تقویم رومیزی چوبی 99

تقویم رومیزی چوبی 99

هرساله در صنعت هدایای تبلیغاتی که شامل تقویم رومیزی  و سررسید می باشد، یک سری هدایای تبلیغاتی جدیدی طراحی، تولید و به بهره برداری میرسد که تقویم رومیزی اختصاصی پایه چوبی یک از همین هدایای تبلیغاتی سال 98 می باشد.

تقویم رومیزی چوبیتقویم رومیزی چوبی طرح طبیعتب جای خودکارتقویم رومیزی پایه چوبی چیست؟

تقویم رومیزی پایه چوبی همانند تقویم رومیزی های دیگر می باشد اما با این تفاوت که پایه های آن از ام دی اف سه میل بوسیله چاپ لیزر برش داده شده و تشکیل می شود و دارای چندین نمونه می باشد که در هر نمونه نسبت به طراحی آن دارای یک شکل می باشد

تقویم رومیزی دو منظورهتقویم رومیزی تک پایه با جای خودکار

قیمت تقویم رومیزی چوبی

قیمت تقویم رومیزی چوبی نسبت به چند برگ بودن تقویم، میزان دقیقه چاپ لیزر پایه تقویم، مدل پایه تقویم و سایز آن در بازار متغیر می باشد

تقویم رومیزی چوبی طرح گلتقویم رومیزی چوبی 98 طرح گل

نمونه های تقویم رومیزی پایه چوبی

1.تقویم رومیزی پایه چوبی معمولی

2. تقویم رومیزی پایه چوبی دو لبه یا دو پایه

3. تقویم رومیزی پایه چوبی به همراه جای خودکار

4 تقویم رومیزی پایه چوبی به همراه جای کارت ویزیت و خودکار

تقویم رومیزی  چوبی با جای خودکار و یادداشت طرح هخامنش

چاپ روی تقویم رومیزی چوبی

چاپی که برای این مدل تقویم رومیزی استفاده می شود چاپ لیز روی پایه یا کنار برگ های تقویم بوده است و چاپ دیگری که برای این تقویم استفاده می شود چاپ پلاک چوبی یا پلاک برجسته پلاستیکی و یا پلاک فلزی می باشد

تقویم رومیزی چوبی 98 طرح گل تک پایه

کیفیت جنس چوب به کار رفته در تقویم های رومیزی چوبی، باعث استحکام بالای این تقویم ها و همینطور ماندگاری آن ها میشود. البته ماندگاری هرنوع تقویم در نهایت بیشتر از یک سال مورد نیاز نیست که این زمان مطمئنا در تقویم های چوبی بیشتر نیز میشود. همینطور ایستایی این نوع تقویم به دلیل جنس پایه بسیار بهتر از انواع تقویم دیگر است و از این لحاظ میتوان آن را بهترین در نوع خود دانست.

زیبایی در تقویم چوبی رومیزی 99

تقویم های رومیزی از زیبایی بسیار خوبی برخوردار هستند. شاید بتوان مهم ترین دلیل زیبایی آن را چوب به کار رفته در آنها دانست. چوب تقویم رومیزی با استفاده از دستگاه لیزر cnc نقش بندی میشود و با توجه به دقت بسیار بالای این نوع دستگاه در امر لیزر چوب، محصول خروجی بسیار زیبا و شکیل است.

با استفاده از دستگاه لیزر چوب، علاوه بر ایجاد نقش های مختلف بر روی پایه تقویم چوبی، میتوان نام و برند کسب و کار را نیز در آن حک کرد که برای طراحی آن نیز دست طراحان به دلیل قابلیت بالای این دستگاه باز است.

همینطور این پایه دارای فضای باز زیادی است که میتوان در آن از یک شعار تبلیغاتی جهت کسب و کار ها یا... استفاده کرد. برای نوشتن این متن میتوان از فونت های معمولی، نستعلیق و فونت های خاص دیگر طبق نظر مشتری استفاده کرد و با این کار زیبایی خاصی به تقویم رومیزی چوبی 98 داد.

در این مقاله سعی شد تا تمامی سؤال های شما عزیزان در مورد تقویم رومیزی چوبی پاسخ داده شود اما اگر هنوز هم در این مورد سؤالی دارید میتوانید آن را در قسمت نظرات عنوان کنید و یا با شماره های انتهای صفحه تماس حاصل کنید.

با آرزوی موفقیت.

 

برای دیدن نمونه های تقویم 99 به صفحه نمونه کارها مراجعه فرمائید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه های بازدیدکنندگان

آرمان فرهاد 28 مرداد 1398 - 00:26

سلام
خسته نباشید قیمت ارزانترین تقویم رومیزی چوبی 99 میخواستم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.