کاربردهای ساعت دیواری تبلیغاتی در کسب و کار

کاربردهای ساعت دیواری تبلیغاتی در کسب و کار

آیا می دانید ساعت دیواری یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شود که در ذهن عموم افراد نقش می بندد؟ در نظر داشته باشید که ساعت دیواری تبلیغاتی از گزینه های بسیار بوده که در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. امروز قصد داریم در خصوص انواع ساعت دیواری تبلیغاتی و تأثیر آن در کسب و کار های مختلف صحبت کنیم.

تأثیر ساعت دیواری تبلیغاتی در کسب و کار

به طور کلی این روزها هدایای تبلیغاتی مختلفی به چشم می خورد که هر یک می تواند با هدف خاصی طراحی و عرضه شود اما چرا تاکید ما بر ساعت دیواری تبلیغاتی است. ساعت از دسته محصولاتی است که عموم افراد به آن نیازمند هستند. شاید در نگاه اول به خود بگویید که عموم افراد ترجیح می دهند از تلفن همراه خود برای مطلع شدن از ساعت استفاده کنند اما این موضوع از تأثیر ساعت دیواری تبلیغاتی نخواهد کاست. فرض کنید در مطب دکتر به انتظار نشسته اید تا نوبت شما شود قطعاً نگاه‌هایی پیاپی به ساعت دیواری کرده و اطلاعات درج شده بر روی آن را در ذهنتان حک خواهد کرد.

عموماً ساعت دیواری از دسته محصولاتی است که تمامی ادارات و شرکت ها و همینطور بیمارستان ها و به طور کلی تمامی اماکن عمومی دیده می شود پس می تواند نقش مهمی در برند شدن شما داشته باشد.

ساعت دیواری تبلیغاتی

انواع ساعت دیواری تبلیغاتی

خوشبختانه شرایطی فراهم شده است تا بتوانید ساعت دیواری تبلیغاتی خود طبق سلیقه و هدفمند انتخاب کنید. انواع مختلفی از ساعت های دیواری تبلیغاتی وجود دارد که در شکل های هندسی عرضه می شود.

عموماً ساعت ها می توانند از جنس پلاستیک، شیشه و یا چوب باشند، موتورهای بکار رفته برای ساعت دیواری از مدل های بسیار مرغوب و بادوام هستند. تبلیغات برند شما بر روی ساعت دیواری باید به صورتی دقیق حک شود در نظر داشته باشید که این محصول از دسته محصولات عمومی محسوب می شود به این معنی که تنها یک شخص خاص از آن استفاده نخواهد کرد پس باید در انتخاب مدل مورد نظر برای ساعت دیواری از ایده های عام پسندانه استفاده کنید.

ساده ترین گزینه هایی که این روزها بسیار به چشم می خورد ساعت های دیواری طرح برجسته است به طوری که برند شما در وضعیت تقارن قرار بگیرد به این ترتیب از دید بازدیدکننده قطعاً گزینه ای زیبا و خاص محسوب خواهد شد.

ساعت دیواری ارزان

نکات مهم در خصوص انتخاب لوگو در ساعت دیواری تبلیغاتی

در طراحی لوگو بر روی ساعت دیواری باید یک سری اصول را رعایت کنید.

لوگو شما باید یک عبارت مشخص باشد در واقع عموم افراد باید بتوانند با یکبار نگاه کردن به ساعت متوجه برند شما شوند پس سعی کنید از لوگوهای خاص و کوتاه استفاده کنید.

سعی کنید طرح های شلوغ را وارد ساعت دیواری تبلیغاتی خود نکنید.

انتخاب رنگ بندی از مسائل بسیار مهم در انتخاب ساعت دیواری تبلیغاتی محسوب می شود .

استفاده از طرح های سه بعدی تنها زمانی می تواند نتیجه درست ارائه دهد که از دید عموم افراد قابل قبول بنظر برسد بنابراین طرح های افراطی در این لاین جایگاهی ندارند.

سفارش ساعت دیواری تبلغیاتی ارزان هم اکنون برای شما فراهم شده است شما می توانید به سادگی با اعمال طرح هایی مشخص و قابل قبول در این زمینه کسب و کار خود را بسیار رونق ببخشید. اگر کمی خلاق باشیم هزینه های ما بسیار کاهش خواهد یافت.

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.