بهترین هدایای تبلیغاتی دفاتر بیمه چیست؟

بهترین هدیه تبلیغاتی برای یک دفتر بیمه باید هدیه ای باشد که ماندگار باشد و همیشه جلوی چشم مشتریان و مخاطبان شما باشد مثل تقویم رومیزی تا همیشه به یاد شما و خدمات شما باشند. همیشه باید هدیه تبلغاتی ای را برای مخاطبان و مشتری هایتان انتخاب کنید که مورد استفاده آنها قرار بگیرد تا همیشه تبلیغ شما جلوی چشم آنها باشد.

جلد مدارک تبلیغاتی چیست؟ 

جلد مدارک تبلیغاتی دو نوع دارد 1- جلدمدارک چرمی: در این نوع جلد مدارک تبلیغ شما به وسیله یک کلیشه فلزی به روی محصول چاپ می شود که می توان از چاپ طلاکوب، نقرکوب و داغکوب استفاده کرد. 2- جلد مدارک اختصاصی:  در جلد مدارک اختصاصی شما می توانی به کامل رنگی جلد مدارک خود را طراحی کنید و از دو طرف جلد مدارک برای تبلیغات استفاده کنید و خدمات خود را در آن ذکر کنید

هدایای تبلیغاتی برای دفاتر بیمه:

جلد مدارک: یکی از بهترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی برای دفاتر بیمه جلد مدارک است که واقعا مورد استفاده تمام مشتریان شما می باشد و برای هر بار استفاده از عابر بانک، بیمه نامه، کارت پایان خدمت و کارت ملی آنها را به یاد شما می اندازد.

خودکار تبلیغاتی: یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی که باعث می شود همیشه و همه جا جلوی چشم باشید خودکار تبلیغاتی است.

تقویم دیواری: تقویم دیواری یکی دیگر از هدایای است که باکمترین هزینه شما را به بیشترین مخاطب و مشتری آشنا می کند البته نظر ما برای بهتر جواب کرفتن شما از تبلیغات تقویم دیواری اختصاصی می باشد.

جاکلیدی تبلغاتی ارزان: جا کلیدی تبلیغاتی به نظر مشاورین تبلیغاتی مجموعه مهرگرافیک بهترین هدیه تبلیغاتی برای دفتر بیمه و کلیه مشاغل است مخصوص اگر یک جاکلیدی شیشه ای با عکس رنگی باشد یا اینکه جاکلیدی چوبی اختصاصی با طرح لوگوی شما باشد(به شکل لوگوی شما برش بخورد و نوشته شما روی آن حک شود) 

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

محسن مردانی 19 آذر 1396 - 22:11

سلام مدیریت نمایندگی بیمه ایران هستم
قیمت ارزانترین جلد مدارک میخواستم به همراه چاپ طلاکوب

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.