تقویم حصیری ایرانی

تقویم ها از دیر باز به علت استفاده های فراوان آن دارای طرفداران زیادی در بین مردم عادی و مخاطبان خاص بوده است که یکی از انواع پر فروش آن که دارای جنبه تبلیغاتی فراوانی است تقویم حصیری دیواری  می باشد که یکی از  پر طرفدارترین تقویم ها برای استفاده جهت تبلیغات کالا ها و یا خدمات شرکت ها به حساب می آید. تقویم های دیواری حصیری در بازار تولید و فروش دارای انواع مختلفی هستند، این نوع تقویم ها هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کاربرد دارای صرفه اقتصادی برای مصرف کنندگان می باشند. تقویم های حصیری در دو مدل، با کیفیت ها و قیمت های مختلف در بازار وجود دارند که در ذیل به شرح و توضیح آن ها می پردازیم:

برای دیدن چاپخانه ارزان در اصفهان به صفحه فوق بروید.

تقویم حصیری وان یکاد 99

تقویم حصیری ایرانی:

این مدل تقویم های دیواری حصیری در کشور عزیز خودمان و توسط تولید گنندگان داخلی و با کیفیت و جنس بسیار خوبی طراحی، تولید و روانه بازار می شوند. تولیدکنندگان داخلی این تقویم ها را در طرح های مختلف و مخصوصاً ایرانی از جمله طرح گل، طرح های مذهبی ایرانی و اسلامی، طرح های باستانی از جمله عکس های تخت جمشید و شاعران ایرانی از جمله حافظ و سعدی، طرح ان یکاد، طرح آیة الکرسی، تولید و به چاپ میرسانند. البته به غیر از طرح های یاد شده خریداران می توانند طرح های تبلیغاتی خود را به تولید کنندگان ارائه کنند تا در چاپ این تقویم ها از طرح های تبلیغاتی آن ها استفاده شود. جنس این نوع تقویم های حصیری ایرانی از کاغذ گلاسه می باشد و روی آن دوخت دوزی می شود که از نظر کیفیت تقریباً قابل قبول است.

تقویم حصیری ایرانی طلاکوب 99

تقویم حصیری در بالای صفحات دارای یک شیرازه می باشد که می شود آن ها را در هر جایی که لازم باشد نصب کرد. سایز این نوع تقویم های حصیری ایرانی معمولاً 70 در 30 می باشد. معمولاً چاپ تقویم های حصیری ایرانی به دو صورت تقویم حصیری ساده و تقویم اختصاصی یا طلاکوب است.

تقویم حصیری طرح گل 1399

تقویم  حصیری دیواری چینی:

این نوع تقویم حصیری دیواری در کشور چین طراحی و تولید شده و به صورت وارداتی به کشور ما وارد و در بازار توزیع و به فروش می رسد. معمولاً این نوع تقویم حصیری دیواری از لحاظ کیفیت نسبت به نمونه های داخلی کمی بهتر و از جنس مقوای 200گرم و یا به اصطلاح کاغذ نمد مانند محکم استفاده می شود، و از لحاظ قیمت نیز بسیار ارزان تر می باشد.

این نوع تقویم حصیری از لحاظ دوخت حصیر ها دارای کیفیت بسیار بالاتری است هر یک از این نوع تقویم ها به صورت لوله شده و بسیار شیک و مرتب در یک جعبه مقوایی زیبا قرار می‌گیرند. این نوع تقویم ها نیز دارای شیرازه برای آویزان شدن می باشند و همانند تقویم حصیری ایرانی دارای طرح های زیبا و مختلفی هستند.

تقویم طلاکوب حصیری 99

تقویم حصیری اختصاصی:

این نوع حصیرها فقط در مدل ایرانی آن قابل سفارش، طراحی و چاپ می باشد. در این نوع تقویم ها که در سایز 70 در 30 ارائه میشوند، تمامی موارد توسط خود شخص انتخاب و سفارش داده خواهد شد. در این مدل معمولاً اشخاص تبلیغات خاصی را مد نظر دارند و آن را برای چاپ ارائه می کنند. برای چاپ این نوع تقویم ها کمترین تیراژ از 1000عدد شروع می شود.
 
تقویم حصیری باستانی 99

چاپ تقویم حصیری:

برای چاپ این نوع تقویم های حصیری افراد بعد از انتخاب و سفارش طرح اگر تبلیغات خاصی مد نظرشان باشد آنرا به تولید کننده ارائه می دهند. چاپ این نوع تقویم ها معمولاً از نوع چاپ سیلک است و رنگ های آن ها بسته به نظر مشتری دارای انواع مختلفی از رنگ ها از جمله سفید، زرشکی مشکی و... می باشد. این نوع تقویم دیواری حصیری بعد از کامل شدن روند سفارشات در کمترین زمان ممکن چاپ انجام و تحویل مشتری می شود.
 
تقویم حصیری چهار قل 99

محبوبیت تقویم حصیری:

تقویم حصیری یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین تقویم های موجود در بازار تولید و فروش تقویم در کشور می باشد. این نوع تقویم ها به علت مواد مصرفی در تولید آن ها دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی می باشند و به همین علت هم طرفداران زیادی دارند.

این نوع تقویم ها به علت داشتن فضای زیاد و مناسب جهت تبلیغات و همچنین نوع استفاده از آن ها که باعث در معرض دید بودن بیشتر آن ها می شود نیز مورد استقبال بیشتری قرار می‌گیرند. البته از مهم ترین موارد این نوع تقویم ها قیمت پایین آن ها در مقابل کیفیت شان است که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

سفارش آنلاین

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.