سررسید دوروزه

سررسید دوروزه

یکی از سررسید های ارزانی که در مجموعه چاپ، تبلیغات و صحافی مهرگرافیک تولید و صحافی می شود سررسید دو روزه می باشد. سررسید دو روزه به این معناست که هر دو روز از سال دریک صفحه قرار می گیرد. سررسید دو روزه نسبت به سررسید یکروزه قطر کمتری دارد. این سررسید به دو صورت صحافی می شود که آن را به دو اسم در بازار میشناسند: سررسید دوروزه ته دوخت و سررسید دوروزه فنری.

سررسید دوروزه جلد چرم اشبالت

سررسید دوروزه قیمت کمتری نسب به قیمت سررسید یکروزه دارد آن هم به این دلیل است که کاغذ کمتری برای تولید این سررسید مصرف شده است. سررسید دوروزه را اکثرا دورنگ چاپ می کنند در صحافی فنر این محصول از چند عکس منظره و طبیعت بین هر فصل استفاده می شود که زیبایی خاصی به این محصول می دهد.

سررسید دوروزه جلد گالینگور

برای صحافی جلد سررسید دو روزه از سه نوع جنس استفاده میکنند سررسید جلد سلفون، سررسید جلد چرم و سررسید جلد گالینگور که قیمت هر کدام از این محصولات با همدیگر فرق دارد. این محصول بیشتر برای افرادی مناسب هست که دارای یک کسب کار کوچک هسنتد و توان پرداخت هزینه های بیشتر را ندارند اما میخواهند برای کسب کار خود تبلیغ انجام دهند مجموعه مهر گرافیک سررسید دوروزه را به آنها پیشنهاد می کند.

 

برای سفارش سررسید دوروزه به قسمت سفارش آنلاین مراجعه فرمایید

 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

سید طاها موسوی 13 دی 1395 - 02:08

سلام و عرض ادب و تبریک ویژه بابت سایت کامل و زیباتون.
لطفا قیمت بهترین جنس از سررسیدتون رو همراه با عکس برام ارسال کنید به تعداد ۴۶۰ عدد
ممنون از شما

محمد رحمانیان 10 دی 1395 - 15:31

سلام نمونه های سررسید دو روزه کی می زارید تو سایت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.