سررسید خوب چه ویژگی های دارد؟

سررسید خوب چه ویژگی های دارد؟

ویژگی های یک سررسید خوب چیست؟

در این مطلب می خواهیم به چند نکته مهم در مورد سررسید بپردازیم تا شما مشتریان عزیز که سررسید خود را راحت انتخاب و سفارش دهید. موضوعاتی که به آن می پردازیم 1- قطع سرسید (سایز سررسید) 2-صحافی سررسید 3- جلد سررسید 4- انواع کاغذ سررسید 5- انواع تاریخ سررسید 5- سفارشی کردن سررسید 6- چاپ روی جلد 7- لت گذاری داخل سررسید 8- آستر بدرقه 9- روبان یا کش سررسید 10- سررسید اختصاصی 11- نکات تاثیر گذار کیفیت سررسید 12- قیمت سررسید 13-بهترین زمان برای سفارش سررسید 14- رنگ داخلی سررسید

قطع سررسید: منظور از قطع سررسید همان سایز سررسید می باشد که چندین سایز دارد و بستگی به سلیقه مشتری دارد

برای دیدین نمونه های تقویم رومیزی ارزان می توانید به صفحه فوق مراجعه فرمائید

سالنامه چرم یکروزه وزیری

سررسید سایز وزیری:

سالنامه سایز وزیری یک سایز استاندارد که در اندازه 17در24 می باشد که تقریا 80درصد انواع سررسید ها در سایز وزیری طراحی و چاپ می شود و انتخاب این نوع سررسید از نظر مشتری سایز بزرگ این سررسید داشتن جای بیشتر واسه تبلیغات و یاداشت امور روزانه می باشد اما بعضی افراد به دلیل همیشه همراه داشتن سررسید سایز های کوچکتر را می پسندند.

سررسید رقعی فنری جلد سلفون

سررسید سایز رقعی:

سررسید سایز رقعی از سایز وزیری کوچکتر می باشد و در اندازه 15 در 24 بوده و خوش دست تر و حمل آن راحتر بوده و تقریبا خوصیات سایز وزیری را برای یاداشت های روزانه  دارا می باشد و زیاد با سایز وزیری تفاوت ندارد.

سالنامه اروپایی فنری

سررسید اروپایی:

سالنامه سایز اروپایی نسبت به سایز رقعی کوچکتر بوده و در سایز 12 در 21 تولید می شود و همین سایز این نوع سررسید را نسبت به بقیه سایز ها متمایز کرده است در صحافی سررسید اروپایی اغلب از کش و پلاک استفاده می شود که البته هیچ محدویتی برای این کار وجود ندارد و کاملا سلیقه ای می باشد و بستگی به تولید کننده دارد این نوع سررسید واقعا خوش دست می باشد و مشتریان خاص خود را دارد.

سررسید خشتی:

سررسید خشتی یک سررسید مربع شکل می باشد که سایز به خصوصی ندارد و فقط به صورت اختصاصی به سفارش مشتریان در تعداد بالا چاپ و صحافی می شود. از سایز خشتی بیشتر برای دفترچه تلفن یا کتابچه های تبلیغاتی استفاده می شود.

سررسید پالتویی:

سررسید سایز پالتویی جز سررسید های جیبی و ارزان قیمت می باشد که در سایز 10در17 طراحی و چاپ می شود و به راحتی در جیب و کیف جا می شود. این نوع سررسید جای کمی برای نوشتن دارد و فقط برای دیدن تاریخ و نوشتن مطالب کوتاه بکار می رود. شما با انتخاب این گزینه برای تبلیغات خود به تعداد بالا برای مردم عادی به دلیل قیمت مناسب این محصول می توانید  سررسید پالتویی را انتخاب کنید.

سررسید یک هشتم:

سررسید سایز یک هشتم را تقریبا تولید کنندها به صورت عمموی تولید می کنند سایز این سالنامه 12 در 17 می باشد و از سررسید سایز پالتوی یک مقدار بزرگتر است. سررسید  یک هشتم تقریبا جز خانواده سررسید خشتی می باشد و برای یادداشت کارهای روزانه و تبلیغات مناسب است.

سررسی چرمی یکروزه سایز یک هشتم

سررسید یک هشتم سلفونی

صحافی سررسید: صحافی سررسید به چهار روش انجام می شود که به آن می پردازیم و این چهار روش صحافی را باهم مقایسه می کنیم.

صحافی ته چسب:

در صحافی ته چسب کاغذ های چاپ شده سررسید بعد از فرم بندی در کنار هم در داخل جلد قرار می گیرند محکم می شود.صحافی چسب گرم نسبت به صحافی ته دوخت و فنر استحکام و دوام کمتری دارد

صحافی ته دوخت:

این صحافی به صحافی دو خت معروف می باشد. در این روش برگه های سررسید بعد تا شدن به وسیله دستگاه دوخته می شوند و برای محکم تر شدن از چسب گرم استفاده می شود. این روش باعث می شود که کتاب یا سررسید شما از عمر طولانی تری برخوردار باشد.

