بهترین هدایای تبلیغاتی دفاتر بیمه چیست؟

بهترین هدیه تبلیغاتی برای یک دفتر بیمه باید هدیه ای باشد که ماندگار باشد و همیشه جلوی چشم مشتریان و مخاطبان شما باشد مثل تقویم رومیزی تا همیشه به یاد شما و خدمات شما باشند. همیشه باید هدیه تبلغاتی ای را برای مخاطبان و مشتری هایتان انتخاب کنید که مورد استفاده آنها قرار بگیرد تا همیشه تبلیغ شما جلوی چشم آنها باشد.

 تقویم رومیزی قیمت مناسب ویژه دفاتر بیمه

هدایای تبلیغاتی برای دفاتر بیمه:

جلد مدارک:

جلد مدارک تبلیغاتی چیست؟ 

جلد مدارک تبلیغاتی دو نوع دارد 1- جلدمدارک چرمی: در این نوع جلد مدارک تبلیغ شما به وسیله یک کلیشه فلزی به روی محصول چاپ می شود که می توان از چاپ طلاکوب، نقرکوب و داغکوب استفاده کرد. 2- جلد مدارک اختصاصی:  در جلد مدارک اختصاصی شما می توانی به کامل رنگی جلد مدارک خود را طراحی کنید و از دو طرف جلد مدارک برای تبلیغات استفاده کنید و خدمات خود را در آن ذکر کنید

یکی از بهترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی برای دفاتر بیمه جلد مدارک است که واقعا مورد استفاده تمام مشتریان شما می باشد و برای هر بار استفاده از عابر بانک، بیمه نامه، کارت پایان خدمت و کارت ملی آنها را به یاد شما می اندازد.

خودکار تبلیغاتی: یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی که باعث می شود همیشه و همه جا جلوی چشم باشید خودکار تبلیغاتی است.

تقویم دیواری ارزان قیمت

تقویم دیواری: تقویم دیواری یکی دیگر از هدایای است که باکمترین هزینه شما را به بیشترین مخاطب و مشتری آشنا می کند البته نظر ما برای بهتر جواب کرفتن شما از تبلیغات تقویم دیواری اختصاصی می باشد.

جاکلیدی تبلغاتی ارزان: جا کلیدی تبلیغاتی به نظر مشاورین تبلیغاتی مجموعه مهرگرافیک بهترین هدیه تبلیغاتی برای دفتر بیمه و کلیه مشاغل است مخصوص اگر یک جاکلیدی شیشه ای با عکس رنگی باشد یا اینکه جاکلیدی چوبی اختصاصی با طرح لوگوی شما باشد(به شکل لوگوی شما برش بخورد و نوشته شما روی آن حک شود) 

تقویم دیواری ویژه دفاتر بیمه

چرا هدایای تبلیغاتی برای دفاتر بیمه باید خاص باشد؟

دفاتر بیمه از کسب و کار های رقابتی در کشور محسوب میشوند. اگر دقت کرده باشید تعداد دفاتر بیمه بسیار بالاست و شاید بتوان دلیل آن را هزینه اندک برای وارد شدن به این کسب و کار دانست. دفاتر بیمه از آنجایی که نوعی از کسب و کار ها هستند که به صورت نمایندگی دایر میشوند، برای راه اندازی به هزینه بالایی نیاز ندارند و همین موضوع باعث میشود تا افراد زیادی به سمت این شغل روی بیاورند و رقابت در آن کار نسبتا سختی باشد.

همین رقابت سخت دلیل اهمیت بالای هدایای تبلیغاتی برای دفاتر بیمه است.
در حوالی سال نو هرسال افراد زیادی برای سفارش هدایای تبلیغاتی برای دفاتر بیمه در شرکت های چاپ و تبلیغات اقدام میکنند.

یک هدیه خاص باعث ایجاد یک مزیت رقابتی در بین این رقبا میشود و میتواند به یکی از عوامل موفقیت یک دفتر بیمه تبدیل شود. به همین دلیل در مهرگرافیک، بر روی خرید هدایای تبلیغاتی دفاتر بیمه تمرکز خاصی میشود تا علاوه بر  جلب رضایت این قشر وسیع از مخاطبان و مشتریان، بتوانیم به آن دسته از عزیزانی که به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص برای دفتر بیمه خود هستند به خوبی کمک کنیم.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

محسن مردانی 19 آذر 1396 - 22:11

سلام مدیریت نمایندگی بیمه ایران هستم
قیمت ارزانترین جلد مدارک میخواستم به همراه چاپ طلاکوب

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.