صحافی سررسید و تقویم رومیزی

صحافی سررسید و تقویم رومیزی

هر ساله با فرا رسیدن سال جدید، سفارش تقویم اختصاصی و سررسید ارزان از جمله موارد ضروری و قابل توجه است. گروه چاپ ما همواره بهترین سررسیدها و تقویم های رومیزی را با بالاترین کیفیت تولید و صحافی می کند. شما همراهان عزیز می توانید زیباترین تقویم های رومیزی و انواع سررسیدها را به ما سفارش دهید و کاری با کیفیت را تحویل بگیرید. نحوه صحافی سررسید ها و تقویم های رومیزی از نکات مهمی هستند که در کیفیت هر یک از آن ها تأثیر به سزایی می گذارند. در ادامه شما را با مدل های مختلف تقویم رومیزی و انواع صحافی سررسید آشنا می کنیم.

صحافی تقویم رومیزی چوبی

صحافی تقویم رومیزی پایه سلفون

صحافی تقویم رومیزی 1399

تقویم های رومیزی

تقویم های رومیزی انتخاب مناسبی برای میزهای کار در شرکت ها و اداره ها است. این تقویم برای افرادی که مدام باید با تاریخ سر و کار داشته باشند گزینه بسیار خوبی است و دسترسی آن ها را به تاریخ آسان می کند. گروه چاپ ما، صحافی تقویم رومیزی را در سایزها و تعداد برگ های مختلف عرضه می کند. در تولید تقویم رومیزی انواع کاغذ با وزن، جنس و طرح گوناگون به کار می رود و در دو نوع پایه سست و سخت عرضه می شود. اگر تمایل به درج تبلیغ بر روی این تقویم ها دارید، می توان با استفاده از روش های مختلف و روکش های چاپی گوناگون تبلیغ شما را بر روی این تقویم ها چاپ کرد.

 

صحافی سررسید و انواع آن

صحافی سررسید با روش های مختلف و کیفیت های گوناگونی ارائه می شود. از انواع سررسیدها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سررسید فنری
  • سررسید ته دوخت
  • سررسید ته چسب
  • سررسید کلاسوری

گروه چاپ ما انواع سررسید را با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می دهد. در ادامه هر یک از این روش ها را به تفصیل توضیح داده ایم تا مشتریان عزیز بتوانند با توجه به آنچه در نظر دارند سفارش سررسید خود را به گروه چاپ ... بدهند.

چگونگی صحافی مدل های مختلف سررسید

هر سررسید با توجه به مدل آن، صحافی خاص و منحصر به فرد خود را دارد. در ادامه با چگونگی صحافی هر سررسید بیشتر آشنا می شوید:

سررسید فنری

در مدل فنری، برش سررسید توسط دستگاه کاترهای بزرگ انجام می شود. با مشخص کردن محل استقرار فنر، سوراخ ها به وسیله دستگاه پانچ روی سررسید ایجاد می شود. این سررسید به راحتی باز و بسته می شود و بیشتر در سررسید هایی با جلد سلفونی و بعضاً چرمی استفاده خواهد شد. در گروه چاپ ... این سررسید ها با فنر مرغوب و در نهایت کیفیت تولید می شود که دوام این سررسید ها را بسیار بالا می برد.

سررسید فنری یکروزه سایز رقعی

 

سررسید ته دوخت

این صحافی کالینگور نیز نامیده می شود. در این مدل، کاغذها توسط دستگاه مخصوص تا می شوند و بعد از آن به ترتیب به هم دوخته می شوند. در مرحله آخر، برای استحکام بیشتر از چسب استفاده خواهد شد. این نوع سررسید ها دارای کیفیت بالا، ظاهری شکیل و بادوام هستند؛ همچنین سرعت تولید آن بالا است و هزینه آن در مقایسه با مدل فنری مقرون به صرفه تر است.سررسید یکروزه ته دوخت

سررسید ته چسب

غالباً این نوع سررسید را به اسم شومیز می شناسند. این صحافی در دو مدل چسب گرم و سرد انجام می شود. برای جلوگیری از کاهش انعطاف پذیری سررسید و جداشدگی صفحات آن، این سررسید با حجم کاغذ کمتری تولید می شود. دوام این سررسید نسبت به سایر روش ها کمتر است و به سهولت آن ها باز و بسته نمی شود، اما در عوض سرعت تولید در این سررسید ها بسیار بالاتر است و علاوه بر این هزینه آن نیز بسیار پائین تر از سایر روش ها است.سررسید ته دوخت وزیری جمعه جدا

سررسید کلاسوری

از نمونه این سررسید ها می توان به سررسید های مدیریتی اشاره کرد که صفحات آن توسط قفل کلاسوری به جلد سررسید اتصال پیدا می کنند. روش صحافی این مدل سررسید شبیه مدل فنری است و فرق آن ها در تعداد کمتر پانچ در مدل کلاسوری نسبت به فنری است. این سررسیدها با قفل کلاسور و جلدهایی با کیفیت بسیار بالا تولید می شوند، دوام بسیار زیادی دارند و به طبع هزینه این سررسید ها بیشتر از بقیه مدل ها است.

سررسید کلاسوری 99

با توجه به اطلاعات فوق، شما می توانید انواع تقویم های رومیزی و سررسید های مختلف را با توجه به طرح، شکل و بودجه مورد نظرتان به گروه چاپ مجموعه ما سفارش دهید و بهترین و باکیفیت ترین آن ها را دریافت کنید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.