سررسید وزیری

سررسید وزیری

امروز قصد داریم در خصوص سررسید سایز وزیری، مدل های مختلف آن، ویژگی های هر یک و نحوه سفارش آن صحبت نماییم. دقت کنید که این سررسید ها دارای چندین دسته کیفیت بندی هستند و طرح و ویژگی های مختلفی دارند. شما می توانید هم اکنون سفارش خود را ثبت نمایید.

سررسید وزیری چرم 1399

معرفی سررسید سایز وزیری

سررسید سایز وزیری از دسته گزینه هایی است که شاید در ابتدا کمی بزرگ نشان داده شود البته این موضوع برای افرادی که می خواهند همیشه آن را به همراه داشته باشند بیشتر مشهود خواهد بود. سررسید سایز وزیری به نوعی از گزینه های بسیار روتین در چاپ سالنامه می باشد. عموما این سایز در چاپ کتاب استفاده می شود و برای سالنامه نیز مورد پسند قرار میگیرد. سررسید ها دارای مدل های دوخت شده و فنری می باشد که البته در جلدبندی های مختلف نیز عرضه می شود. این سررسیدها دارای کیفیت های متنوعی هستند و دارای قیمت بندی های ایده آل می باشند.

سررسید وزیری سلفونی چهار فصل

سررسید وزیری یکروزه ته دوخت دورنگ جلد سلفون

یکی از بهترین گزینه های سررسید سایز وزیری مدل های ته دوخت دو رنگ هستند. این سررسید ها جلد سلفون بوده و دارای ضخامت مناسب هستند. توجه نمایید که به طور کلی این سررسید ها می تواند در سایزهای دلخواه نیز عرضه شود به عنوان مثال اگر خواهان سایز کوچکتر هستید می توانید از مدل هایی که سایزبندی متوسط دارند استفاده نمایید. این سررسید از رنگ های متنوعی برای دوخت استفاده می نماید. البته اگر قصد سفارش سررسید های وزیری با ته دوخت را دارید ته دوخت های دورنگ گزینه ای مناسب برای شما می باشد. برای سفارش سررسید سایز وزیری تنها یک روز برای تحویل آن معطل خواهید شد و طرح بر روی جلد آن نیز با سلیقه شما طراحی می شود. دقت نمایید که این موضوع سبب می شود که بتوانید انتخابی مناسب تر داشته باشید. سررسید سایز وزیری از گزینه هایی است که به صورت طرح تقویم نیز عرضه می شود بنابراین خوتان می توانید از مدل های مطابق با سلیقه خود سفارش دهید.

سررسید وزیری فنری سلفونی
 

سررسید وزیری فنری جلد سلفون

گاه دوخت بکار رفته برای انواع سررسید به صورتی است که احتمال پارگی برای آن بسیار مشهود است. در چنین روالی می توان به سراغ سررسید های فنری رفت. توجه کنید که این سررسیدها دارای تجهیزات متحرک هستند و می تواند به صورت قفل دار بوده و یا کم و زیاد شود، به این معنی که اگر خواهان اضافه نمودن برگه باشید این امکان در این سررسید سایز وزیری برای شما فراهم است. به طور کلی سررسید سایز وزیری فنری نیز با جلد سلفون عرضه می شود البته جلد های چرم آن نیز قابل پرداخت است که کمی گرانتر است.

فنرهای بکار برده شده در این نوع سررسید سایز وزیری به صورت دانه ریز و دانه درشت می باشد. این سررسیدها با طرح های برجسته نیز عرضه می شود و طراحان در این زمینه از بیشترین تخصص برخوردار هستند. توجه کنید که سررسید سایز وزیری مدل های فنری در سایزهای متوسط بیشترین سفارش را به خود اختصاص می دهند. موضوعی که برای تولید و تهیه این مدل از سررسیدها دیده شده است جلدهای منعطف هستند. این مدل برای کاربران بسیار ساده تر بوده و از آن استقبال می نمایند. نسخه های این نوع از سررسید سایز وزیری اغلب با طول و عرض متفاوت به مرحله چاپ می رسد.