سررسید یکروزه ته دوخت دو رنگ

صحافی فنر:

در صحافی فنر یک طرف برگه های سررسید یا کتاب پانچ می شود و فنر در آن قرار می گیرد ای صحافی ظاهر مناسبی دارد. در ادامه این مطلب میخواهیم انواع جلد سررسید را نام ببریم و به شما معرفی کنیم که شما با انواع جلد سررسید آشنا بشوید و راحت تر سررسید خود را انتخاب کنید.

سررسید یکروزه فنری

 

سررسید جلد چرم (چرم مصنوعی):

جلد سررسید چرم مصنوعی تقریبا شبیه به چرم طبیعی می باشد با این تفاوت که ارزانتر است و دارای رنگ بندی و تنوع بیشتری است که به شما در انتخاب رنگ بندی سررسید کمک می کند چرم مصنوعی دارای مدل های مختلفی می باشد. چرم مصنوعی از کیفیت نسبتا پائین تری نسبت به چرم طبیعی برخوردار است و امکان دارد بعد گذشت چندین ماه پوسته پوسته شود یا روی جلد باد کند. چاپ روی جلد چرم مصنوعی به چند روش انجام می شود چاپ طلا کوب، چاپ داغ کوب، چاپ نقره کوب، چاپ سیلک.

سررسید چرم یکروزه

 

سررسید جلد جیر:

جلد سررسید جیر یکی از چندین نمونه جلد سررسید می باشد که به چرم اشبالت نیز شناخته می شود که از نظر شکل و ظاهری شبیه چرم طبیعی می باشد. جلد جیر داری رنگ بندی متنوعی می باشد در هنگام سفارش اگر قصد دارید که تعداد بالا سررسید سفارش دهید از تولید کننده بخواهید که کاتالوگ رنگ بندی را در اختیار شما قرار دهد و شما نسبت به شغل خود رنگ جلد سررسید را انتخاب کنید. جلد سررسید جیر به دلیل فانتزی بودن طرفداری زیادی دارد. برای زیبا تر شدن جلد جیر می توان از پلاک استفاده که واقعا جلوه خاصی به سررسید می دهد که شما می توانید لوگو خود را بوسیله چاپ لیزر روی آن حک کنید و برای چاپ جلد آن از چاپ داغ کوب یا فرکانس استفاده کنید. برای سفارش سررسید جلد جیر یک نکته را مد نظر قرار دهید که اگر جلد سررسید از جنس جیر بی کیفیت باشد روی جلد یک دست نبوده و هنگام صحافی جلد چسب به جلد جیر بی کیفیت نفوذ کند لکه های تیره رنگی را در سطح جلد ایجاد کن.

سررسید جلد ترمو

سررسید یکروزه جمعه جدا کشدار با پلاک

سررسید جلد ترمو:

جلد سررسید ترمو تقریبا شبیه جلد چرم مصنوعی می باشد با این تفاوت که هم نازک تر و هم با کیفیت است که باعث افزایش قیمت در سررسید می شود. چاپ این سررسید بسیار زیبا می شود چون که  جلد این سررسید به گرما واکنش نشان می دهد. چاپ داغ کوب روی جلد ترمو بسیار زیبا شده و جلوه بسیار خاصی به سررسید می دهد. مهمترین عاملی که کیفیت ترمو را تعیین می کند میزان حرارت پذیری و تغییر رنگ چاپ داغکوب می باشد.

سررسید یکروزه ترمو پلاکدار 99

سررسید یکروزه ترمونرم پلاکدار

 

سررسید جلد گالینگور:

جلد سررسید گالینگور  یک نوع پی وی سی می باشد که بروی کاغذ چسبانده می شود که تقریبا شبیه کتان می باشد جلد گالبنگور نسبت به جلد چرم مصنوعی و ترمو مقامت کمتری دارد اما به دلیل قیمت پایین تر و تنوع رنگ بسیار که دارد در تولید سررسید و تقویم رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد. برا چاپ روی سررسید گالینگور می توان از چاپ لیزر، طلاکوب، نقره کوب، پلاک و سیلک استفاده نمود.

 

سررسید یکروزه گاینگور پلاکدار1399

 

سررسید جلد سلفون:

رایج ترین جلد سررسید در بازار جلد سلفون می باشد که شما و تولید کننده به هرطرحی که مد نظرتون هست می توانید آن را طراحی کنید. جلد سلفون کاغذ گلاسه می باشد که که طرح مورد نظر روی آن چاپ شده است و برای زیبایی و استحکام روی آن سلفون می کنند. کیفیت جلد سلفون بستگی به چاپ و روکش سلفون دارد که برای سررسید سلفون استفاده می شود. یکی دیگر از ویژگی های سررسید سلفون این است که شما می توانید جلد این سررسید را به صورت اختصاصی چاپ نمود.

سررسید یکروزه سلفونی ارزان

سررسید سلفون یکروزه

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.