغوبیت خاصی باشد می توانید بیشتر در دل مشتریان جای بگیرید. شما می توانید با خرید عمده محصولات تبلغیاتی در هزینه های خود صرفه جویی کنید و از طرفی ارزش مالی کار را از دید عموم افراد افزایش دهید.

هدایای تبلیغاتی جدید

تعامل با جوامع محلی از طریق هدایای تبلیغاتی

شما می توانید حرکتی خیر در زمینه محصولات تبلیغاتی داشته باشید به عنوان مثال می توانید محصولات تبلیغاتی خود را در سمتی پیش ببرید که در بین گروه خاصی برند شوید. مثلاً می توانید لباس های ورزشی محلی ویژه ای را به همراه لوگویی زیبا و منحصربفرد از محصول خود تهیه کنید و به این ترتیب بر اهمیت هدایای تبلیغاتی بیافزایید.

چنین حرکت هایی اغلب در ذهن عموم افراد خواهد ماند و در سریعترین زمان ممکن به برندی خاص تبدیل می شوید.بهترین هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی و انگیزش کارکنان

محصولات تبلیغاتی تنها برای مشتریان لذت بخش نخواهد بود گاه کارکنان یک سازمان نیز می توانند به دلیل عملکرد خوب خود قدردانی شوند. در واقع محصولات تبلیغاتی می تواند کارایی افراد را افزایش دهد به این ترتیب سبب می شود تا فرهنگ سازمانی و همینطور اهداف شرکت افزایش یابد.

طراحی هدایای تبلیغاتیبا هدایای تبلیغاتی می توانید طرح تخفیف متفاوتی ارائه دهید!

در واقع شما می توانید بجای تخفیف بر روی محصولات از محصولات تبلیغاتی رایگان استفاده کنید. ارزش هدایای تبلیغاتی شما باید از دید خریدار بیشتر باشد به این ترتیب برند شما برای همیشه در ذهن خریدار نقش خواهد بست. چنین کاری حاشیه سود شما را به طور جدی افزایش می دهد.

هدایای تبلیغاتی مدیران

مشتریان شما سفیران شما خواهند بود!

فرض کنید برند خود را به صورت کلاه و یا تیشرت تبلیغاتی در اختیار افراد قرار می دهید، عموم افرادی که این لباس را به تن می کنند در واقع بیلبوردهای متحرک شما محسوب می شوند. به این ترتیب خود به خود بازاریاب استخدام کرده اید!

مقرون به صرفه بودن هدایای تبلیغاتی

در صورتی که هدف گذاری صحیحی در خصوص محصولات تبلیغاتی صورت گیرد قطعا مناسب و ارزان تمام می شود. بهتر است که در انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی سلایق و همینطور بازار هدف را به درستی انتخاب کنید.

در این صورت رسانه تبلیغاتی شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

سررسید تبلیغاتی

هیجان مشتری با هدایای تبلیغاتی سه بعدی

در صورتی که بتوانید یک هدیه تبلیغاتی لمس شدنی انتخاب کنید قطعا بازار هدف را در دست خواهید گرفت.

مشتریان بسیار علاقمند به محصولات تبلیغاتی معنادار هستند.

با محصولات تبلیغاتی خوب برای همیشه در قلب مشتری تثبیت خواهید شد.

لیوان تبلیغاتی

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.