سررسید وزیری سلفونی یکروزهسررسید وزیری سلفونی ته دوخت دو رنگ

ویژگی سررسید سایز وزیری سلفونی

حال می خواهیم به ویژگی های ایده آل سررسید سایز وزیری سلفونی بپردازیم. این سررسیدها ضد آب بوده و به نوعی از جلد کلفت تولید می شوند. سررسیدهای وزیری سلفونی قابل پرداخت در طرح بندی های متنوعی هستند و این خاصیت سبب می شود که افراد برای هدیه های تبلیغاتی از این مدل از سررسید سایز وزیری استفاده نمایند. به عنوان مثال برای تبریک سال نو سررسید سایز وزیری سلفونی از قیمت بهتری برخوردار است و کاربر پسند می باشد.

سررسید یکروزه جلد سلفونسررسید یکروزه دورنگ گالینگور

سلفون بکار برده شده در این نوع سررسیدها فشرده بوده و البته امکان چاپ لوگو در آن بر طبق سلیقه شما و بر اساس برند و نوع تبلیغ قابل اعمال می باشد. دقت کنید که این سررسیدها به نوعی برای افرادی که می خواهند صفحات داخلی اختصاصی داشته باشند نیز گزینه ای مناسب است، به این صورت می توانید برگه های اضافی را در سررسید لحاظ نمایید. دقت کنید که بهترین مدل از سررسیدهای وزیری برای افرادی که می خواهند در زمانی کم به سفارش خود برسند سررسید سلفونی فنردار هستند. در بررسی های اخیر مشخص شد که این مدل از سررسید سایز وزیری را می توانید به صورت چرم نیز سفارش دهید. سلفون بکار رفته در این سررسیدها هرگز دچار ترک و یا افت کیفیت نمی شوند.

سررسید چرم وزیری تک رنگ یکروزه

سفارش سررسید وزیری چرم

سررسید سایز وزیری چرم از دسته نمونه های مناسب برای تشریفات بوده و برای تیم هایی که می خواهند سطح پیشرفته تری از سررسید سایز وزیری را سفارش دهند مناسب می باشد. این سرسیدها دارای چرم دولایه می باشند، چرم بکار برده شده شسته و پرداخت شده است و هیچ گونه زدگی و پارگی به خود راه نمی دهند. رنگ بندی های بکار برده شده نیز تکمیل بوده و امکان سفارش هر یک مقدور است.

دقت نمایید که سررسید سایز وزیری چرم را می توانید به صورت دو رنگ و یا چند رنگ سفارش دهید به این ترتیب جلد بکار برده در این سررسیدها از چندین سبک چرم در رنگ بندی های متنوعی استفاده می نماید. چرم دوخته شده در مدل های دیگر در این سررسیدها موجود می باشد که برای گزینه های تبلیغاتی مناسب هستند. سررسید سایز وزیری چرم به صورت ته دوخت دو رنگ نیز گزینه ای بسیار زیبا می باشد. این سررسیدها به نوعی فانتزی بوده و برای تیم های هنری گزینه ای بسیار ایده آل می باشند. دقت نمایید که شما می توانید از طریق روش های اینترنتی نیز این مدل از سررسید سایز وزیری چرم را سفارش دهید و اگر طرح خاصی مدنظرتان است خود می توانید با مطرح نمودن آن به تیم های مشاوره بهترین انتخاب را برای خود به ثبت برسانید.

سررسید وزیری گالینگور یکروزه

سررسید وزیری گالینگور

سررسید سایز وزیری گالینگور اغلب در مدل های طلاکوب بیشترین سفارشات را به خود اختصاص می دهند. سررسید سایز وزیری گالینگور بر گرفته از مدل های اروپایی می باشد و البته مدل های پلاکدار آن نیز روانه بازار شده است. دقت نمایید که ست های نمایشگاهی بسیار زیبایی از این مدل از سررسید های وزیری دیده می شود. بحث نوشتاری بر روی سررسید سایز وزیری گالینگور به نوعی متفاوت از سایر گزینه های می باشد. دقت کنید که این سررسیدها می تواند شامل چندین فونت و طرح های طلاکوب مختلف باشد. طلاکوبی سیلک و پلاک از گزینه های بسیار رایج هستند این جلد از گزینه های بسیار ارزان بوده و تنوع جنسی و رنگی آن نیز بسیار بالا و همه پسند می باشد. این مدل از سررسید سایز وزیری برای تبلیغات گزینه ای بسیار عالی بوده و در کمترین زمان نیز آماده ارائه می باشد.

سررسید وزیری ترمو یکروزهسررسید چرم وزیری یکروزه

روش های سفارش سررسید وزیری دوروزه ته دوخت

اگر قصد سفارش سررسید دوروزه وزیری دارید و می خواهید در کمترین زمان به دست شما برسد بهتر است به سراغ روش های اینترنتی بروید، در این روش شما با تیم های مشاوره وارد ارتباط می شوید و تقاضای خود را بسیار ساده بیان می کنید قطعا در این روش تنوع بیشتری پیش روی شما خواهد بود. در نظر داشته باشید که سررسید سایز وزیری ته دوخت تنها در دو روز کاری برای شما آماده خواهد شد. امکان استفاده از جلدبندی های سلفونی و چرمی نیز برای شما فراهم شده است، در نظر داشته باشید که همیشه گزینه های ایده آلی برای سفارش انواع سررسید وزیری برای شما فراهم شده است و کافیست سلیقه خود را در این راستا ارائه نمایید. روش دیگر نیز به صورت حضوری است که اجازه می دهد موارد کار خود را دنبال نمایید و نتیجه ای ایده آل پیش روی شما خواهد بود.

سررسید وزیری دوروزه سلفونی

قیمت سررسید وزیری دوروزه فنری

تعرفه بندی هایی که برای انواع سررسید سایز وزیری دیده شده است در چندین رنج بوده و این موضوع قدرت خرید را برای شما ایده آل تر می نماید. سررسید سایز وزیری فنری با تحویل دو روزه را از دست ندهید این روند سفارش بسیار ارزان و قابل قبول می باشد. دقت کنید که سررسیدهای فنری می توانند در چندین سایز فنر بندی عرضه شوند. با توجه به قیمت های مختلف این مدل از سررسید وزیری می توانید از سایز مرسوم سالنامه بهرمند شوید.

سررسید وزیری اختصاصی

ویژگی های ایده آل این مدل از سررسید اختصاصی سایز وزیری شما را شگفت زده می کند. این مدل از سررسید وزیری به شما اجازه اعمال هرگونه طرحی را می دهد و به این صورت قطعا می توانید در انتخاب طرح جلد و جنس جلد به صورت کاملا سلیقه ای عمل نمایید. صفحات داخلی در این نوع از سررسیدها به سلیقه شما نوشتار و تدوین خواهد شد. در انتهای این سررسید از مواردی هم چون یادداشت و تقویم نیز استفاده می شود و پیام های تبلیغاتی گوناگونی نیز نوشته می شود.

سررسید وزیری چرم یکروزه 1399

جمع بندی

با مدل های مختلفی از انواع سررسید وزیری آشنا شدیم. به این ترتیب امکان سفارش برای شما ساده تر خواهد شد. این سررسید ها به نوعی دارای چندین سبک بندی هستند. دقت نمایید که سررسید وزیری از گزینه های بسیار ایده آل برای هدایای تبلیغاتی هستند و سفارش این مدل در ایام عید نوروز با طرح های تخفیف ایده آلی همراه است.

شماره تولیدی سررسید

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.